Габарити кузова єврофури: висота, довжина, ширина і інше

 1. Різновиди сучасних фур
 2. Габарити

Єврофури: висота, ширина, довжина

Міжнародні автоперевезення різних вантажів в наші дні дуже популярні і затребувані зважаючи на низку причин. Зокрема, вони більш вигідні у фінансовому відношенні, найбільш ефективні для перевезень по суші. У зв'язку з цим багатьох автомобілістів починає цікавити питання габаритів певних еврофур.

Різновиди сучасних фур

УВАГА! Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі"

Сучасні автоперевезення - це, дійсно, дуже швидко і вигідно. Через те що вартість їх відноситься до найнижчих у порівнянні з іншими видами перевезень, таких як авіадоставки або судоперевозки, вони найбільше і затребувані в бізнесі.

Габарити і розміри єврофури

На сьогоднішній день відомо кілька різновидів еврофур, серед яких кожен може підібрати собі варіант, найбільш відповідний в індивідуальному плані. Розглянемо найпопулярніші з них.

Назва Технічні дані Призначення єврофури напівпричіпного типу Вантажомісткість такого напівпричепа становить 20-25 т, корисний об'єм 60-90 куб. метрів, а вмстімость паллетних вантажів становить 22-33 штуки.
Єврофури напівпричіпного типу вважається чи не найбільш поширеним кузовом. Вона придатна для перекидання більшості відомих вантажів. А завдяки розтентування проводиться завантаження зверху і збоку.
Єврофури рефрижераторного типу або напівпричіп-холодильник Вантажопідйомність: 12-22 тонн.
Корисний об'єм: 60-92 м3.
Місткість: 24-33 европаллета.
Такий автомобіль придатний для перекидань з місця на місце большиство видів швидкопсувних продуктів, включаючи і вантажі зі специфічними умовами зберігання. Даний вид транспорту в експлуатації обходиться дорожче інших різновидів автотранспорту на 5-25 відсотків.
Єврофури під назвою «автопоїзд» з остовом на одній рамі плюс причіп Вантажопідйомність: 16-25 тонн.
Корисний об'єм: 60-120 м3.
Місткість: 22-33 европаллета.
Цей вид транспорту дає хорошу перевагу у швидкій навантаження / розвантаження і забезпеченні місткого обсягу. Даний вид єврофури має один мінус: він не придатний для перекидання длинномеров.
Ізотерм або Термос Вантажопідйомність: 3-25 тонн.
Корисний об'єм: 32-92 м3.
Місткість: 6-33 европаллета.
Даний тип призначений для перевезення продуктів харчування. Може підтримувати певну температуру тривалий час. Буває напівпричіп, автозчеплення і одиночний. Платформа для негабаритних вантажів Вантажопідйомність: 20-40 тонн. Застосовується для перевезення негабаритних вантажів, в тому числі будівельної і спецтехніки. «Jumbo» Вантажопідйомність: до 20 тонн.
Корисний об'єм: 96-125 м3.
Місткість: 33 европаллета.
Довжина: 4,4 м; ширина - 2,45 м; висота - 2,5 м.
Напівпричіп більшої місткості. Це досягається за рахунок спеціального Г-образного статі і зменшеного діаметра коліс напівпричепа.

Габарити

Автопоїзд або стандартна єврофури загальної кубатурою 82 м3 має, як правило, такі габарити,

 • Довжина становить 13 метрів з гаком.
 • Ширина не перевищує двох з половиною метрів.
 • Висота фури - теж два з половиною метрів.
 • Місткість - 82 м3.

Корисна інформація по єврофури

Таким чином, можна зробити відповідні висновки. Дізнатися докладніше про місткості тієї чи іншої єврофури можна з інших статей нашого сайту.

Втомився платити за штрафи? Вихід є!

Забудьте про штрафи з камер! Абсолютно легальна новинка - Глушилка камер ГИБДД, приховує ваші номери від камер, які стоять по всіх містах. Детальніше за посиланням.

 • Абсолютно легально (стаття 12.2);
 • Приховує від фото-відеофіксації;
 • Підходить для всіх автомобілів;
 • Працює через роз'єм прикурювача;
 • Не викликає перешкод в радіоприймачі і стільникових телефонах.
Не вірите?
Втомився платити за штрафи?