Установка і настройка Wi-Fi

Компанія Ремке пропонує жителям Томська, Сіверська та області послуги з установки роутера, налаштування мережі та інтернету на дому

Компанія Ремке пропонує жителям Томська, Сіверська та області послуги з установки роутера, налаштування мережі та інтернету на дому. Наша досвідчена команда допоможе створити стійку домашню мережу, щоб назавжди позбавити вас проводів при використанні інтернету.

Зараз з'явилася унікальна можливість об'єднати в одну мережу всі доступні домашні пристрої, включаючи комп'ютер, ноутбук, телевізор, планшет та інше. Але щоб правильно налаштувати обладнання і програми, необхідна кваліфікована допомога фахівців нашого центру. Тільки вони можуть правильно налаштувати пристрої, запобігти можливим внутрішні конфлікти, а також захистити мережу від впливу ззовні або несанкціонованого доступу третіми особами. Таким чином, ми допомагаємо захистити ваші особисті дані від крадіжки, і знижуємо ймовірність проникнення вірусів в домашню мережу.

Установка роутера - не єдине, що необхідно при створенні надійної мережі. Наша досвідчена команда не тільки встановить всі необхідні параметри обладнання, але і проконсультує з питань налаштування та захисту, допоможе з вибором оптимальної моделі саме для вашої домашньої мережі. Додатково ми позбавляємо клієнтів від проблем в роботі роутерів після збою, переналаштовує обладнання та налаштовуємо Wi-Fi для всіх кімнат вашого будинку або квартири.

Фахівці Ремке працюють з популярними виробниками роутерів, включаючи ASUS, TP-LINK, ZTE, ZYXEL, D-LINK і інші. Ми допоможемо підключитися до будь-якого провайдера, доступному в Сіверську, Томську і області, включаючи НТС, Ростелеком, Дом.ги, Авантел і інші.

У разі якщо інтернет ще не підключений - майстер разом з клієнтом підбере найбільш підходящого провайдера по співвідношенню ціна / якість, а також обере оптимальний тарифний план в залежності від трафіку.

Якщо у вас виникли питання, пов'язані з іншими проблемами комп'ютера, скористайтеся лівим боковим меню для знаходження потрібної інформації (ось тут про ремонт моніторів, а тут про популярну проблеми - заміні матриці)

Налаштуйте Wi-Fi роутер самі: