Як реєструватися в литовське посольство в Мінську і Гродно

  1. Отже, як же зареєструватися на подачу документів
  2. Як ловити талончик
  3. Проблеми при реєстрації в литовське посольство
  4. Що робити, якщо вас зареєстрували і система не дає ввести дані вдруге

Розкажи друзям

Для того, щоб подати документи до консульського відділу посольства Литви, необхідно зареєструватися. З 1 червня 2013 була прибрана можливість отримати талончик в віконці в самому посольстві. Тепер реєстрація проходить виключно через сайт.
Без записи з 9:00 до 12:00 в будь-який приймальний день можуть подаються особи старше 65 років і особи, які мають посвідчення інвалідності. Решта ласкаво просимо на сайт!

Отже, як же зареєструватися на подачу документів

Запис доступна на 2 тижні вперед. На відміну від польського посольства, якщо дат немає, то це не означає, що в найближчий місяць вам нічого не світить.
Кожен день з понеділка по п'ятницю з 6 до 10 ранку, а потім з 11 до 14 дня в мінському консульстві викидають дати для реєстрації. Зазвичай до 300 місць на термін через тиждень-два. Дати розбираються за пару хвилин. Тому варто рано встати і стежити за появою дат.

Для запису Гродненчане і жителі Брестській і Гродненській області переходять з цієї засланні , А всі інші жителі Білорусі по цієї .

Перед нами сайт реєстрації на візу

Вибираємо пункт: Реєстрація на візи і потрапляємо сюди:

Начебто все зрозуміло із заповненням. Пишемо кількість осіб і свій справжній робочий ящик, так як на нього прийде підтвердження реєстрації. Починаємо роботу:

Тут вводимо свій номер паспорта (постарайтеся без помилок!). Якщо подається кілька людей, то сайт запропонує заповнити форму кілька разів.

Далі вибираємо дату і час подачі:

Якщо подаєте кілька людей, то беріть час по порядку (наприклад, все 9:35)

Вибрали час, і Вам на ящик (вказаний раніше) прийшов лист із кодом-підтвердженням реєстрації, який потрібно ввести в форму протягом 6 годин! або просто перейти по верхній посиланням (нижня скасуванні замовлення часу):

Після підтвердження реєстрації на екран буде виведений талон, який можна зберегти в pdf форматі, а можна відразу роздрукувати.

Все, у Вас на руках є талон, в якому вказані дані (ім'я, номер паспорта), а також час, адреса і номер віконця, куди звертатися для подачі. За фактом, біля литовського посольства жива черга і час в талоні не важливо.

Але цей варіант працює тільки тоді, коли є дати (останнім часом вкрай рідко).

Як ловити талончик

Для того, щоб зловити талончик поза часом викиду, потрібно постійно моніторити. Тобто, все робити по інструкції вище, але як тільки ви натиснете на "Призначити час прийому", у вас вискочить віконце "Ні вільно часу". Тоді потрібно просто сидіти і постійно натискати на кнопку "Призначити час прийому". Через кожні півгодини доведеться заново проходити процедуру введення даних. Ви це легко помітите: в російськомовному профілі при наведенні на неактивні дати (сірого кольору) вискакує текст російською. Якщо час простою пройшло, то при наведенні буде текст на литовському, а значить треба заново йти на головну сторінку і знову вводити свої ПІБ, емейл і номер паспорта.

Хоч по вихідних і святах викидів дат немає, але можна виловити відмовний час (особливо ввечері неділі на понеділок). Тому, якщо документи зібрані, можна витратити недільний вечір і половити талон на завтра.

Проблеми при реєстрації в литовське посольство

Через великий наплив охочих і кривизни сервера литовського посольства, часто в талоні відображаються сторонні люди. Не лякайтеся, ви зареєстрували чужу людину, але він не зможе скористатися вашою несподіваною послугою. В даному випадку, варто скасувати бронь. Якщо в талоні кілька людей, в тому числі сторонні і ви, просто обведіть себе маркером і спокійно йдіть в посольство.

Щоб запобігти реєстрацію інших людей, можна перевірити, кого ви реєструєте. Зробити це просто: поруч з написом "Призначити час прийому" є інша "Час прийому (1 особа)" - просто наведіть на неї курсор. Якщо висвітиться ваше ім'я і номер паспорта, то все добре. Якщо немає, то варто заново вводити дані.

Що робити, якщо вас зареєстрували і система не дає ввести дані вдруге

Буває, що ви самі можете потрапити в чужий талон. Тоді при реєстрації вам буде видавати "все обличчя вже зареєстровані в системі тому реєстрація припиняється". Є два виходи: 1) знайти людину, хто вас зареєстрував (практично неможливо, хоч на форумі Онлайнер намагаються),
2) ввести свої дані трохи по-іншому, щоб система не фіксували дублювання. Наприклад, серія паспорта у вас МР - можна ввести латиницею, можна кирилицею, для посольства не має значення, для сайту має. Також можна між серією та номером паспорта ставити (або не ставити) пробіл. Для системи реєстрації це будуть різні дані.

Обійти цю процедуру вкрай складно, а змінити або вплинути на литовців ще складніше. Потрібно просто прийняти і вміти користуватися.

Вдалою всім лову, і нехай прибуде з вами F5.

Дивіться також: Як отримати візу в литовському посольстві

ps всі питання і уточнення залишайте в коментарях

Схожі статті: