Як записати дитину в дитячий сад

З 2014 року по всій країні буде введена електронна черга в дитячі садки. Це має значно полегшити запис дітей в дошкільні установи. При цьому москвичі можуть скористатися цією послугою з жовтня 2010 року. Як записати дитину в дитячий сад - в матеріалі М24.ru.

По-перше, жителі столиці можуть подати заяву на зарахування дитини по інтернету - черга відкрита на сайті Електронної комісії по комплектуванню дошкільних освітніх установ.

Щоб подати заяву, необхідно заповнити спеціальну форму. Для цього буде потрібно внести дані свідоцтва про народження дитини і паспорта одного з батьків (законних представників). При виборі бажаної дати надходження в дитячий сад сервіс автоматично виставляє 1 вересня, оскільки з цього дня в Москві починається навчальний рік, батькам залишиться тільки вибрати рік. При цьому комплектування дитячих садів офіційно проводиться з 1 березня по 1 червня.

У разі форс-мажорній ситуації, коли дитячий сад терміново необхідний, можна звернутися в окружну службу інформаційної підтримки по електронній пошті (адреси також можна знайти на сайті).

У разі форс-мажорній ситуації, коли дитячий сад терміново необхідний, можна звернутися в окружну службу інформаційної підтримки по електронній пошті (адреси також можна знайти на сайті)

Фото: М24.ru

При подачі заявки також буде необхідно визначитися з самим дитячим садом - можна вибрати до трьох установ. Якщо ж місць в них не виявиться, батькам запропонують інші в тому ж або в сусідньому районі. Якщо ж вони не погодяться, дані про дитину перенесуть в електронному реєстрі на наступний навчальний рік.

Після подачі заявки батьки зобов'язані протягом 30 днів надати документи в окружну службу інформаційної підтримки або в багатофункціональний центр, інакше всі подані на сайт відомості будуть відправлені в архів. З собою треба взяти: заяву від батьків, або їх замінюють про прийом дитини; свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільгу на першочерговий вступ (при наявності); паспорт одного з батьків; медичну карту за формою Ф26.

Щоб влаштувати в дошкільний заклад свою дитину, досить і просто звернутися в один з багатофункціональних центрів, взявши з собою необхідні документи. Список МФЦ можна подивитися на московському порталі держпослуг .

Посилання по темі

Залишивши заявку, москвичі можуть відслідковувати її номер в черзі на сайті Електронної комісії з комплектування дошкільних освітніх установ .

Детальніше дізнатися про запису до дитячих садочків або проконсультуватися з фахівцями можна на "Гарячих лініях" департаменту освіти. Вони відкриті в кожному московському окрузі.