Мама Ольги Бузової виглядає молодше дочки

9:11, 15.12.2016

У мікроблозі новоспеченої співачки з'явився знімок з матір'ю. Фотографія здивувала шанувальників, адже на ній мати і дочка виглядають як подруги. Зрозуміло, цей факт привернув увагу шанувальників Ольги Бузової . Більшість інтернет-користувачів висловилися, що телеведуча виглядає набагато старше своєї матері. Деякі і зовсім засумнівалися, чи дійсно на фотографії зображена Ірина Олександрівна.

«Що з мамою? Дочка виглядає як мама, а мама - як дочка. Перебір фотошопа »,« Мама виглядає молодше тебе, Оль. Менше косметики використовуй ... »- прокоментували шанувальники.

Однак наступний знімок з бабусею розвіяв всі сумніви. Молодість в родині Бузова закріпилася на генетичному рівні. Додамо, що Ольга Бузова знаходиться зараз разом зі своєю сім'єю в Санкт-Петербурзі. Не так давно телеведуча розлучилася зі своїм чоловіком Дмитром Тарасовим . Футболіст полетів відпочивати на Мальдіви разом з рідними і планує пробути там до кінця новорічних свят, незважаючи на те, що у подружжя призначений суд на 30 грудня.

Ольга Бузова з матір'ю Ольга Бузова з матір'ю

Читайте також:

Заїло: у Ольги Бузової зажувало фонограму на концерті
Мерилін Керро порадила Ользі Бузової піти з «Дому-2»

«Що з мамою?