Подарункова упаковка

 1. Подарункова упаковка Вибирати подарунки це завжди цікаве і захоплююче заняття, це завжди відчуття...
 2. Як упакувати коробку в подарунковий папір
 3. Придбати подарункову упаковку недорого?

Подарункова упаковка

Вибирати подарунки це завжди цікаве і захоплююче заняття, це завжди відчуття свята. Але завжди після покупки подарочка постає питання про упаковку - адже перше враження від подарунка завжди залежить від його подарункової упаковки і як його піднесли. Що ж може бути красивіше і нарядно красивою і святкової обгортки, яку так чудово Вибирати подарунки це завжди цікаве і захоплююче заняття, це завжди відчуття свята розпаковувати в передчуття подарочка?

Зробити подарунок красивим і обернути його в красиву подарункову упаковку ні коли не завадить. У нашому інтернет-магазині TUFISHOP пропонуються різні варіанти, як можна упакувати подарунки, папір, пакети, подарункові коробочки і. Величезний вибір різних матеріалів, велика кольорова палітра і розміри дають можливо запакувати будь-який подарунок, як дитячі іграшки, так і красиві ювелірні вироби.

Оригінальна і стильна подарункова упаковка, підійде для різних подарунків і сувенірів, починаючи від різноманітних статуеток і закінчую косметикою. Упаковка може бути елегантною і суворої, креативної, яскравою або ж екстравагантною.

Який може бути подарункова упаковка?

Видів подарункової упаковки є кілька: картонні коробки, пакети або ж просто папір.

Для будь-якого подарунка можна підібрати упаковку потрібного розміру, форми і звичайно ж дизайну. Дуже часто подарункові упаковки акуратно відкривають і після зберігають в них всякі дрібні дрібнички. Святкові пакети, також допоможуть піднести подарунок на найвищому рівні. Їх також можна буде використовувати в майбутньому. Сьогодні подарункову упаковку навіть можна замовити, придумати принт і Вам його просто зроблять на папері. Така упаковка вже точно не залишить нікого байдужим.

Упаковка з гофрокартону

Така коробка для подарунків дуже популярна, вона також використовується в багатьох інших сферах: харчової, поліграфічної, а все завдяки тому, що має ряд переваг.

 • екологічність - гофрокартон виготовляється з макулатури і підлягає багаторазовій переробці. Використання такої упаковки сприяє турботі про навколишнє середовище;
 • міцність - вона дуже зносостійка і витримує певне політичне значення;
 • невелика вага коробки;
 • на неї можливо нанести будь-який малюнок, якщо це потрібно або просто помістити подарунок, а потім прикрасити папером для подарунків.

Як упакувати коробку в подарунковий папір

 1. Для початку беремо папір і міряємо скільки її потрібно для упаковки подарунка. Будьте уважні, вам потрібно відміряти так папір, щоб з кожного краю залишилися додаткові сантиметри, щоб в подальшому рівномірно зігнути її.
 2. Потім зігніть край однієї з двох вертикальних сторін на 1 см і наклейте на неї скотч. Об'єднайте вертикальні боку. Добре оберніть коробку папером, щоб вона щільно прилягала до неї. Якщо дотримуватися цих правил, то шва практично не повинно бути видно.
 3. Тепер приступимо до бічних сторонах, спочатку потрібно зігнути верхню сторону, потім бічні, а тільки потім нижню. Скотчем краще приклеїти все перед тим як закрити нижню частину, але якщо раптом перший раз так не вийти не турбуйтеся, трошки скотча не повинно зіпсувати загальну картинку.
 4. Повторіть точно таку ж процедуру і з іншою стороною.
 5. Прийшов час приділити і декорування, який же це подарунок без святкового банта? Вони можуть бути як в готовому вигляді, так і зроблені власними руками зі звичайною подарункової стрічки.
 6. Прикрасити коробочку можна абсолютно різними способами, тут вже на скільки у Вас вистачить фантазії.

Функціональність подарункових упаковок

На сьогодні підносити красиві подарунки в барвистих упаковках стало традицією, і не важливо на яке свято Ви йдете день народження, 8 березня або ж новосілля, отримувати гарні подарунки набагато приємніше ніж неакуратно оформлені. У TUFISHOP запропонований величезний вибір пакетів і подарункових упаковок на будь-який смак, стильні, оригінальні забарвлення дадуть можливість вибрати по-справжньому привабливу і індивідуальну упаковку для подарунка. За вашим перевагам і бажанням наші менеджера підберуть той варіант упаковки, який буде відповідати всім вашим вимогам. Саме в подарунковій упаковці будь-який подарунок набуває закінченого вигляду.

Придбати подарункову упаковку недорого?

Веселі, екстравагантні, різні забарвлення, строгі, стримані тони, красиві коробки з бантами, подарункові коробки серце, яскраві подарункові пакети все це можна знайти в нашому магазині за доступною ціною. Так само ми пропонуємо величезний вибір товарів для інтер'єру, серед яких декоративні метелики на стіну , декоративні квіти , свічники , килимки і багато іншого.

Який може бути подарункова упаковка?
Прийшов час приділити і декорування, який же це подарунок без святкового банта?
Придбати подарункову упаковку недорого?