Як відкривали Apple Store в Стамбулі (фото, відео)

Apple продовжує розширювати свою роздрібну торговельну мережу - вчора, 5 квітня, був відкритий перший Apple Store в Турції. Як і очікувалося, місцем розташування нового фірмового магазину був обраний торговий центр Zorlu в центрі найбільшого турецького міста - Стамбула.

Власне, відкриття офіційного   магазина Apple в Туреччині   можна розцінювати як перший крок у зміцненні відносин між державою, яка займає 18-у сходинку в рейтингу країн з високим ВВП та американською корпорацією, активно розширює, останнім часом, сфери впливу Власне, відкриття офіційного магазина Apple в Туреччині можна розцінювати як перший крок у зміцненні відносин між державою, яка займає 18-у сходинку в рейтингу країн з високим ВВП та американською корпорацією, активно розширює, останнім часом, сфери впливу.

Нагадаємо, що на початку лютого цього року   Тім Кук   особисто відвідав Стамбул   і зустрівся з президентом Туреччини Абдуллою Гюлем Нагадаємо, що на початку лютого цього року Тім Кук особисто відвідав Стамбул і зустрівся з президентом Туреччини Абдуллою Гюлем. Крім питань, що стосуються відкриття першого Apple Store в країні, обговорювалася також освітня програма FATIH, в рамках якої влада планує придбати 15 мільйонів планшетів iPad для школярів і студентів.

Що стосується самого магазину, то він займає 1860 квадратних метрів корисної площі, сусідить з фірмовими точками таких брендів як Burberry і Louis Vuitton, а обслуговуванням клієнтів в ньому займеться більше сотні компетентних співробітників Що стосується самого магазину, то він займає 1860 квадратних метрів корисної площі, сусідить з фірмовими точками таких брендів як Burberry і Louis Vuitton, а обслуговуванням клієнтів в ньому займеться більше сотні компетентних співробітників. У планах американської компанії відкрити найближчим часом ще три торгові точки в Туреччині і потіснити одвічного південнокорейського конкурента в особі Samsung, чия продукція користується високим попитом в Південній Європі і на Близькому сході.

https://www.youtube.com/watch?v=NuwRv6vaYNU

Дивіться також:

Com/watch?