Де взяти гроші в борг терміново з поганою кредитною історією на карту

 1. Оформляємо займ в сервісі Moneyman
 2. Кредит на карту і віртуальний гаманець Яндекс Гроші за допомогою MoneyMan
 3. Порушення повернення грошей
 4. Оформляємо займ в сервісі Platiza.ru
 5. Кредит на банківську карту і віртуальний Qiwi гаманець від Екапуста
 6. Оформляємо займ в сервісі zaimon.ru і Веббанкір
 7. Оформляємо займ в сервісі Kredito24 (Займо.ру)
 8. Кому віддати перевагу

Напевно будь-який громадянин потрапляв в таку ситуацію, коли йому були необхідні гроші «тут і прямо зараз» та ще перебуваючи вдома. Наприклад, ви переглядаєте який-небудь сайт інтернет-магазину, і на очі потрапив товар з величезною знижкою і вам терміново його необхідно купити, а грошових коштів на банківській картки, на жаль, немає в даний момент. Існує вихід з даного тупика.

Ви зможете оформити позику через сервіси, які перерахують вам гроші прямо на вашу карту не виходячи з дому . Такими додатками є Moneyman, Platiza, zaimon.ru і Слово честі. Давайте, про кожного окремо поговоримо більш докладно. Варто сказати, що саме ці сервіси можуть вам видати гроші і на будівництво будинку. Тому за допомогою цих сайтів ви напевно здійсните свою мрію з будівництва власного будинку. Якщо ви не знаєте де взяти гроші на будівництво будинку, то вам варто в обов'язковому порядку звернути увагу на цю публікацію.

Ви зможете оформити позику через сервіси, які перерахують вам  гроші прямо на вашу карту не виходячи з дому

Оформляємо займ в сервісі Moneyman

Якщо вам потрібні гроші на будинок, і ви не знаєте де взяти гроші в борг, то вам варто звернутися до цього популярного сервісу. Даний сервіс в основному спеціалізується на надання кредитів до 15000,00 рублів і термінами повернення максимум 30 календарних днів. Кредит видається трьома варіантами:

 • банківська картка;
 • гроші перераховуються на віртуальний гаманець Яндекс Гроші;
 • за допомогою системи переклад Contact.

Найбільш поширеним і затребуваним визнається перший варіант. Тому що віртуальним гаманцем користуються не всі, а щоб отримати грошові кошти за третім варіантом, вам необхідно буде особисто прийти в офіс. Отже, найзручніше, будучи вдома, отримувати грошові кошти на банківську карту. Звичайно, оформити кредит за допомогою Moneyman можуть особи, яким виповнилося вісімнадцять років, і у кого є Російське громадянство. До безперечних плюсів такого роду позики відносять те, що вам не доведеться виходити з дому.

Подати онлайн заявку на MoneyMan

Вимоги, до позичальника зазначені вище збігаються з вимогами у сервісу «Чесне слово». Щоб оформити кредит необхідно оформити відповідну заявку.

Кредит на банківську карту під незначну процентну ставку:

 • Величезна ймовірність позитивної відповіді і моментальне оформлення всіх необхідних документів.
 • Реально видають кредит в день звернення.
 • Високий відсоток схвалень (з 100 заявок 97 позитивних).
 • Час розгляду до однієї години.
 • Гроші переводять на банківську карту або на банківський рахунок.
 • Термін повернення до одного місяця.

Кредит на карту і віртуальний гаманець Яндекс Гроші за допомогою MoneyMan

 • Максимальна сума кредиту 50000,00 рублів,
 • Заявки розглядаються за одну хвилину, оформлення документів займає п'ять хвилин,
 • Гроші перераховуються на гаманець Яндекс Гроші, банківський рахунок або на картку,
 • Віртуальний гаманець, в обов'язковому порядку повинен пройти процедуру ідентифікації.

Відповідь на вашу заявку буде спрямований на електронну адресу. І ще її статус можна переглянути, зареєструвавшись в особистому кабінеті. Винесуть вам позитивне рішення або негативне безпосередньо залежить від того як грамотно ви заповнили анкету. На телефон вашого роботодавця, який ви написали в заявці, фахівці можуть зробити дзвінок, в разі якщо у відповідь вони почують одні гудки, кредит вам не видадуть, навіть якщо він був схвалений. І оформити заявку вдруге ви зможете тільки через місяць. Рішення прийде вам на електронну пошту. Також вона буде доступна в особистому кабінеті.

Відповідь на вашу заявку буде спрямований на електронну адресу

Порушення повернення грошей

Якщо ви бажаєте знати про те, де взяти гроші в кредит на будівництво будинку, то вам слід звернутися до нашої статті для того, щоб дізнатися ті сервіси, які видають гроші на будівництво будинку.

Взяти кредит в сторонньої фірмі - це складна справа. І потрібно пам'ятати про непрості моменти такого рішення. Так, кажуть гроші знімаєш чужі, а доводиться повертати власні. Тому перед тим як взяти гроші в борг, дуже уважно проаналізуйте свою фінансову ситуацію і оціните всі ризики, пов'язані з неповерненням, так як процентна ставка по кредиту становить близько 2,5 відсотка в день. Це досить великий розмір. У разі невиплати грошей в обумовлений термін, до вас застосують штрафи. За прострочення платежу штраф становить одну тисячу рублів, а також не уникнути нарахування пені за договором в розмірі 0,75 відсотків за один день від суми заборгованості. Наприклад, якщо ви не заплатили вчасно п'ятсот рублів, то за один прострочення вам доведеться віддати позичальникові: Сума = 500 +1000 + 500 * 2% + 0.75% * 500 = 1513.75 рублів Так, що докладайте максимум зусиль, щоб не допускати прострочених платежів.

Зверніть увагу на цю статтю сайту: Як заробити реальні гроші на популярному сайті YouTube

Оформляємо займ в сервісі Platiza.ru

Сервіс Platiza.ru перераховує кошти на банківську карту або на віртуальний Ківі гаманець. Максимум, який вам тут зможуть запропонувати, це 15000,00 рублів. Позичальник може бути як громадянин РФ, так і громадянин України. Даний сервіс схвалює ваш запит виходячи з кредитної історії. Оформити запит на отримання позики Онлайн можна за допомогою правильно заповненої заявки.

Подати онлайн заявку на PLATIZA.RU

Кредит на банківську карту і віртуальний Qiwi гаманець від Екапуста

Такий сервіс має кілька переваг.

 • Вам не доведеться відвідувати офіс даного сервісу, гроші перераховувати в онлайн-режимі. Тривалість оформлення заявки десять хвилин.
 • Максимально можлива сума боргу 15000,00 рублів. Кошти перераховуються на картку або на віртуальний ківі гаманець.
 • Перерахування грошей 24 години

Покрокова інструкція оформлення інтернет-позики.

 1. Проходимо реєстрацію на обраному сервері і підтверджуємо свою особисту інформацію.
 2. Робимо прив'язку банківської карти, або кілька карт. Коли ви напишіть реквізити карти, буде виконана транзакція.
 3. Далі, здійснюємо запит кредитної історії. Вам знадобиться заповнити реквізити паспорта. Потім ви маєте право заповнити інші особисті дані, що дозволить отримати знизити відсоток по кредиту, максимум на 1 відсоток.
 4. Заключним кроком, є перерахування вам грошових коштів. У заявці напишіть бажану суму до отримання та термін кредитування, після чого за допомогою смс оповіщення ви повинні «підписати» кредитний договір.

Після трьох хвилин кошти будуть у вас на картці
Після трьох хвилин кошти будуть у вас на картці. Загалом, враження від сервісу, складається позитивне. Кожен отримує свою процентну ставку, яка відображає його кредитну історію. Відмінною рисою є отримання позикових грошей на віртуальні гаманці яндекс і ківі. Але процедуру реєстрації банківської карти вам все одно не уникнути. Зробити заявку ви зможете, безпосередньо перебуваючи в Яндекс Гроші або в ківі гаманці.

Також в сервісі вашій увазі представлять таку послугу, як «чистка кредитної історії». Для того щоб провести процес відновлення кредитної історії необхідно оформити та вчасно погасити три кредиту поспіль. Наприклад, ви отримуєте 1000 рублів на десять днів, 2000 року на п'ять днів, 3000 на п'ять днів.

Оформляємо займ в сервісі zaimon.ru і Веббанкір

Для того щоб взяти гроші на будинок, вам знадобиться онлайн-заявка. І скласти її можна прямо зараз.

Онлайн заявка на ZAIMON.RU

Займон.ру дає гроші, при першому зверненні, в розмірі до семи тисячі рублів. При наступних зверненнях сума позики буде збільшена до 20000,00 рублів. Перерахування коштів здійснюється на карту. Кредит на цьому сервісі набагато легше отримати, ніж на інших (високий відсоток схвалення заявок). Вам просто необхідно увійти в особистий кабінет, вказати реквізити банківської картки.
Існує ще один привабливий сервіс:

Займон

Оформляємо займ в сервісі Kredito24 (Займо.ру)

 • Максимально доступна сума кредитування 20000,00 рублів,
 • Майже миттєвий позитивний відповідь і перерахування грошей,
 • З 100 заявок схвалюються 95,
 • При наступних зверненнях, вам нададуть знижку,
 • Відсоткова ставка нижче, ніж в інших сервісах,
 • Мінімальний пакет документів, займ оформляється в онлайн-режимі,
 • Відсоткова ставка при оформленні кредиту на сервісі займо.ру становить 1,5 відсотків за один день.
 • При подальшій співпраці, ставка може знижуватися. Вважається, що тут найнижча ставка кредиту.

Онлайн заявка на Kredito24

Кому віддати перевагу

Якщо ви плануєте взяти гроші в борг на карту через інтернет терміново, то вам варто запам'ятати ці сервіси, які зможуть видати кредити на абсолютно будь-які потреби. У разі якщо у вас немає певних економічних знань, то ми рекомендуємо вдатися до послуг сервісу Веббанкір. Цей ресурс досить простий, зручний і зрозумілий звичайному користувачеві. Бажаєте менше переплачувати - зупиніться на Platiza. Даний сервіс, видає грошові кошти дивлячись на кредитну історію. У разі якщо ви маєте хорошу кредитну історію, то вам запропонують позику під дуже вигідний відсоток. Навіть незважаючи на складність процедури оформлення, воно того варто. А ось сервіс Moneyman зручний, але ставки великі.

Удачі вам!