ФлексБанк дарує вкладникам кобрендові подарункові сертифікати мережі магазинів «Або де Боте»

ФлексБанк оголошує про початок акції по депозитах. Клієнтам, що розмістили вклад «Високий дохід» або «Довгостроковий» з сумою початкового внеску від 350 000 рублів, ФлексБанк вручає подарунок.

«ФлексБанк підготував для своїх вкладників чудову акцію напередодні осені. Ми запрошуємо клієнтів оформити вклад, зберегти і примножити свої кошти, а також отримати як бонус подарунковий сертифікат мережі «Іль ДЕ БОТЕ», який, завдяки універсальності, зможе порадувати наших клієнтів з різними смаками »
Потрібно відзначити, що учасники цієї акції, відкривши вклад «Високий дохід», зможуть скористатися програмою лояльності ФлексБанка і отримати дохід до 12,29% - це одне з кращих пропозицій для тих, хто дбайливо і відповідально підходить до управління особистими фінансами »

У терміни проведення акції з 12.08.2013 по 30.08.2013 при укладенні договору вкладу «Високий дохід» на термін 367 днів або вкладу «Довгостроковий» при внесенні суми початкового внеску від 350 000 рублів клієнт отримує від ФлексБанка Кобрендові подарунковий сертифікат мережі парфумерно-косметичних магазинів «Іль ДЕ БОТЕ» номіналом 1000 рублів.

Кошти на депозиті «Високий дохід», що бере участь в акції, розміщуються в рублях на термін 367 днів. Сума початкового внеску - від 350 000 рублів. Процентні ставки за вкладом «Високий дохід» складають: 11,10% при розміщенні вкладу з сумою початкового внеску до 699 999 рублів і 11,20% при розміщенні вкладу з сумою початкового внеску від 700 000 рублей.

Капіталізація відсотків і участь в програмі лояльності для вкладників ФлексБанка дозволяють отримати дохід за вкладом «Високий дохід» до 12,29%.

Кошти на депозиті «Довгостроковий», що бере участь в акції, розміщуються в рублях на термін 548 днів. Сума початкового внеску - від 350 000 рублів. Процентні ставки за вкладом «Довгостроковий» складають: 11,13% при розміщенні вкладу з сумою початкового внеску до 699 999 рублів і 11,23% при розміщенні вкладу з сумою початкового внеску від 700 000 рублей.

Обидва вкладу поповнюються протягом всього терміну дії. Мінімальна сума додаткового внеску - 3 000 рублів. Часткове дострокове востребование засобів не допускається. У разі дострокового запитання суми вкладу відсотки сплачуються виходячи з фактичного терміну знаходження коштів у внеску за ставками пільгового розірвання.

Укласти договір вкладу і отримати подарунок можна в офісі ФлексБанка за адресою: м Москва, вул. Николоямская, д.40, стр. 1 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 20:00.

«ФлексБанк підготував для своїх вкладників чудову акцію напередодні осені. Ми запрошуємо клієнтів оформити вклад, зберегти і примножити свої кошти, а також отримати як бонус подарунковий сертифікат мережі «Іль ДЕ БОТЕ», який, завдяки універсальності, зможе порадувати наших клієнтів з різними смаками.

Потрібно відзначити, що учасники цієї акції, відкривши вклад «Високий дохід», зможуть скористатися програмою лояльності ФлексБанка і отримати дохід до 12,29% - це одне з кращих пропозицій для тих, хто дбайливо і відповідально підходить до управління особистими фінансами », - говорить голова Правління ФлексБанка Марина Мішуріс.

Крім вкладів, ФлексБанк пропонує фізичним особам кредитні карти. Дізнатися докладніше про продукти і послуги ФлексБанка, а також про акції можна на сайті банку: www.flexbank.ru.

Додаткова інформація:

Управління методології та просування банківських продуктів,

Ілля Марков

тел. +7 (495) 705-9424 (доб. 5498); факс +7 (495) 705-9423

; www.flexbank.ru

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ:

«ФлексБанк» - товарний знак, що належить ВАТ «Флексінвест Банк». Флексінвест Банк - універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належать інвестиційному фонду Aurora Russia Limited (Великобританія). Сьогодні ВАТ «Флексінвест Банк» - це динамічно розвивається високотехнологічний банк, орієнтований на надання повного спектру фінансових продуктів і послуг для фізичних осіб. В даний час банк пропонує кредитні картки та депозити. Всі продукти випускаються під торговою маркою «ФлексБанк». Стратегія розвитку банку передбачає розвивати сферу дистанційного обслуговування клієнтів. Для цього була значно вдосконалена технологічна платформа банку і повністю змінено структуру сайту. Тепер клієнт може самостійно вибрати найбільш зручний спосіб взаємодії з банком - з використанням сучасних каналів зв'язку, включаючи Інтернет, або в затишному офісі, без суєти і черг.

Ліцензії ЦБ РФ №3089. Банк є членом російської системи страхування вкладів, членом платіжної системи MasterCard, членом ОРС (Об'єднаної розрахункової системи). Детальна інформація про ФлексБанке представлена ​​на сайті: www.flexbank.ru .