Ольга Бузова і раніше думає про Дмитра Тарасова

09:01 04.08.2017

У грудні минулого року Ольга Бузова і Дмитро Тарасов офіційно розлучилися. зірка « Дому-2 »Дуже переживала після розставання з чоловіком. Бузова брала участь в різних ток-шоу, де розповідала, як підло з нею обійшовся колишній чоловік. Ольга не раз натякала, що Дмитро зрадив її, а також заявляла, що футболіст буквально вигнав її з дому. Зараз в життя Бузової почався новий етап. Зірка вирішила спробувати свої сили на музичному терені, і це вийшло у неї вельми вдало. Незважаючи на те, що в своїх піснях Ольга «відкриває світ інших чоловіків» і їй «більше не боляче» після розставання з футболістом, вона як і раніше згадує про нього. Зараз Ольга проводить час в Штатах. Зірка відвідала Лас-Вегас і опублікувала в соцмережах міні-звіт про поїздку. Телеведуча похвалилася, що змогла впоратися зі спокусою і не зателефонувала Тарасову.

«А тепер, коротко про головне: 1. Те, що було в Лас-Вегасі, залишиться в Лас-Вегасі. 2. Я вже в LA, і зі мною все добре. 3. Нових татуювань на тілі виявлено не було. 4. Я не вийшла заміж. 5. Я не надзвонювала колишньому зі словами: скотина ти зіпсував мені все життя (хоча, дуже хотілося). Цю поїздку, ми точно, все запам'ятаємо назавжди », - написала Ольга (орфографія і пунктуація дані без змін. - Прим. Ред.).

До слова, вперше про плани ведучої «Дому-2» щодо кар'єри вокалістки стало відомо в листопаді минулого року. Тоді Ольга випустила свою пісню «Під звуки поцілунків». Композиція злетіла на перші рядки в iTunes, де протягом тижня залишалася в лідерах. В середині січня Бузова випустила другу композицію - «Звикаю», яка також моментально стала суперпопулярної в Інтернеті. У березні Ольга виставила на загальний суд свій дебютний кліп. Однак відеозапис зірки набрала більше негативних відгуків. В одному з інтерв'ю Бузова заявила, що погані оцінки - робота хакерів. Після зірка презентувала свій другий кліп - на нову пісню «Люди не вірили». Про прем'єру Ользі розповіла в своєму мікроблозі в Instagram.

Ольга Бузова

Читайте також:

Ольга Бузова полетіла підкорювати Голлівуд
Дмитро Тарасов знявся в серіалі «Поза грою»