Суд поділили навпіл майно Гаріка Харламова і його екс-дружини

(Казань, 11 жовтня, «Татар-інформ»). В цьому році дружина скандально відомого ведучого Гаріка Харламова Юлія Лещенко подала на розлучення і зажадала щедрі відступні в еквіваленті 6 мільйонів рублів.

За словами адвоката Харламова, Гарік зробив вигідне пропозицію своїй дружині, але, судячи з усього, воно виявилося не настільки привабливим для екс-подружжя, відбулося кілька судів, проте ворогуючі сторони ніяк не могли прийти до компромісу.

Раніше Юлія вимагала навпіл поділити спільно нажите з Гаріком майно: кухонне начиння і побутову техніку за 1,384 мільйона рублів, диван, тумбу під телевізор, журнальний стіл за 1,216 мільйона рублів, штори за 48 тисяч 200 рублів. Картину Шилову за 1,5 мільйона рублів ... Харламов же відмовлявся , Кажучи, що Юлія не працювала, не вчилася. Тоді ображена жінка розповіла про згубну звичку Харламова - через азартних ігор за всю спільне життя Гарік програв 5 мільйонів рублів. В підсумку дружина Харламова зажадала тотального розділу майна вже не в рівних частках, а 2/3 в її користь.

Вчора Люблінський суд Москви частково у довлетворіл позов Юлії Харламова. З майна, оціненого в більш ніж 23 млн рублів, суд стягнув на її користь близько 6 млн рублів.

Як передає кореспондент BFM.ru, за рішенням суду при розлученні Гарику Харламова відійшла вартість знаходиться в його квартирі в Грохольском провулку меблів: ліжка, диванів, крісел, штор і тюлі, а також тумбочки під техніку загальною вартістю в 1 млн. 98 тисяч рублів.

За рішенням суду, Гарік виплатить Юлії компенсацію за все цього в розмірі 549 тисяч рублів. На користь його колишньої дружини суд стягнув половину грошових коштів, що знаходяться на банківських рахунках шоумена, в розмірі 811 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і 176 тисяч доларів. Таким чином, всього суд постановив виплатити Юлії Харламовой 1 млн 360 тисяч рублів і 176 тисяч доларів.

При цьому автомобіль BMW, який для Юлії в кредит купив чоловік, суд залишив за позивачкою, але зобов'язав Юлію виплатити чоловіку більшу частину вартості автомобіля в розмірі 1 млн 612 тисяч рублів (машина була оцінена в 1,9 млн рублів). Формально суд розділив майно подружжя навпіл.

Крістіна Асмус показала великий живіт (фото)

Вагітну Крістіну Асмус викликали в суд (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.