Законопроект про збільшення штрафів за тонування не приймуть

Комітет Держдуми РФ з держбудівництва та законодавству рекомендує відхилити ініціативу.

У разі відмови депутатів від законопроекту, штраф за надмірну тонування стекол автомобіля залишиться тим самим: зараз він становить 500 рублів. Згідно з ініціативою, матеріальне стягнення за первинне порушення потрібно збільшити в три рази (до 1 500 рублів), за повторне - в десять разів (до 5 000 рублів).

Згідно з ініціативою, матеріальне стягнення за первинне порушення потрібно збільшити в три рази (до 1 500 рублів), за повторне - в десять разів (до 5 000 рублів)

« Известия »З посиланням на голову комітету Павла Крашеніннікова повідомляють про те, що депутатам Держдуми буде рекомендовано відхилити цей законопроект в першому читанні. Ініціатива була розроблена ще в 2015 році. Тоді її автор, перший заступник голови комітету ГД В'ячеслав Лисаков, зазначив, що кількість випадків значного перевищення рівня тонування відчутно зросла.

Причиною цього стали незначні санкції: з кінця 2014 року інспектори ДАІ більше не мають права забороняти експлуатацію надмірно тонованих машин і знімати з них знаки держреєстрації. Так що єдиним покаранням залишився штраф в розмірі 500 рублів, який не лякає багатьох порушників.

В уряді ще в 2015 році ініціативу не підтримали, зазначивши, що введення підвищеної відповідальності за повторне порушення «не обгрунтовано аналізом статистичних даних». У підсумку законопроект за минулі роки так і не був розглянутий на пленарному засіданні.

Тепер В'ячеслав Лисаков планує знову внести ініціативу в Держдуму. «Сподіваюся, навесні закінчимо цю історію. Багато «наглухо затонованих» машин - раніше боялися зняття номерів, а зараз цей захід скасували. А штраф маленький, і він не мотивує », - коментує автор законопроекту.

Ухвалення документа затяглося через те, що в його первісній версії була норма, що передбачає позбавлення прав за повторне порушення. Це стало причиною негативного відгуку уряду РФ. В оновленій редакції ініціативи пункт прибрали, однак депутати під час обговорення все одно враховували негативний відгук. При перевнесеніі законопроекту проблема повинна зважитися, вважає В'ячеслав Лисаков.

Заборона на тонування передніх стекол автомобілів почав діяти в 2010 році. Експерти відзначили, що протягом перших п'яти років після внесення змін до регламенту статистика ГИБДД покращилася: скоротилося середня кількість загиблих в ДТП. Однак за цей час були реалізовані і інші заходи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, так що пов'язувати скорочення смертності безпосередньо з тонуванням все ж не варто.

Читайте також:

<a href="https://www.kolesa.ru/news/poryadok-obshheniya-inspektorov-gibdd-s-voditelyami-snova-izmenili" target="_blank"> Порядок спілкування інспекторів ДАІ з водіями знову змінили </ a >

Опитування

Чи потрібно підвищити штраф за надмірну тонування?

Всього голосів: