Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці

 1. Тестування і розбір завдань
 2. В майстерню!
 3. Майданчик: застосування теорії на практиці
 4. Як потрапити в Junior campus
 5. Освітній проект BMW
 6. Ще по темі "Правила дорожнього руху для дітей в Москві":
 7. Питання виключно до автомобілістам- як вимагати дотримання педагогом правил перевезення?
 8. Допоможіть влаштувати студентів на практику
 9. Гра для дітей від 8 років "Правила дорожнього руху"
 10. Іспит в ГИБДД строгино
 11. Фінляндія- правила перевезення дітей
 12. Падалка з правил дорожнього руху
 13. браслети від заколисування
 14. Виріб до занять по ПДР.
 15. Програма для навчання ПДР
 16. Платні заходи в школі
 17. Дурне питання про метро
 18. Картинки по ПДР - дітям
 19. Плакати, що ілюструють ПДР
 20. Здавати практику - на якій машині?
 21. Правила дорожнього руху
 22. Росія. Авт.кресло для дитини 8 років
 23. Скільки нині коштують права?
 24. Автошкола: ходити чи не ходити?
 25. Підкажіть, шановні

зміст:

Сподіваюся, ніхто не буде сперечатися, що знання і дотримання правил дорожнього руху необхідно прищеплювати з самого дитинства? Звичайно ж, ми всі намагаємося ці правила дотримуватися і звертаємо увагу на дорожні інциденти, яких можна було уникнути.

Московським дітям особливо пощастило - на території простору Artplay розташований Junior campus BMW, де вже два роки проводяться заняття з дітьми по вивченню правил дорожнього руху не тільки в теорії, а й на практиці.

До змісту

Тестування і розбір завдань

Заняття з дітьми складається з декількох частин. Спочатку проводиться тест на знання правил дорожнього руху. На стіні - інтерактивний екран, на якому з'являються питання, у дітей в руках пульти з кнопками для вибору варіантів відповідей. Не біда, якщо дитина не вміє читати - питання задає ведучий, а варіанти відповідей кілька разів промовляє.

Після тесту видаються загальні підсумки на всю команду - скільки відсотків правильних відповідей було отримано. Потім питання розбирають, пояснюють, чому правильно так, а не інакше. Складність питань вибирається різна в залежності від віку дітей.

Це тільки на перший погляд може здатися нудним. Насправді -розповідає досить доступно, діти беруть активну участь в обговоренні завдань. Питання супроводжуються ілюстрацією дорожніх ситуацій на екрані.

До змісту

В майстерню!

Після того як всі питання тесту розібрані, діти йдуть в майстерню, щоб своїми руками з картону зробити макети автомобілів. Якщо дітей на заняття прийшло багато, вони діляться на команди і роблять макети командними зусиллями. У розпорядженні майстрів - кольоровий скотч, фломастери, різні аксесуари. Провідні допомагають склеїти макет, а оформленням хлопці займаються самостійно. В результаті виходять дуже різні і симпатичні машинки.

Падалка залишаються підсихати, а хлопці повертаються до екрану для підсумкового тестування. Ще раз відповівши на питання тесту, переконуємося, що матеріал був засвоєний: підсумковий результат став набагато ближче до 100%.

До змісту

Майданчик: застосування теорії на практиці

Тепер нарешті - майданчик! Вибравши автомобіль або велосипед, все катаються, дотримуючись ПДР. На майданчику працює світлофор, регулювальник дає сигнали юним водіям - все як на справжньому проїжджої частини. Ця частина заняття - найвеселіша. Можна трохи побешкетувати, протестувати різні види транспорту.

В кінці занять кожна дитина отримує іменний диплом і забирає з собою власноруч зроблений автомобіль.

До змісту

Як потрапити в Junior campus

Якщо у вас є діти від 5 до 10 років, телефонуйте за тел. 926 897 52 75 і записуйтеся на заняття. Junior campus приймає дітей у складі груп, тому краще записуватися відразу цілим класом або групою дитячого садка .

Компанією друзів теж можна відвідати заняття, але потрібно враховувати, що діти повинні бути приблизно одного віку, щоб завдання були під силу всім.

І найголовніше - все це безкоштовно! Заняття проводяться по робочих днях.

До змісту

Освітній проект BMW

Junior Campus - це ініціатива BMW Group Росія щодо підвищення безпеки маленьких пасажирів і пішоходів. Аналогічні проекти існують в Мюнхені, Берліні та Південної Кореї. У російському філії Junior Campus були розроблені унікальні педагогічні програми: в ході інтерактивних семінарів, що проводяться в центрі Junior Campus, діти в ігровій формі навчаються безпечного і відповідальної поведінки на дорозі. Заняття в московському Junior Campus вже відвідали понад 10 тисяч маленьких учасників дорожнього руху.

З більш детальною інформацією про проект можна ознайомитися на сайті .

Авторська стаття

Олена Поляєва x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Ще по темі "Правила дорожнього руху для дітей в Москві":

як привчаєте їзді на самокаті і безпеки?

Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці. У Москві стартував освітній проект з безпеки дорожнього руху «Місто дитячих доріг» - школа для юних Пояснюю правила дорожнього руху, пристрій Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці.

Питання виключно до автомобілістам- як вимагати дотримання педагогом правил перевезення?

Питання виключно автомобілістам-батькам: як вимагати дотримання безпеки під час перевезення дитини? Маємо: дитина 10 років, регулярно виїжджає на спортивні збори. І кілька тренерів, які супроводжують дітей, їздять на ці збори на власних машинах.

Допоможіть влаштувати студентів на практику

Практика в інституті. Проблема в тому, що студентам сказали, що оскільки забезпечити їх місцями практики в Москві не можуть, то будуть їх направляти по різних містах. Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці.

Гра для дітей від 8 років "Правила дорожнього руху"

Тому написала гру на "Правила дорожнього руху". Гра нагадує настільну. Правила дорожнього руху для малюків. Версія для друку. 4 5 (Ще 222 оцінок) Оцінити статтю. Якщо діти не втомилися, можна зіграти в настільну гру "Як проїхати по Москві", з ...

Іспит в ГИБДД строгино

Іспит в ГИБДД строгино. Автошколи, курси, інструктори. Автомобіль. Жінка за кермом, навчання водінню, покупка і продаж автомобіля, вибір автомобіля, ДТП та інші дорожні ситуації.

Фінляндія- правила перевезення дітей

Фінляндія- правила перевезення дітей. Підготовка. Самостійні подорожі. Фінляндія- правила перевезення дітей. Підкажіть, до якого віку в Фінляндії потрібно перевозити в кріслі? У мене старшому 12 через місяць, тут зазвичай просто ременем ...

Падалка з правил дорожнього руху

Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці. Поляєва Олена. Була вже така тема про вироби до занять з правил дорожнього 7я.ру - інформаційний проект з сімейних питань: вагітність і пологи, виховання дітей, освіту і кар'єра, домоведення ...

браслети від заколисування

Купіть в аптеці акупунктурні браслети для дітей від захитування .Перевірити на дітях і дорослих (вагітних) довга дорога в машині з Москви в Анапу.Реально допомагає. Правила дорожнього руху.

Виріб до занять по ПДР.

Мета: повторити Правила дорожнього руху, дорожні знаки; навчити використовувати знання ПДР в повсякденному житті. Правила дорожнього руху для малюків. Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці. Поляєва Олена.

Програма для навчання ПДР

Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці. Падалка до заняття "Дорожнє рух". Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці. Щороку програма присвячується театру різних країн. В рамках фестивалю є не лише уявлення, а й спеціальна програма, яка ...

Платні заходи в школі

Особливо вразили правила дорожнього руху за 120 рублів. До моїй дитині в школу кілька разів приїжджав театр з цілком пристойними спектаклями і ще один У Москві, в минулому році така ж фігня була, в школу не пускають, продітелі тусятся під дверима, а у ...

Дурне питання про метро

Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичний розвиток дитини від 3 до 7 років. Дурне питання про метро. У метро з дитиною їздимо дуже рідко, а тут знадобилося.

Картинки по ПДР - дітям

Правила дорожнього руху для малюків. Дитина на дорозі один або як перейти вулицю. Природно, ПДР для пішохода вчили по картинках, книжкам і мультиків, і при доньці я сам Таких малюків зацікавлять, хіба що, канібали.

Плакати, що ілюструють ПДР

Плакати, що ілюструють ПДР. Може, хтось знає, де їх можна купити в Москві? Знову про нові ПДР. - посиденьки. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років Падалка по ПДР. Автошкола для дітей: правила дорожнього руху, водіння ...

Здавати практику - на якій машині?

Куди піти з дитиною: ПДР - на практиці. Хто здавав кВ дагестанці? Поділіться досвідом. В Огайо ти повинна здати правила водіння - і далі маєш право водити машину з водієм на сусідньому сидінні - з чоловіком або з ким ще.

Правила дорожнього руху

Правила дорожнього руху. Батьківський досвід. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і Правила Дорожнього руху. Як регулюють правила виїзд з підземних гаражів?

Росія. Авт.кресло для дитини 8 років

Авт.кресло для дитини 8 років. - посиденьки. Дитина від 7 до 10. Чоловік летить до Москви на три тижні. В Америці дочка їздить вже без всього (за правилами штату де ми живемо діти повинні користуватися дитячими авт.кресламі до 8 років або 80 фунтів ваги, що настане першим).

Скільки нині коштують права?

впевнено, знати ПДР обов'язково, чи не зубрити, а розуміти, виїдете в місто-відразу зрозумієте, що засвоїли Мені з ним ДУЖЕ пощастило. Тому і після іспиту до нього пішла напрацьовувати в теорії абсолютно права. на практиці я крім доп.часов в автошколі ще й з чоловіком і з ...

Автошкола: ходити чи не ходити?

І ще, з практикою як у кого було? Інструктор чи краще, або недисциплінований, але У нас теорія була виключно по суботах, а на практику доводилося відпрошуватися. ... машину не встигла, а планувала, то думаю, може зараз піти вчиться в автошколу? якщо ...

Підкажіть, шановні

Підкажіть, шановні .. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років Є книжка "Про правила дорожнього руху». Дитина проходить обстеження і лікування в Москві! Направлення на Свєту брати строго у Федеральних ОПЕРАТОРА РОСІЇ!

Автошкола: ходити чи не ходити?
Питання виключно до автомобілістам- як вимагати дотримання педагогом правил перевезення?
Питання виключно автомобілістам-батькам: як вимагати дотримання безпеки під час перевезення дитини?
Підкажіть, до якого віку в Фінляндії потрібно перевозити в кріслі?
Може, хтось знає, де їх можна купити в Москві?
Здавати практику - на якій машині?
Хто здавав кВ дагестанці?
Як регулюють правила виїзд з підземних гаражів?
Скільки нині коштують права?
Автошкола: ходити чи не ходити?