У Росії розроблений відповідь на нові санкції США: Новини Накануне.RU

У Росії розроблений відповідь на нові санкції США

Російська влада розробили відповідні заходи для нівелювання ефекту нових санкцій США.

Нагадаємо, американська влада має намір 22 серпня ввести чергові санкції проти Москви через "справи Скрипаль". Обмежувальні заходи стосуватимуться заборони на експорт в РФ товарів, які можуть бути пов'язані з національною безпекою. Другий раунд санкцій передбачає зниження рівня дипломатичних відносин, заборона авіакомпанії "Аерофлот" літати в США, а також скорочення до мінімуму двосторонньої торгівлі.

Як повідомляє газета "Известия" , Недоступні компоненти по електроніці розроблятимуть в Росії і імпортувати з відкритих для Москви ринків Південно-Східної Азії.

"Ми вже виробили комплекс заходів, які повинні нівелювати ефект від дій США", - повідомив глава Мінпромторгу Денис Мантуров.

Ми вже виробили комплекс заходів, які повинні нівелювати ефект від дій США, - повідомив глава Мінпромторгу Денис Мантуров

При цьому, за словами міністра, заходи Вашингтона торкнуться деякі високотехнологічні галузі, "але не критично". Обмеження торкнуться в тому числі оборонно-промислового комплексу.

"Нам і раніше найсучаснішу електроніку ніхто не продавав, - зазначив глава торгово-промислового відомства. - Повна заборона, звичайно, може вдарити по деяким підприємствам, але ми постараємося надати їм максимальну підтримку".

Раніше, як повідомляло Накануне.RU , Американський президент Дональд Трамп висловив готовність скасувати антиросійські санкції за умови співпраці Москви з Вашингтоном з питань Сирії і України.