NEWSru.com :: Колокольцев заборонив приймати нових співробітників на роботу в ГИБДД

Колокольцев заборонив приймати нових співробітників на роботу в ГИБДД
"Тепер не буде дурного поділу за повноваженнями між двома підрозділами. Зупинити вас на дорозі буде мати право практично будь-який співробітник, у якого є бляха або жезл в багажнику, - йдеться в повідомленні
У прес-службі МВС заявили, що "структурні перетворення і організаційно-штатні зміни, пов'язані з об'єднанням дорожньо-патрульної та патрульно-постової служб, не плануються"

Державтоінспекція з 30 жовтня припинила прийом на роботу нових співробітників за розпорядженням міністра внутрішніх справ Володимира Колокольцева, повідомляє "Газета.Ru" з посиланням на копії внутрішніх розпоряджень МВС з Краснодарського краю, Мурманської області, Ямало-Ненецького АТ і Челябінської області.

Заборона не стосується підрозділів, які реєструють автомобілі і приймають іспити на права і видають їх. Вимоги будуть діяти аж до особливого розпорядження МВС.

"Відповідно до вказівки МВС України від 30.10.2017 N2793 повідомляємо, що з 30.10.2017 до особливого розпорядження припинено комплектування вакантних посад в підрозділах ДАІ, ДПС ГИБДД, за винятком посад в підрозділах, які здійснюють вчинення реєстраційних дій, а також проведення іспитів на право управління транспортними засобами і видачу водійських посвідчень ", - йдеться в документі.

У тексті деяких екземплярів дається посилання не на наказ МВС, а на розпорядження голови відомства Володимира Колокольцева N449.

Про те, що заборона на прийом співробітників, швидше за все, торкнувся всіх регіонів, каже і спеціалізований форум співробітників поліції Police-russia.ru , Де з 1 листопада почалося обговорення наказу МВС; такий же наказ був отриманий в Камчатському краї і Нижегородської області.

У ГИБДД готуються до ліквідації відомства

За словами учасників обговорення, МВС ввело заборону на переклад діючих співробітників ГИБДД в інші підрозділи. Дозволені лише звільнення. У службі це пов'язують з можливим об'єднанням ГИБДД і патрульно-постової служби за прикладом Казахстану.

У Telegram-каналі Mash йдеться, що "в самий найближчий час гроза наших з вами доріг - ГИБДД - припинить самостійне існування". Заборона на набір нових співробітників зв'язується з перетворенням ГИБДД і ППС в патрульну службу.

"Тепер не буде дурного поділу за повноваженнями між двома підрозділами. Зупинити вас на дорозі буде мати право практично будь-який співробітник, у якого є бляха або жезл в багажнику", - йдеться в повідомленні.

За даними «Газети.Ru», така реформа дійсно планувалася, але в подальшому від неї було вирішено відмовитися.

У прес-службі МВС заявили, що "структурні перетворення і організаційно-штатні зміни, пов'язані з об'єднанням дорожньо-патрульної та патрульно-постової служб, не плануються".

Голова координаційної ради профспілки співробітників поліції Москви Михайло Пашкин вважає, що в МВС хочуть збільшити грошове забезпечення іншим співробітникам, тобто перерозподілити ставки, а також подивитися на реакцію співробітників ГИБДД, щоб об'єднати ППС і ГИБДД. "Хоча в МВС і кажуть, що цього не буде, але іноді говорять одне, а роблять по-іншому", - додав він.

Депутат Держдуми В'ячеслав Лисаков, що спеціалізується на автомобільних законопроектах, припустив, що "плануються якісь серйозні заходи по реорганізації всього відомства, для чого береться якийсь кадровий тайм-аут".

У березні 2017 року біля ГИБДД змінилося керівництво. Президент РФ Володимир Путін підписав указ про звільнення з посади голови управління Віктора Нілова. Це сталося після проведеної перевірки в Державтоінспекції, і з ним не продовжили контракт. Замість нього був призначений генерал-майор поліції Михайло Черніков.

Співробітники Державтоінспекції з 20 жовтня перестали видавати учасникам аварій довідки про дорожньо-транспортну пригоду. як пояснював начальник управління ДПС, спецзаходів і правозастосовчої діяльності ДАІ Олександр Биков, цей пункт прибрали з нового адміністративного регламенту служби по нагляду за учасниками дорожнього руху, який вступив в дію з 20 жовтня.