Золота Корона: як дізнатися статус перекладу

 1. Коротко про систему «Золота корона»
 2. Схема роботи сервісу ЗК
 3. Які дані потрібні для відправки та отримання переказу
 4. Тарифи та умови обслуговування
 5. СМС-інофрмірованіе
 6. Звернення до Служби підтримки
 7. Перевірка статусу перекладу онлайн

Для мільйонів клієнтів, що користуються сервісом для відправки грошей по Росії і за кордон, питання як з'ясувати в системі «Золота корона» статус перекладу може бути вельми актуальним.

Для мільйонів клієнтів, що користуються сервісом для відправки грошей по Росії і за кордон, питання як з'ясувати в системі «Золота корона» статус перекладу може бути вельми актуальним

Коротко про систему «Золота корона»

На сьогоднішній день «Золота корона» одна з найпопулярніших в Росії систем миттєвих грошових переказів. Багато в чому вона складає гідну конкуренцію таким грандам ринку, як Western Union і MoneyGram. Домогтися цього вдалося за рахунок гідного рівня обслуговування, розширеної пропозиції послуг і привабливих цін.

Схема роботи сервісу ЗК

Система грошових переказів «Золота корона» використовує традиційну методику грошових трансферів:

 1. Відправник у пункті обслуговування клієнтів, терміналі або в режимі онлайн формує переклад (самостійно або за допомогою співробітника компанії) і вкладає гроші.
 2. Переклад отримує унікальний ідентифікатор, який передається одержувачу.
 3. Знання ідентифікатора підтверджує справжність адресата, що дає йому право на отримання відправлених коштів.

Проста і надійна система відмінно зарекомендувала себе за роки роботи аналогічних сервісів та системи ЗК.

Які дані потрібні для відправки та отримання переказу

Щоб відправити переказ «Золота Корона» необхідно вказати наступну інформацію:

 • Особисті дані відправника. При відправленні переказу через пункти обслуговування в заявці вказується прізвище, ім'я та по батькові відправника. В особистих кабінетах банків і терміналів самообслуговування кошти відправляються з пластикових карт. У першому випадку номер карти потрібно ввести самостійно, у другому він буде отриманий системою в автоматичному режимі.
 • Валюту та суму операції. Надіслати можна грошовий переказ в рублях, доларах і євро. Сума не повинна перевищувати встановлених законодавством і правилами системи лімітів.
 • Особисті дані одержувача. Цей пункт вимагає особливої ​​уважності, оскільки дані перекладу повинні абсолютно точно збігатися з зазначеними в паспорті відомостями.
 • Телефон одержувача, на який прийде повідомлення з номером переказу (унікальний ідентифікатор). SMS інформування одержувача працює не у всіх пунктах, тому квитанцію з номером необхідно зберегти, щоб передати інформацію про переведення самостійно.
 • Країну отримання.

Для підвищення безпеки транзакції можливе введення додаткової ідентифікаційної інформації (контрольного питання з відповіддю, відомим одержувачу).

Для отримання переказу адресату необхідно:

 1. Прийти до найближчого відділення системи (точку обслуговування).
 2. Заповнити бланк заявки на видачу, в якому вказати суму переказу, власні паспортні дані та ідентифікаційну інформацію - номер переказу і, при необхідності, відповідь на контрольне запитання.
 3. Пред'явити документи, що засвідчують особу.

Тарифи та умови обслуговування

Платою за відправлення переказу є комісія системи. Стягується вона з відправника, за заявою при відправці - з одержувача.

Умови обслуговування, тарифи і ліміти представлені в таблиці

Напрямок перекладу По Росії З Росії в інші країни Комісія 1% але не більше 1000 руб. Залежно від країни від 0.5 до 1.5% Ліміт суми До 600 тис.руб.однім перекладом Не більше $ 5000 в протягом одного дня (не більше $ 20000 протягом одного дня при відправці в КНР) Час появи інформації в системі Як правило, кілька секунд. У рідкісних випадках - до 12 годин До 12 години

Одним з головних достоїнств сервісу «Золота корона» вважається висока швидкість виконання перекладів. Однак, від збоїв в роботі системи не застрахований ніхто, тому для клієнтів важливо мати можливість дізнатися статус перекладу.

Сервіс «Золота корона» пропонує зацікавленим клієнтам кілька варіантів отримання статусу перекладу.

СМС-інофрмірованіе

Послуга надається безкоштовно і доступна відправнику переказу. Досить при відправці залишити заяву на отримання інформації на мобільний телефон.

На вказаний номер будуть приходити повідомлення про кожну зміну статусу перекладу, аж до його виплати одержувачу.

Звернення до Служби підтримки

Отримати інформацію про статус таким способом може будь-який клієнт, який знає номер переказу.

Задати відповідне питання операторам можна:

 • По телефону - працюють безкоштовні номери 8 (800) 250-82-75 для клієнтів з Росії і +7 (727) 349-33-13 для питань з Республіки Казахстан;
 • На e-mail [email protected]
 • В онлайн-чаті в Telegram і WhatsApp (відповідні посилання існують «в підвалі» головної сторінки).

Перевірка статусу перекладу онлайн

Перевірити статус перекладу можна безпосередньо на сторінці сервісу koronapay.com/transfers/ .

Для отримання інформації досить ввести в поле (з'являється після вибору пункту «Перевірити статус перекладу» в смузі інформаційного меню сторінки під головним рекламним банером системи) і натиснути кнопку «Перевірити».

Статус перекладу з'явиться у спливаючому вікні.

Аналогічним чином здійснюється перевірка статусу платежу, виконаного в рамках програми «Погашення кредитів».

Функція доступна на сторінці погашення (https://koronapay.com/credit/). Поле для введення номера платежу і кнопка, яка ініціює перевірку статусу, також знаходяться в інформаційному меню під рекламним банером системи.