Навіщо вести звіт про рух грошових коштів

  1. Щоб визначити, що відтягує кошти з бізнесу
  2. Щоб об'єднати різні напрямки роботи
  3. Щоб не заплутатися в способах платежу
  4. Щоб передбачати касові розриви
  5. Не забудьте

Будувати першу фінансову звітність завжди складно. Від великої кількості варіантів розбігаються очі. Ми за усвідомленість в управлінні фінансами, тому замість механічного алгоритму розповімо, як фінансові звіти допомагають вирішувати реальні завдання бізнесу.

У цій статті розберемо найпростішу частину фінансового обліку - звіт про рух грошових коштів. Якщо зрозуміти суть, то скласти його можна за півгодини. Ми підготували шаблон звіту , Щоб було зрозуміліше, що і як робити. Його форма умовна: в кожному бізнесі звіт може виглядати по-своєму.

Звіт про рух грошових коштів або ДДС - це банківська виписка всього бізнесу. У статті ми розглянемо, як цей звіт допомагає зрозуміти, як бізнес заробляє і куди витрачає гроші; підготуватися до касового розриву і отримати більше контролю в компанії.

Гроші приходять і йдуть з компанії - цей процес показує, що бізнес працює. Коли потік грошей не контролюють, він може несподівано припинитися, і життя в компанії зупиниться. Коли підприємець знає все про гроші, які звертаються в його бізнесі, він контролює ситуацію. ДДС показує, звідки в компанію приходять гроші і куди вони йдуть; скільки їх було і скільки залишилося.

На лист «Операції» шаблонного ДДС ми занесли платежі покупців і розрахунки з постачальниками, транші по кредиту і транзитні перекази. Тут відразу видно, коли сталася операція, в якому розмірі і формі, від кого надійшли гроші, або кому їх заплатили.

Все прозоро і зрозуміло. На підготовку цих даних пішло 20 хвилин.

Щоб визначити, що відтягує кошти з бізнесу

Не весь грошовий потік компанії відноситься до її поточної діяльності. Є операції, які відволікають гроші з бізнесу, але не мають ефекту на фінальний результат роботи - транші по кредитах, дивіденди, покупка і ремонт обладнання. ДДС допомагає виділити серед грошових операцій ті, які відображають реальну роботу бізнесу.

У шаблоні ДДС ми розділили операції на три види діяльності - операційну, інвестиційну та фінансову. Операційна діяльність - це фактична робота бізнесу: закупівля товару, платежі покупців і заробітна плата. Інвестиційна - довгострокові операції: купівля і ремонт обладнання, створення сайтів і будівництво нових складів. Фінансова - розрахунки по кредитах і податків. Детальніше про види діяльності розповімо в окремій статті.

Щоб об'єднати різні напрямки роботи

Часто підприємець веде кілька пов'язаних напрямків: виробник мила продає його в роздріб і оптом, кав'ярня торгує зерном через інтернет, господар барбершопа продає франшизи. ДДС покаже, як працюють і заробляють різні напрямки бізнесу.

У шаблонному ДДС вже знайомі види діяльності розведені по напрямках. На аркуші «Аналітика» видно, що хоча операційна діяльність всіх напрямків генерує позитивний грошовий потік, але інвестиційні витрати на ремонт обладнання кав'ярні від'їдає частина грошей дохідного інтернет-магазину. Десь втрачаєте, десь знаходите.

Щоб не заплутатися в способах платежу

Грошовий потік розмивається, коли в бізнесі більше одного способу платежу - клієнти платять готівкою, на рахунки в різних банках або електронні гаманці. Маленька компанія з одним способом розрахунку може жити без ДДС - його функції виконає банківська виписка по розрахунковому рахунку та аналітика електронної каси. Більш великому бізнесу звіт допоможе зібрати всі грошові потоки в один.

У шаблонному звіті зіставити грошові потоки за різними рахунками допоможе лист «Залишки на рахунках». Він формується автоматично і показує, що відбувається з грошима в касі, на розрахунковому рахунку та в бізнесі в цілому. Щоб перевірити правильність звіту, перерахуйте гроші в касі і зіставте суму з тією, яка відобразиться в звіті. Якщо суми розходяться, то або в звіті помилка, або хтось краде.

Щоб передбачати касові розриви

Крім способів платежів та напрямків бізнесу, підприємцю доводиться стежити за розрахунками з контрагентами. Хтось попросив передоплату, з кимось домовилися про відстрочку, хтось вже давно чекає грошей. ДДС допоможе співставити терміни парафій і витрат і підготуватися до касового розриву .

ДДС, складений на майбутній період, називають «Платіжним календарем». У ньому підприємець бачить майбутній грошовий потік. Негативне значення говорить про виникнення касового розриву . У шаблоні ми показали, як таке планування дає запас часу на підготовку до майбутніх проблем.

Не забудьте

  1. ДДС - це банківська виписка всього бізнесу, в якій підприємець бачить, звідки приходять і куди йдуть гроші.
  2. Щоб скласти ДДС, досить постійно записувати все грошові операції, класифікувати їх за видами діяльності та напрямками бізнесу.
  3. ДДС легко читати і аналізувати, але він не дає інформації про всі процеси бізнесу - щоб зрозуміти картину цілком, потрібно складати і інші управлінські звіти .

Важливо відстежувати рух грошових коштів, але це не панацея. ДДС не замінить інші управлінські звіти : Він не враховує зобов'язання компанії; в ньому складно співвідносити методи нарахування і рентабельність роботи. Підприємці, які оцінюють бізнес тільки за залишками на рахунках, ризикують зіткнутися з дефіцитом і збитковістю. Найзручніший спосіб вести повноцінний фінансовий і управлінський облік - скористатися сервісом План факт , Який істотно заощаджує дорогоцінний час.