Як зберегти свої гроші перед початком дефолту в країні?

У нинішній світовій економічній ситуації багато малозабезпечені, а часом і досить успішні країни знаходяться перед страхом дефолту, коли уряд їх країн не в змозі робити необхідні виплати за боргом перед позичальником. У цій ситуації, як це зазвичай буває, страждають прості громадяни, яким потрібно якось зберегти свої заощадження, які накопичувалися, можливо, все життя, тому перед ними стає актуальне питання, як зберегти без втрат всі свої гроші напередодні дефолту в країні?

У цій ситуації, як це зазвичай буває, страждають прості громадяни, яким потрібно якось зберегти свої заощадження, які накопичувалися, можливо, все життя, тому перед ними стає актуальне питання, як зберегти без втрат всі свої гроші напередодні дефолту в країні

Сенс зберігати свої заощадження є тільки у тих, хто має великі накопичення, оскільки найефективніший спосіб заощадження - це інвестиції в що-небудь, тому мова може йти тільки про суми з кількома нулями. Якщо таких накопичень поки немає, то не варто тоді надто переймається про свої гроші, адже вони нікуди не пропадуть, тому можна продовжувати жити в звичайному режимі.

Обмін валют

На сьогоднішній день найстабільніша валюта - це долар і євро (до того ж її приймають у всьому світі), тому рекомендується приблизно в рівних пропорціях обміняти всю накопичену суму саме на ці валюти, тим більше це можна зробити в будь-якому відділенні банку. У разі, якщо є заощадження в банку в національній валюті, то краще все перевести на доларовий рахунок або просто вивести, якщо точно впевнені, що країні загрожує дефолт і почалися проблеми в банках з купівлею іноземної валюти.

У разі, якщо є заощадження в банку в національній валюті, то краще все перевести на доларовий рахунок або просто вивести, якщо точно впевнені, що країні загрожує дефолт і почалися проблеми в банках з купівлею іноземної валюти

Купівля дорогоцінних металів

Золото і платина - найдорожчі метали, які доступні для покупки громадянам усіх країн і ці метали ніколи не знеціняться, тому інвестувати свої накопичення в покупку одного з видів металу - один з найефективніших і простих способів зберегти свої гроші. Не рекомендується купувати ювелірне золото, яке може впасти в ціні, а найкраще вкласти свої гроші в банківські монети, оскільки їх ціна завжди буде аналогічне біржовою ціною золота, тому покупець ніколи не помилиться.

Нерухомість

Ще один спосіб без втрат, а навіть, можливо, з наваром зберегти свої заощадження - це покупка нерухомості. Нерухомість може бути будь-яка, навіть покупка землі - це досить вигідне вкладення, адже після дефолту ціни за законом логіки повинні підстрибнути, тому можна буде вигідно зробити перепродаж і отримати непоганий навар на угоді. Головне брати більш цінну нерухомість або землю (в центрі або ближче до центру міста) або взагалі зробити покупку за кордоном, що тільки збільшить шанси залишитися в плюсі.

Головне брати більш цінну нерухомість або землю (в центрі або ближче до центру міста) або взагалі зробити покупку за кордоном, що тільки збільшить шанси залишитися в плюсі

Мультивалютний вклад

Якщо у власника накопичень є величезна довіра до якогось банку і є впевненість, що з ним нічого не трапиться в разі дефолту або кризи в країні, то можна порадити відкрити мультивалютний вклад, адже таким чином можна всі свої накопичення конвертувати в одну з трьох валют на вибір: рублі (або інша національна валюта), долари, євро. Це дасть можливість при обвалі національної валюти конвертувати гроші на рахунку в будь-яку з решти двох валют.

В кінці хотілося б нагадати, що всі наші гроші - це всього лише "фантики" і цифри в банках, які за собою толком нічого не мають, тому так просто їх втратити. Зберігайте свої гроші в те, що має реальну цінність і що можна передати потім дітям у спадок, адже саме в цьому вимірюється багатство будь-якої людини.

----

Потрібні гроші? Отримай моментальний займ онлайн на http://rublimo.ru . Швидке оформлення швидке отримання грошей на вашу карту. Без поручителів і довідок про доходи.

Потрібні гроші?