Модний інтер'єр 2018 року: рогаті табурети і крісла з дахом

  1. У моді живі рослини, неправильні форми і природні матеріали Попіл і ніжність. Попелясто-рожеві і...
  2. Посуд: без "понтів" і вишукувань
  3. Декор: живі рослини і дари лісу або моря

У моді живі рослини, неправильні форми і природні матеріали

Попіл і ніжність. Попелясто-рожеві і фіолетові відтінки в інтер'єрі в усьому - декорі, меблів, обробці.

Фото: KARE

На початку кожного року провідні фахівці визначають головні вектори в дизайні одягу, інтер'єру, декору, посуду на найближчий рік. І якщо для моди існують тижні мод, то для інтер'єрного, посудного і декоративного дизайну проходять світові виставки, після яких спершу в магазинах декору, а після і в наших інтер'єрах починають з'являтися нові модні дрібнички або меблі. Традиційно в предметному і посудній дизайні такої дизайн-огляд - виставка Ambiente, яка проходить на початку лютого в німецькому Франкфурті-на-Майні. Тисячі дизайнерів і господарів бутиків декору збираються тут з 168 країн світу (так було 2018 році), щоб укласти договори на покупку модного декору і аксесуарів для дому. Побували на цій виставці і ми - щоб розповісти нашим читачам, які кольори, матеріали і форми будуть в интерьерном тренді.

Меблі: простота, метал і колоніальний стиль

Ніякої хитромудрості: форми меблів або геометрично прості і лаконічні, з прямими лініями і без вишукувань, або повторюють об'єкти з минулого. Найчастіше це меблі колоніальної епохи - душа джунглів присутній і тут, і не тільки в рослинному декорі. Повертаються в моду ліжка з балдахінами, але сьогодні це простий прямокутний каркас. Металеві ж каркаси - в основі багатьох журнальних столиків, обідніх столів і крісел. Меблі все частіше складається з тонких металевих основ, ніякого класичного масивного дерева з різьбленням. Табуретки і стільчики - у вигляді домашніх тварин.

Балдахін. Повертається в моду з великими ліжками. Фото: Eichholtz

Форми. Прості, геометричні і зрозумілі. Фото: Eichholtz

Поєднання. Відтінків і форм. Фото: Eichholtz

Геометрія. У різному читанні. Фото: Dom Deco

Простота. Меблі цього сезону повинна бути лаконічною. Фото: Kare

З металу. Може бути все. Фото: Eichholtz

Каркас. Головна деталь. Фото: Eichholtz

Крісла. Форми прабабушкін юності

Кольори і форми. Можуть бути абсолютно нетрадиційними. Фото: Pasabahce

Природа. Квіти добре "мікс" в сервізі. Фото: Maxwell & Williams

Поєднання. З різних наборів. Фото: Livoe

Експеримент. І в формах, і в функціях

Тарілки. Без складних візерунків

Квіти. Хороші і як декор

Кераміка. Знову в моді

Схід. Його вплив не тільки в чайному посуді

Природність. У матеріалах, в декорі, в меблів. Фото: Eichholtz

Новий тренд. Свічки на камені. Фото: Eichholtz

Тандем. Скло і метал. Фото: Eichholtz

Горщики. Можуть стати родзинкою. Фото: Dom Deco

Кераміка. Прикрасить будь-яку кімнату. Фото: Dom Deco

Текстиль. Різні плетіння в моді. Фото: Dom Deco

Живі рослини. Доречні на будь-яких площинах Фото: Dom Deco

1/23

Посуд: без "понтів" і вишукувань

У моді - прості, без позолоти і чудових вензелів тарілки і чашки природних відтінків і поєднаних між собою квітів. Якщо малюнок - то простий, в чем-то примітивний, а форми тарілок і блюдець на столах - не завжди правильної форми: така сервіровка сьогодні наймодніша. Відчувається і вплив Сходу: нинішній стіл близький до японських традицій. Кераміка витіснила фарфор, а експериментальна посуд прийшла на зміну класичним білим тонким сервіз.

Декор: живі рослини і дари лісу або моря

Незалежно від приміщення - кухня, вітальня або спав - в декорі в цьому сезоні повинні бути рослини. Зелений пучок в банку, тарілці, на стіні присутня у всіх колекціях. При цьому рослини повинні бути справжніми - штучних квітів в цьому сезоні немає. Натуральні квіти, а також натуральні матеріали - дерево, камінь, текстиль, всілякі черепашки і корали - все, що можна знайти в природі і облагородити, стане ідеальною прикрасою будинку. Ще один тренд - плетені постілки, пледи, подушки і килимки. Головне - натуральні волокна і велике, помітне плетиво. Замінити їх можуть і натуральні шкури, які продають в Карпатах.

Прикрасити або оновити інтер'єр можна в цьому сезоні за допомогою кераміки: досить грубі, безформні тарілки, вази, плошечки можуть стати чудовою прикрасою журнального або туалетного столика. Метал і скло простих форм додадуть родзинки в інтер'єрі, а підібрана в лісі корч, поросла мохом, стане ідеальним декором.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні