Іноземці в Росії. Штрафи для іноземців. Свавілля ДАІ.

Не так давно ми отримали лист від відвідувачки нашого сайту, яка є громадянкою Італії Не так давно ми отримали лист від відвідувачки нашого сайту, яка є громадянкою Італії. Вона звернулася до нас з проханням прояснити ситуацію, яка сталася з нею 2 роки тому. Те, що вона нам розповіла, змусило нас ще раз подивуватися нахабства і жадібності деяких представників співробітників ГИБДД.

Потерпіла іноземка розповіла нам, що інцидент стався по дорозі з Уфи до Москви. Їх машина була зупинена співробітниками ДІБДР, нібито за перевищення швидкості (в цьому вона дуже сумнівається).

Підійшовши до машини, даішник вимагав пред'явити документи. Вивчивши їх, він попросив чоловіка потерпілої, який перебував за кермом, пересісти в машину ДАІ. Інспектор категорично відмовлявся повернути документи, вимагаючи сплатити штраф в 200 євро. Лише отримавши необхідну суму, він віддав документи і відпустив їх. Потерпіла стверджує, що подібні історії не раз відбувалися з їх друзями під час подорожі по Росії.

Звичайно, російських водіїв цією новиною не здивувати, але ось штраф в 200 євро - це вже перебір! Нагадаємо, що 2 роки тому мінімальна сума штрафу була 100 рублів. Тільки уявіть, як нажився підприємливий співробітник ГИБДД!

Громадяни іноземних держав не завжди знайомі з Російським законодавством і розмірами штрафів, що робить їх більш уразливими перед нахабством наших співробітників ГИБДД.

Ми вирішили поділитися цією історією з читачами, щоб попередити інших іноземних громадян, які відвідують нашу країну. І так:

  1. Розмір штрафів в Росії є єдиним як для громадян країни, так і для іноземних громадян. Ознайомитися з таблицею штрафів з актуальним станом на 2014 рік ви можете тут: « Нові штрафи ДАІ з 1 вересня 2013. Актуальний стан на 2014 рік ».
  2. Співробітникам ГИБДД категорично заборонено стягувати штрафи на місці. Він зобов'язаний виписати вам квитанцію, яку ви можете оплатити через банк.
  3. Співробітник ДАІ не має права відбирати у вас водійське посвідчення.

І останнє: іноземним громадянам необхідно оплачувати всі штрафи, які вони отримали, перебуваючи на території Росії. При наявності у вас неоплачених штрафів ви можете більше не в'їхати на територію Російської Федерації.

Удачі на дорогах!

Автор: Вікторія Голдіна.
Дата публікації: 14.03.2014.
Передрукування заборонено. Авторські права охороняються законом.

Цікаве по темі

Статті схожої тематики: Новини по темі: