Купити лаковані труни в Москві - Замовити поліровані труни за низькими цінами, дерев'яні труни покриті лаком - Століття Ритуал

  1. Прийнято наступний розподіл (розміри трун):

Для поховання або кремації покійного в Росії традиційно використовуються труни

Для поховання або кремації покійного в Росії традиційно використовуються труни. Це довгасті саркофаги з дерева, в які укладають тіло покійного.

В цьому розділі онлайн-каталогу представлені лаковані труни, які вважаються «золотою серединою» між недорогими і елітними трунами . Вони виготовляються з сосни, бука, тополі, вільхи та інших порід дерева, потім покриваються спеціалізованим лаком, що захищає матеріал від пошкодження, вологи і передчасного гниття.

Лак дозволяє надати поверхні матовий або глянсовий блиск, облагородити її і надати необхідний відтінок. Зазвичай їх випускають в білому і чорному кольорі, а також з відтінками коньяку, горіха, кава тощо. Для жінок і дітей традиційно замовляють світлий лаковану труну, для чоловіків темні строгі тони.

Додатково поліровані вироби забезпечуються необхідною фурнітурою, а всередину укладається ліжко з м'якою, міцної тканини. Вони виготовляються у формі традиційної колоди (чотиригранна трапеція, розширюється знизу вгору), а також у формі шестикутника (розширюються в плечах і звужуються в ногах). Кришки у полірованих трун виготовляються цільними або подвійними, що полегшує процедуру прощання з покійним.

Прийнято наступний розподіл (розміри трун):

  • Класичний (для покійного з 50 розміром одягу).
  • Полуторний (для покійного з розміром одягу до 56).
  • Подвійний (до 62 розміру одягу).
  • Спеціалізований (від 62 розміру).

Щоб купити лакований саркофаг для поховання або кремації, зателефонуйте в інтернет-магазин «Століття Ритуал». Ми пропонуємо великий вибір трун (ціни залежать від моделі, розміру і оснащення) і ритуальних аксесуарів.

Наші переваги:

  1. Безкоштовний виклик похоронного агента, детальні консультації щодо вибору полірованого труни і супутніх товарів.
  2. Можливість організації всього циклу поховання від доставки тіла в морг до ритуального обіду для родичів в кафе.
  3. Актуальні ціни на товари і поліровані труни, знижки при оптовому замовленні послуг, великий вибір виробів від російських виробників.
  4. Адресна доставка лакованих трун по Москві і області. Можлива доставка в день звернення, або до заданого часу, транспортування тіла на катафалку, перевезення проводжаючих комфортними автобусами.
  5. Допомога в оформленні необхідних документів, придбанні місця на кладовищі, укладення договору на кремацію, отриманні соціальної допомоги тощо.

Залишилися питання чи хочете дізнатися актуальну ціну на комплекс заходів з поховання або покупку лакованого труни - телефонуйте, ми працюємо без вихідних і перерв.