Спальня в стилі хай тек фото, дизайн спальні в стилі хай тек, як облаштувати спальню хай тек

  1. Дизайн спальні в стилі хай тек: як облаштувати кімнату правильно
  2. Правила облаштування спальні в стилі хай тек досить прості і зрозумілі
  3. Які кольори характерні для дизайну спальні в стилі хай тек
  4. Спальня в стилі хай тек: оформлення підлоги і стелі
  5. Вікна та двері в інтер'єрі хай тек
  6. Оформлення стін спальні хай тек
  7. Меблі і декор в спальні стилю хай тек
  8. Спальня хай тек: фото ідеї для створення комфортного дизайну вашої спальні

Спальня - це дуже важлива кімната для будь-якого, адже саме там ми відпочиваємо, відключаємося від суєти навколишнього світу, спимо і проводимо час з коханим і рідним людиною Спальня - це дуже важлива кімната для будь-якого, адже саме там ми відпочиваємо, відключаємося від суєти навколишнього світу, спимо і проводимо час з коханим і рідним людиною.

Якщо у вас в будинку ремонт, і ви вирішили поміняти або поліпшити дизайн спальні, інтер'єр спальні в стилі хай тек буде супер варіантом для любителів затишку та практичності.

Дизайн спальні в стилі хай тек виглядає дуже сучасно. Спальня в стилі хай тек буде максимально зручною для відпочинку, а її оформлення не буде напружувати вас в моменти втоми.

Сьогодні ми розповімо, як облаштувати спальню в стилі хай тек своїми руками, як підібрати інтер'єр спальні в стилі хай тек правильно, яким має бути оформлення спальні в стилі хай тек, щоб кімната подобалася вам довгий час і була самим затишним місцем вашого часу в будинку.

Дизайн спальні в стилі хай тек: як облаштувати кімнату правильно

Якщо ви вирішили вибрати для спальні хай тек, ви віддали перевагу «високим сучасним технологіям». Завдяки різноманітності будівельних матеріалів, технічного оснащення, предметів декору і елементів меблів ви зможете зробити кімнату модною, максимально комфортною та функціональною.

Правила облаштування спальні в стилі хай тек досить прості і зрозумілі

Вибираючи хай тек, ви віддаєте перевагу простим чітким лініям всіх складових кімнати.

У спальні хай тек багато металу, пластику, скла, можуть використовуватися елементи кам'яної і цегляної кладки.

Дизайн спальні в стилі хай тек передбачає продумане освітлення з найрізноманітнішими вбудованими світильниками і лампочками. Дизайн спальні в стилі хай тек передбачає продумане освітлення з найрізноманітнішими вбудованими світильниками і лампочками Предмети інтер'єру в стилі хай тек повинні бути практичними і легко трансформуватися при необхідності.

Спальня хай тек не терпить візерунків і малюнків з романтичним підтекстом або принтів в цьому напрямку.

Інтер'єр спальні в стилі хай тек повинен бути доповнений різноманітною побутовою технікою. Хай тек воліє металеві елементи декору з хромованим покриттям.

Дизайнерська ідея облаштування спальні в стилі хай тек повинна розширювати простір, створюючи візуальну легкість, і підкреслюючи функціональність.

В такому функціональному дизайні людина відчуває себе дуже затишно, немає нічого зайвого, а всі потрібні речі розташовані так, щоб не обмежувати простір.

Які кольори характерні для дизайну спальні в стилі хай тек

Виходячи з того, що стиль, елегантність урбанізоване напрямок дизайну, він не терпить ніжній кольоровій гами, зокрема рожевої, блакитний.

Спальня хай тек повинна бути оформлена по можливості в білому, сірому, чорної або сріблястою колірній гамі.

Але в той же час ви можете використовувати елементи декору яскравих кольорів. Наприклад, декоративні елементи червоного кольору будуть цілком доречні. Головне - не переборщити!

Спальня в стилі хай тек: оформлення підлоги і стелі

Спальня в стилі хай тек буде відмінно виглядати, якщо підлога буде з дерева, паркетної дошки або ламинита. При цьому текстура малюнка покриття підлоги повинна бути стриманою в холодній колірній гамі, наприклад, перламутровою. Спальня в стилі хай тек буде відмінно виглядати, якщо підлога буде з дерева, паркетної дошки або ламинита Для спальні в стилі хай тек підійде і однотонний блискучий лінолеум без візерунка. Проте, якщо є гроші, відмовтеся від цього варіанту на користь вищезазначених покриттів, так як лінолеум незабаром втратить свій гарний зовнішній вигляд.

Стеля в стилі хай тек може бути виготовлений з використанням багаторівневих конструкцій, натяжних і підвісних елементів, глянцевих полотен.

Для кріплення стелі використовують металевий профіль і ряд деталей для кріплення профілю (шурупи, саморізи і т.д.).

Щоб стеля виглядав красиво, в проекті кімнати можна продумати багато варіантів освітлення з використанням точкових світильників і лампочок. Освітлення дуже гармонійно виглядає навіть в меблів.

Вікна та двері в інтер'єрі хай тек

Для стилю хай тек ідеальним варіантом будуть вікна з пластику. Відповідна двері для цього напрямку дизайну розсувні зі скла в металевому корпусі. Але якщо таких дверей немає, підійдуть і добре декоровані дерев'яні двері орної конструкції.

Щоб вікна гармонійно вписувалися в інтер'єр, можна декорувати їх жалюзями, ролл-шторами, щільної однотонної або блискучою тканиною. Щоб вікна гармонійно вписувалися в інтер'єр, можна декорувати їх жалюзями, ролл-шторами, щільної однотонної або блискучою тканиною Використання тюлі, а також таких елементів, як портьєри та гардини з химерними візерунками або орнаментом не підходить.

Оформлення стін спальні хай тек

Для спальні прийнятно робити стіни гладенькою текстури. Для цього підійдуть металізовані шпалери, а також фарби сірого, білого, металевого, бежевого відтінків.

Меблі і декор в спальні стилю хай тек

Для обговорюваної нами спальної кімнати підійдуть металеві елементи декору та аксесуари, картини в абстрактній манері, скляні аплікації.

Якщо говорити про меблі, то тут доречні простота і правильні лінії в приглушених, спокійних колірних відтінках без звичної для меблів громіздкість. Зазвичай меблі в стилі хай тек піддається трансформації, що дуже зручно. Доповніть свою спальню хитромудрими дзеркалами або акваріумом, що буде дуже актуально.

Спальня хай тек не вимагає присутності безлічі елементів декору, навпаки, чим менше зайвих речей, тим комфортніше буде у вашій спальні. Проте, хай тек любить акценти, головне - вміти їх розставляти правильно.

Нерідко хай тек поєднують з іншими схожими стилями. Ось тут кожен має право на експерименти, адже головне, щоб ваша спальня була супер комфортною і затишною саме для вас, щоб спальна кімната дарувала вам хвилини заспокоєння після важкого робочого дня, функціонально реалізуючи всі ваші запити і потреби.

Спальня хай тек: фото ідеї для створення комфортного дизайну вашої спальні

Спальня хай тек: фото ідеї для створення комфортного дизайну вашої спальні