Холодильник двухстулковий для будинку: розміри і характеристики

 1. Основні характеристики
 2. Особливості двостулкового холодильника
 3. Скільки коштує side by side?

Сьогодні все більшої популярності набувають двохдверні холодильники. Вони займають більше простору, тому їх краще встановлювати в великогабаритних квартирах або приватних будинках.

Вони займають більше простору, тому їх краще встановлювати в великогабаритних квартирах або приватних будинках

Холодильний і морозильний відділи в таких моделях розташовані поруч. Основна перевага - місткість. Якщо у вас коли-небудь виникала думка про покупку окремої морозильної камери, або ви складаєте продукти зверху каструль, задумайтеся про цей варіант.

Основні характеристики

Side-by-side відрізняється значними обсягами. Розміри морозильної камери варіюються в районі 200 л; холодильної - 346 л. Корисний простір може збільшуватися залежно від моделі.

В даному відео, на прикладі двостулкового холодильника марки Samsung RSA1 Side-by-Side, вам розкажуть про всі особливості даного виду техніки.

Так, Samsung RH60H90207F може запропонувати власникам цілих 398 л. для зберігання продуктів. Габарити двостулкових холодильників відповідні. Ширина в середньому 91 см., Висота від 177 до 180 см., Глибина близько 72 см. Існують моделі з нестандартними розмірами, наприклад, з меншою глибиною. Останні зручніше буде розташувати в квартирі. Під час покупки обов'язково уточніть, як буде відбуватися процес доставки!

Справа в тому, що більшість холодильників side-by-side не проходять в стандартний дверний отвір в упаковці: її необхідно зняти, на що не завжди йдуть постачальник через побоювання пошкодити дорогу техніку. Якщо ви вибрали модель з глибиною більше 72 см., Буде потрібно зняття наличників з дверей або ручок з холодильника. Системи охолодження можна зустріти двох видів: комбіновані або «No Frost».

Яскравий приклад двостулкових моделі холодильника

Перший варіант зустрічається рідше і передбачає наявність двох компресорів. Переваги такого охолодження не очевидні, а ціна в рази вище. Другий варіант переважає. Наприклад, Samsung в своїй техніці використовує тільки сухе охолодження.

Воно більш ефективно, так як передбачає постійну циркуляцію холодного повітря. «No Frost», природно, не вимагає розморожування. Весь конденсат потрапляє в спеціальні випарники. Кілька слів про сухий заморожуванні: вона дозволяє забути про злипанні продуктів. Замороження відбувається швидше, зберігаються продукти краще.

Особливості двостулкового холодильника

 • Інверторна технологія в управлінні компресором. Звичайно, можна зустріти side-by-side зі звичайними компресорами. Однак передові виробники, такі, як Samsung, повністю перейшли на цю технологію. Суть її полягає в плавній зміні потужності компресора. Як результат: немає різких коливань температури, значно зменшується енергоспоживання і рівень шуму. Термін служби таких агрегатів дуже високий. Що говорити, якщо гарантія від виробника дається на десять років. Інверторний компресор чутливий до перепадів напруги, тому відповідальні виробники постачають свою техніку спеціальним захистом.
 • Низький рівень споживання енергії. Раціональне використання електроенергії актуально в усьому світі. Техніку поділяють на класи в залежності від потужності. У випадку з холодильниками на цей параметр впливає ще й час збереження заданої температури без подачі живлення. У дводверних холодильників марки Samsung клас енергоспоживання не нижче А +, що говорить високою економності.
 • Зручне зонування. Як правило, холодильне відділення розділено на кілька температурних зон, призначених для зберігання різних продуктів. Samsung пропонує ще й так звану нульову зону, окрему камеру, в якій продукти зберігаються довше і не втрачають корисні властивості. Всі полки мають кілька варіантів висоти - можете переставити їх як вам зручно. Виконані вони з загартованого скла. Не бійтеся ставити важкі каструлі. Ці полки витримують 25 кг. і дуже зручні в догляді.
 • Роздільне регулювання температур. У всіх моделях Samsung можна виставляти відповідну температуру в холодильній і морозильній камерах. Коли в одній з них тимчасово немає продуктів, температуру можна підняти до максимуму, економлячи електроенергію. Панель регулювання електронна і найчастіше знаходиться зовні, на дверцятах.

Корисні функції

Серед додаткових функцій, які можуть порадувати споживачів, Samsung пропонує швидке охолодження і швидку заморозку. Це обмежене в часі зниження температури.

Корисно використовувати при заморожуванні або охолодженні великої кількості продуктів, допомагає запобігти їх псуванню. Більшість двостулкових холодильників обладнані сигналізацією відкритих дверей і захистом від дітей.

Деякі моделі оснащені генератором льоду і контейнером для охолодження води. Вони вбудовані в дверці. Ці доповнення дозволяють отримати лід і прохолодну воду не відкриваючи холодильник.

Самий тихий холодильник Самий тихий холодильник . Читайте детальну інформацію на нашому сайті.

Що робити, якщо холодильник працює, але не морозить? В цій статті , Ви знайдете відповідь на своє питання.

тут , Знаходиться відео про ремонт Сушка для продуктів, своїми руками.

Скільки коштує side by side?

Найпопулярніші моделі коштують в районі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наприклад, LG GC-B 207 GEQV китайської зборки обійдеться в 65180 руб. в Москві, Санкт-Петербурзі і Волгограді. У Ярославлі, Тамбові, Новомосковську, Моршанске, Липецьку, Володимирі ціна найвища - 67135 руб. 65 - 66 тисяч рублів буде коштувати ця ж модель в Калузі, Тулі, Коломні, Краснодарі, Нижньому Новгороді, Рязані.

У Новосибірську ціна найбільш демократична - 63990 руб. У цій же ціновій категорії холодильники марки Daewoo Electronics. Samsung RSA 1 STWP в Москві і області буде коштувати близько 60000 руб.

За цю суму покупець отримає повну комплектацію, включаючи лоток для яєць, ящик для солодощів і камери з контролем вологості. Всі основні функції в моделі присутні. У Кемеровській області, Челябінську, Саратові вартість вище, 69 950 руб. В інших регіонах Росії вартість коливається в цих межах. Одна з дорогих моделей цього ж виробника, RH 60 H 90203 L Food Showcase, відрізняється збільшеним об'ємом камер, більшою економністю.

Деякі додаткові функції дозволять зберегти температуру навіть при частому відкриванні дверцят. Ще одна перевага - оригінальне дизайнерське рішення. Вартість - 135990 руб. Залежно від регіону ціна коливається незначно, досягаючи максимум 140070 руб. Холодильники Liebherr коштують від 82 861 руб. і вище. Модель SBS 7212 (SBS 72120) німецького виробництва, що володіє однаковими з холодильниками Samsung характеристиками, обійдеться в деяких регіонах Росії в 105000 руб.

Підводячи підсумки, варто згадати, що виробництвом двостулкових холодильників займаються тільки солідні виробники, так що можна сміливо очікувати відмінної якості.

Купуючи таку техніку, ви отримаєте:

 • достатньо простору для зберігання продуктів для великої родини;
 • можливість заморожувати фрукти, овочі та інші продукти у великих обсягах;
 • зручне розташування полиць;
 • висока якість і економію електроенергії;
 • стильний зовнішній вигляд холодильника.

Що робити, якщо холодильник працює, але не морозить?
Скільки коштує side by side?