Установка і настройка Wi-fi роутера

Велика частина населення використовує інтернет. Але ми давно вже відійшли від проводового підключення до комп'ютера, так як використання інтернету стало дуже комфортним завдяки Wi-Fi технології.

Дуже зручно лежати на дивані, підключитися до Wi-Fi в своєму телефоні або ноутбуці і насолоджуватися швидкісним доступом до інтернету.

Ще одна з переваг, використовуючи бездротову технологію, не потрібно свердлити дірки в стінах (після дорогого ремонту), тягнути кабель по квартирі при підключенні інтернету.

Дивитися фільми онлайн на телефоні, грати в онлайн ігри, слухати музику, розмовляти в скайпі, спілкуватися в соціальних мережах по всьому будинку, і навіть за його межами з хорошим сигналом інтернету цілком можливо. Так само Wi-Fi інтернет дуже зручно використовувати сім'ям, у яких у кожного свій комп'ютер і телефон. Але для того що б мати таку можливість - потрібно встановити Wi-Fi роутер.

У питанні покупки роутера теж потрібно розбиратися, так як сигнал передачі інтернету безпосередньо залежить від того, наскільки потужний роутер Ви купуєте. При покупці роутера бажано звертати увагу на кількість антен. Рекомендуємо брати роутер з максимальною кількістю антен, завдяки цьому сигнал буде якісніше. Також дуже важливо купувати роутер відомих виробників.

Установка роутера- не легкий процес для новачків. Дуже важливо правильно його налаштувати. Якщо спробувати встановити Wi-Fi самому - це може зайняти багато вашого часу, і не факт що принесе результат. Тому дуже зручно скористатися послугою установка Wi-Fi роутера на дому за допомогою майстра в Києві.

Майстер швидко приїде до Вас в той же день і за 20 хвилин якісно встановить Вам Wi-Fi не дорого. Це заощадить Ваш час, Ваші нерви, і дасть Вам можливість постійно використовувати Wi-Fi на допустимій відстані.

Також є можливість розблокування роутера Huawei WS319 "Київстар"

Я приватна особа, а тому Вам не доведеться переплачувати фірмам за виїзд на будинок і за виконану роботу. Налаштувати Wi-Fi роутер на дому в Києві не дорого можливо, зателефонуйте мені, і Ви самі в цьому переконаєтеся.