Пермський екс-депутат отримав два роки за побиття DJ Smash

Обвинувачені в нападі на музиканта не робити заяв щодо можливого оскарження вироку, держзвинувачення задоволене рішенням суду Обвинувачені в нападі на музиканта не робити заяв щодо можливого оскарження вироку, держзвинувачення задоволене рішенням суду   Андрій Ширман   Фото: Imago / ТАСС   Москва

Андрій Ширман

Фото: Imago / ТАСС

Москва. 18 липня. INTERFAX.RU - Ленінський районний суд Пермі виніс обвинувальний вирок стосовно екс-депутата законодавчих зборів Пермського краю Олександра Телепнева, обвинуваченого в побитті Андрія Ширмана (DJ Smash), повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс".

Телепнев засуджений до двох років колонії-поселення. Другий обвинувачений Сергій Ванкевич - так само до двох років колонії-поселення. Обидва визнані винними в умисному заподіянні середньої тяжкості шкоди здоров'ю групою осіб з хуліганських спонукань (ч.2. Ст.112 КК РФ).

Держзвинувачення вимагало для них три з половиною роки позбавлення волі з відбуванням у колонії-поселенні.

Після оголошення вироку Телепнев і Ванкевич мовчки вийшли із залу засідань, не відповівши на питання журналістів, чи будуть вони оскаржувати рішення суду. Їхні адвокати також не дали коментарів.

Тим часом, сторона держобвинувачення вважає вирок обґрунтованим. "Суд призначив покарання у межах санкцій статті. Тому я вважаю, що вирок обгрунтований. Коли ми вивчимо текст вироку, ми обговоримо. Але я вважаю, що держзвинувачення погодиться з вироком суду", - сказала журналістам старший помічник прокурора Пермі Анастасія Мамошкіна.

12 липня в ході судового засідання Телепнев частково визнав свою вину, зазначивши, що "попередньої змови не було, хуліганських спонукань теж".

Ширман був побитий в нічному клубі "Будинок культури" в Пермі в ніч на 10 лютого. Його госпіталізували в клініку з переломами лицьових кісток, закритою черепно-мозковою травмою та струсом мозку. Експертиза встановила, що музиканту заподіяно шкоду здоров'ю середньої тяжкості, а травми нанесені руками і ногами.

Телепнев є майстром спорту з рукопашного бою. У 2011-2016 роках був депутатом Законодавчих зборів Пермського краю другого скликання по одномандатному округу №11.

Андрій Ширман (DJ Smash) народився в Пермі в 1982 році, він діджей і музичний продюсер.