Які бувають бра? Види і стилі світильників

 1. види бра
 2. стилі бра

бра - традиційний вибір при необхідності створити місцеве настінне освітлення на конкретній ділянці квартири. На сьогоднішній день ринок має великий достаток різних видів бра, тому не завадить короткий гід по цьому різноманіттю.
бра  - традиційний вибір при необхідності створити місцеве настінне освітлення на конкретній ділянці квартири

види бра


Почнемо з закритих бра . Вони мають закритий плафон з прозорого або матового скла. Як правило, плафон геометричної форми і невеликого розміру. Цей вид світильників швидше утилітарний і застосовується виключно для вирішення завдань з освітленням. Зазвичай їх встановлюють в передпокої або ванній кімнаті, де гостро стоїть питання економії простору і нестачі світла.

Зовсім інша справа - декоративні бра . Їх використання лише частково мотивоване недоліком світла. Не менш важлива мета, заради якої купують декоративні настінні світильники, полягає в оздобленні інтер'єру. Для бра цього виду характерне використання всіх наявних матеріалів: скло, пластик, різні види металів, кришталь і навіть дерево. Всі засоби хороші - аби отримати на виході світильник, ідеально доповнює інтер'єр.

існують бра спрямованого світла . Як правило, їх конструкція має на увазі наявність одного рухомого світильника з регульованим світловим потоком. Таким чином, регулювати можна як напрямок світла, так і їх яскравість. Звично бачити бра спрямованого світла в стилі хай-тек, з металевим каркасом і сучасним плафоном. Часто ці прилади встановлюються біля дзеркал в спальні або ванній кімнаті.

Незалежно від виду бра , Вони можуть оснащуватися різними видами ламп: звичайними лампами розжарювання , люмінесцентними або світлодіодними (LED).
Незалежно від виду  бра  , Вони можуть оснащуватися різними видами ламп: звичайними лампами  розжарювання  ,  люмінесцентними  або  світлодіодними  (LED)

стилі бра


Класика, як відомо, безсмертна, і класичні бра - теж. Вони були популярні раніше, популярні зараз і залишаться такими і в майбутньому. У двох словах, цей стиль можна описати так - помірна розкіш. Деталі можуть змінюватися, але загальне враження залишається незмінним: у зовнішньому вигляді класичних бра відчувається традиційність і навіть деяка монументальність. Світильники цього стилю відмінно підходять для класичного інтер'єру кабінету, вітальні або залу. Ними можна стильно доповнити зону з кріслом, диваном або трельяжем.

Нерідко можна зустріти кришталеві бра в класичному стилі, а також світильники з бронзи.
Нерідко можна зустріти кришталеві бра в класичному стилі, а також світильники з бронзи

модерн в цілому характеризується широким вибором форм, плавністю ліній і лаконічною кольоровою гамою. Бра в стилі модерн досить універсальні і впишуться майже в будь-який інтер'єр, не зіпсувавши його. Великою популярністю користуються моделі в стриманому чорно-білому рішенні, можливо, з невеликими кольоровими акцентами (червоними, золотими).
модерн  в цілому характеризується широким вибором форм, плавністю ліній і лаконічною кольоровою гамою

Хай тек - це лаконічні строгі форми і велика кількість сучасних матеріалів (алюміній, сталь, пластик). Виглядають такі бра минималистично і непомітно. Як вже говорилося вище, часто бра в стилі хай-тек являють собою світильники з направленим світлом, з рухомою конструкцією.
Хай тек  - це лаконічні строгі форми і велика кількість сучасних матеріалів (алюміній, сталь, пластик)

Окремо стоять бра в узагальненому «сільському» стилі. До них відносяться прованс, шале, рустика, кантрі. Для всіх них характерна прихильність сільським інтер'єрних традиціям. У них широко використовуються дерев'яні елементи, каркаси з нарочито грубої кованої сталі, ланцюги і стилізації «під старовину». Кожен з «сільських» стилів має свої дизайнерські нюанси.

кантрі - простий і грубий стиль, ніби з самої звичайної сільської глибинки минулого століття, колірна гамма ближче до темної (коричневий, чорний).

Прованс - більш витончений стиль, що імітує інтер'єр сільських будиночків з півдня Франції. Бра в цьому стилі, як правило, легкі, світлі, з квітковими мотивами, ажурними елементами.

Рустика - це скоріше навіть не стиль, а техніка. Вона полягає в штучному старінні матеріалів. Якщо метал, то іржавий і подряпаний. Якщо дерево, то потріскане і потерте.

При деяких відмінностях, все «сільські» стилі створюють в будинку дуже затишну обстановку і приємну атмосферу.
При деяких відмінностях, все «сільські» стилі створюють в будинку дуже затишну обстановку і приємну атмосферу

Тепер, маючи спільні уявлення про види і стилях бра , Вам буде простіше знайти ту саму модель, яка ідеально впишеться в ваш інтер'єр.