Вантажоперевезення на єврофури: габарити і розміри єврофури

При замовленні еврофур клієнтів КВАД Логістик часто цікавлять типовими обрисами фургонів При замовленні еврофур клієнтів КВАД Логістик часто цікавлять типовими обрисами фургонів.

Як правило, євротентами, так називають цей транспорт, мають стандартні характеристики. Довжина фургона складає приблизно 13,5 метрів, завширшки і висоту фура досягає 2,5 метра. Місткість вантажний порожнини - 82 кубічних метра.

Зазвичай в єврофуру вміщається не більше 20 тонн типового вантажу, наприклад, будівельних матеріалів, але багато що залежить від вихідної щільності і габаритів матеріалу. Якщо мова йде про нерозбірними меблів , То при обсязі 82 метра в фурі вміститься не більше двох-трьох предметів, хоча загальна вага їх не досягне і двох тонн.

Розміри єврофури залежать від її модифікації. Наприклад, напівпричепи в цілому довгі, але не дуже об'ємні Обсяг не більше 76 кубічних метрів, якщо їх ширина і висота не більше 2,5 метрів. Якщо ж висота не більше 2,7 метрів, то в фуру поміститься більше 80 кубічних метрів матеріалу.

Точні габарити єврофури треба уточнювати у менеджерів компанії КВАД Логістик, якщо ви хочете розрахувати необхідну кількість одиниць транспорту.

Персонал компанії самостійно проведе всі розрахунки і запропонує найбільш економічний вид перевезення вашої продукції за допомогою еврофур або іншого транспорту . Іноді дешевше виходить оплатити послуги інших вантажних машин, якщо мова йде про габаритному, але легкому вантаж.

Оплачувати послуги фури вигідно в тому випадку, якщо є можливість вмістити в просторі кузовний частини вантаж компактно і ємко. Тоді фура повністю виправдає своє призначення і за одну поїздку можна буде перевезти більше вантажу, ніж на менш підйомної техніки. Іншими словами, фуру зручно орендувати для перевезення будматеріалів, коробок з важким вантажем, палі, арматуру, бетонні блоки і так далі.

Якщо ви плануєте перевозити легкоб'ющегося вантаж, вам знадобиться єврофури з пневомподвеской для м'якої вивантаження і транспортування.

Ми підберемо вам відповідний вид транспорту, здійснимо всі послуги з навантаження, перевезення, монтажу вантажу на єврофуру і установку вантажів на місці доставки. Вам потрібно просто зателефонувати нам і більше ні про що не турбуватися.