Хіп хоп

Якщо говорити узагальнено, то хіп-хоп (англ Якщо говорити узагальнено, то хіп-хоп (англ. Hip hop) - молодіжна субкультура, що з'явилася в середині 1970-х років в середовищі афроамериканців і латиноамериканців. Для неї характерні своя музика, свій сленг, своя мода, графічне мистецтво і кінематограф.
Хіп-хоп танець - це об'єднуючий термін багатьох танцювальних стилів. Феномен цього напрямку - в відносності правил і обмежень. Хіп-хоп був придуманий в Америці як танець свободи і протиставлення себе всьому світу. Саме тому в хіп-хоп вільно все, починаючи від рухів і закінчуючи одягом. Його яскраві риси - в характері і акторській грі. Самовпевнені і самостверджується руху хіп-хопу не залишають місця сентиментальності; цей танець тільки для сильних і впевнених у собі людей. Хіп-хоп танці зовсім не агресивні: просто їх мета - завоювати симпатію глядача напором і майстерністю виконання.
«Предком» танцювального хіп-хопу є африканський джаз, що стоїть і донині як окреме танцювальний напрямок, а першими виконавцями - афроамериканці. Етнічні коріння ведуть до нічних гулянь і танцям біля багаття чорношкірих племен. Через танець люди виражали свої почуття, бажання. Молодь прагнула показати себе з найкращого боку і привернути увагу протилежної статі. Як в афро-джазі, так і в хіп-хопі присутня якась «розслабленість», руху як би звернені в підлогу. Це пояснюється тим, що у африканських народів Бог знаходиться в землі, а не на небі. Тому поклоняються йому, звертаючись до землі. Звідси низька посадка корпусу і завжди трохи розслаблені коліна в танці.
З появою в 1981 році міжнародної танцювальної організації (IDO) хіп-хоп з простого вуличного танцю перетворився в конкурсну танцювальну дисципліну. Сьогодні основними елементами техніки цього стилю є «кач» тіла, стрибки, падіння, обертання і легкі акробатичні руху. Вельми динамічний танцювальний стиль, що поєднує в собі акцентування окремих частин тіла (голови, рук і ніг) і елементи рухів з повсякденного життя. Плюс м'якість, показна розслабленість, часом перебільшена до розбещеності.
Сьогодні хіп-хоп вже не "хуліганський" танець. Він користується популярністю практично у всіх - від звичайних людей до медіа-еліти. З вулиць хіп-хоп перейшов в клуби, кіно, театр, телешоу, проник на подіум, йому навчають школи і танцювальні студії, їм займаються у фітнес-центрах. Все більше і більше людей хочуть навчитися танцювати цей один з найдоступніших, яскравих і популярних сучасних танців.

Хочете побачити наші фотографії ?