S7 Airlines приростає Боїнгом

  1. Інформація про сімейство Boeing 737NG

Перше десятиліття 21 століття стало епохою прощання з радянським авіапарком і його заміною на ненові, але молодші Боїнги і Ейрбас. А через деякий час лідери ринку «Аерофлот» і S7 Airlines стали купувати і нові літаки. Однак це були лайнери виключно виробництва європейського концерну. Так, три роки тому ми були свідками передачі S7 Airlines першого нового літака Airbus А320-200 .

Схоже, Боїнг просто приспав пильність європейців і тепер заокеанські самолётостроітелі явно беруть реванш. Одна за одною російські авіакомпанії оголошують про придбання нових Боїнгів. Я вже не кажу про супер-замовленні, отриманому Боїнгом від Ростехнологій. Причому, російські компанії вважають за краще купувати літаки тільки нових поколінь: 737NG, 777, 787 Dreamliner і навіть 747-8. Очевидно, що такий успіх це результат цілеспрямованої роботи менеджерів Боїнга на російському ринку. В особливому ставленні до російських замовникам ми переконалися, прибувши на завод узкофюзеляжних літаків Боїнга в Рентоні (поблизу Сіетла).

Це друге моє відвідування складальних підприємств в Сіетлі. У попередній візит нам також показували майданчика з випуску всієї цивільної продукції Боїнга, про що і було розказано в ілюстрованому репортажі «Dreamliner - як ви човен назвете, так вона і ... полетить!» . Причому, на відміну від наших заводів, ніхто нам не вказував що можна, а що не можна знімати, і серійний номер фотоапарата не записував. І це не дивно, за їхніми уявленнями, виробник, що бореться за замовника повинен демонструвати максимальну відкритість. І сюди на завод приїжджають не тільки журналісти, а й самі замовники. Мало цього, вони мають право відстежувати всі етапи виробництва свого майбутнього літака.

Ось і ми, тільки переступивши поріг цеху, по характерній кольоровій гамі на кілі і частини логотипу відразу «вирахували» літак S7 Airlines на заводському «конвеєрі».

Темпи виробництва літаків Boeing 737 дуже високі. З моменту початку збирання літака до його першого польоту проходить всього 10 днів. І, як запевняють керівники Боїнга, це не межа. В майбутньому темпи будівництва літаків Boeing 787 Dreamliner будуть в два рази вище. І це при тому, що Dreamliner широкофюзеляжний літак. Для порівняння, зараз кожен Boeing 747 збирають 4 місяці.

На жаль, російському авіапрому таке й уві сні не снилося. Та й в головах наших галузевих керівників не вкладається, як таке взагалі можливо. Схоже, з такою нашої неспроможністю змирилися і в керівництві країни. Загороджувальні мита на ввезення іномарок змінилися розкритими навстіж дверима. зараз Росія є головним постачальником Боїнга виробів з титану , А держкорпорація Ростехнології закуповує 85 Боїнгів 737 NG аж на 6 млрд. Доларів . А тепер прийшла і фінансова підтримка: днями Сбербанк Росії і Боїнг підписали угоду , Предметом якого є розвиток взаємовигідних можливостей для авіаційного фінансування та лізингу на ринку Росії і СНД. За угодою сторони зобов'язуються вести спільну роботу над пошуком і реалізацією проектів, пов'язаних з фінансуванням придбання і лізингом продуктів і послуг «Боїнг» існуючим та потенційним замовникам в Росії і СНД.

Таке масштабне співробітництво пояснює те особливе ставлення до російських замовникам, яке ми відчули в дні перебування в Сіетлі. А вони пролетіли як завжди непомітно, і ось настав той урочистий момент, заради якого ми і зробили переліт через океан. Перед початком церемонії нам показали відеоролик, в якому всі етапи будівництва нового літака для S7 Airlines стиснуті в 2 хвилини 16 секунд.

Церемонія підписання акту передачі літака і урочисте розрізання стрічки проходить досить буденно. І це зрозуміло, фактично Боїнг передає замовникам по одному літаку в день. Але видно, господарі намагалися максимально позначити урочистість і значущість моменту. Boeing Field Delivery Center був оформлений виключно у фірмових кольорах S7 Airlines.

З американської сторони акт підписав віце-президент Boeing Джон Пріско, брав літак генеральний директор авіакомпанії «Глобус» Олександр Стеблін. Як розповів нам керівник Глобуса, замовлення на поставку нових літаків Boeing 737-800NG для S7 Airlines був розміщений ще в 2006 році. Навесні цього року авіакомпанія отримує два перших лайнера з десяти, передбачених контрактом на умовах оренди у компанії Cramington Aviation Limited.

Кілька слів про літаки сімейства Boeing 737 Next Generation. Це сучасні лайнери з поліпшеними характеристиками в порівнянні з попередніми модифікаціями. Вони володіють збільшеною дальністю польоту і вантажопідйомністю. Закінцівки крила - Вінглети - встановлені на нові Boeing 737-800NG, дозволяють скоротити витрату палива за рахунок більш низької тяги в крейсерському режимі, і як наслідок оптимізувати витрати на технічне обслуговування двигунів та скоротити кількість шкідливих викидів.

Лайнер розрахований на перевезення 160 пасажирів: 12 місць бізнес-класу і 148 - економічного класу. У салонах встановлені сучасні пасажирські крісла компанії Recaro (Німеччина), що дозволяють зробити політ максимально комфортним. Довжина лайнера - 39,5 м, швидкість польоту - 850 км / ч, максимальна дальність польоту - 5665 км. Лайнер оснащений двигунами CFM56-7, максимальна злітна маса - 79,010 тонн. Каталожна ціна - близько 80 млн. Доларів.

Всі формальності позаду і ми піднімаємося на борт літака.

Всі формальності позаду і ми піднімаємося на борт літака

Олександр Стеблін, генеральний директор авіакомпанії «Глобус»

Олександр Стеблін, генеральний директор авіакомпанії «Глобус»

А тим часом екіпаж S7 Airlines вже поспішає на передпольотної брифінг. Їм належить виконати відповідальне завдання - перегнати нову машину в московський аеропорт Домодєдово, де вже через кілька днів він прийме перших пасажирів. В даний час парк S7 Airlines складається з 41 повітряного судна: 20 літаків Airbus A319, дев'ять лайнерів Airbus A320, один Airbus A310, два далекомагістральні лайнери Boeing 767-300, чотири Boeing 737-400 і п'ять Boeing 737-800NG.

Не знаю, як до цього ставляться заводчани, але для мене народження нового літака завжди хвилюючий момент. У нього попереду довга трудова біографія. Як складеться доля лайнера, під якими прапорами він буде літати, в яких країнах і на яких континентах? Минуть роки, може і я опинюся його пасажиром, і буду розповідати випадковим попутникам, що пам'ятаю його ще немовлям. А може ми просто не дізнаємося один одного. Він гарний і молодий, не знає авторитетів і готовий дати фору стареньким Туполєв. Як говорив сам Андрій Миколайович Туполєв: «Негарні літаки не літають». А Boeing 737-800NG красивий літак. Так нехай його доля буде успішною і славної, а життя довгої.

Додаток:

Інформація про сімейство Boeing 737NG

Інформація про сімейство Boeing 737NG

Як складеться доля лайнера, під якими прапорами він буде літати, в яких країнах і на яких континентах?