Розміри душової кабіни

 1. Душова кабіна. Яку вибрати? Розміри душової кабіни Загальновідомий факт, що душові кабіни в нашій...
 2. Нестандартні розміри душової кабіни

Душова кабіна. Яку вибрати?

Розміри душової кабіни

Загальновідомий факт, що душові кабіни в нашій країні, рік від року, стають все більш популярними. Тому для виробників на перший план виходить завдання максимального задоволення всіх вимог і побажань замовника. Зауважимо, що душову кабіну можна купити або на місці, або оформити на неї замовлення. Нижче ми наводимо огляд найбільш популярних душових кабін.

Який розмір кабіни вас цікавить:

 • 70 × 70 см
 • 80 × 80 см
 • 90 × 90 см
 • 120 × 80 см
 • Довільний розмір (нестандарт)

Дуже часто чільним фактором при виборі і подальшому замовленні душової кабіни є аж ніяк не зовнішній вигляд і навіть не набір самих різних функцій. Головним фактором є розмір. Від того, наскільки вдало і гармонійно впишеться душова кабіна в вашу ванну кімнату, будуть прямо залежати всі ваші почуття і відчуття від повсякденного її використання.

до змісту ↑

Розміри душової кабіни - огляд

Кабіни розміром 90 × 90 см

Мабуть, це найпопулярніші душові кабіни, які зручні і при цьому цілком універсальні. Саме подібні кабіни прийнято вважати стандартними, саме вони найчастіше покликані максимально задовольнити бажання споживача.

Такі кабіни, перш за все, досить компактні. Вони, як правило, встановлюються в самому кутку, займаючи незначну частину ванної кімнати. До того ж згідно з численними відгуками покупців, в таких кабінах водні процедури можна приймати з максимальним комфортом будь-якій людині стандартного (середнього) статури.

До того ж згідно з численними відгуками покупців, в таких кабінах водні процедури можна приймати з максимальним комфортом будь-якій людині стандартного (середнього) статури

Кабіни розміром 120 × 80 см

Це - другі за популярністю душові кабіни, найчастіше придбані у нас в країні. Причому виходячи з численних відгуків, такі кабіни багатьом здадуться навіть зручніше, ніж попередні. Адже приймаючи душ, людина змушена постійно рухатися, та при цьому ще «розмахувати» руками. А в душових кабінах такого розміру приймати душ буде набагато комфортніше.

При цьому такі кабіни лише трохи по вартості перевершують попередні. Різниця в ціні незначна, зате одержувані зручність і комфорт набагато вище. Крім того, подібна кабіна не займе у ванній кімнаті багато місця. Встановлена ​​в кутку, вона вдало впишеться в її інтер'єр. Кабіни подібного розміру цілком можуть підійти навіть для звичайної «хрущовки».

Кабіни подібного розміру цілком можуть підійти навіть для звичайної «хрущовки»

Кабінки малих розмірів. 70 × 70 см і 80 × 80 см

Компактні душові кабіни призначені в основному для використання в невеликих ванних кімнатах. Якщо в такій кімнаті немає можливості розмістити повноцінну душову, але душ хотілося б все-таки приймати окремо, то в даному випадку подібна кабінка буде незамінна.

Однак, слід зауважити, що такі маломірні кабінки підходять далеко не всім, і дорослій людині зі значною комплекцією, в ній скажімо прямо, буде трохи затісно. Втім, перед придбанням будь-який покупець має можливість досконально «протестувати» все душові кабіни і вибрати саме ту, яка підійде йому в усіх відношеннях.

Статті по темі:

Можна на час навіть відчути себе актором. Наприклад, спробуйте перевірити, чи можете ви вільно користуватися в кабінці милом і мочалкою. Можна піти далі, подумки уявивши, що з полиці у вас звалилася баночка з шампунем. Спробуйте присісти і подумки «підняти її з підлоги». Якщо все це виходить без будь-яких зусиль і труднощів з вашого боку - запевняємо, дана кабінка призначена саме для вас!

до змісту ↑ до змісту ↑

Нестандартні розміри душової кабіни

На завершення варто лише додати, що в спеціалізованих салонах країни для покупців у вільному доступі є душові кабіни та інших розмірів. Наприклад, такі:

 • 100 × 100 см
 • 110 × 110 см
 • 120 × 120 см
 • 135 × 135 см
 • 150 × 85 см (увага: для стандартної ванни)
 • 170 × 110 см і т.д.

Кожен розмір можна замовити в спеціалізованих магазинах.

Яку вибрати?
Яку вибрати?