Корпоративне свято на 8 березня - оригінальні сценарії корпоративу і маса розваг для жінок

Час швидко летить, зима вже добігає кінця і не за горами 8 березня. Міжнародний жіночий день - свято для прекрасної половини людства, день в який всім жінкам дарують квіти в знак поваги і любові!

Що подарувати на 8 березня співробітницям? Це питання задають собі більшість роботодавців. Ми допоможемо Вам зробити оригінальний подарунок жінкам на 8 березня! Власникам компаній, які цінують і поважають своїх співробітниць і хочуть їм піднести оригінальний і цікавий подарунок буде цікаво проведення корпоративу в компанії «Квадропрокат».

Компанія займається організацією корпоративних свят в передмісті Санкт-Петербурга. Корпоративи проходять у веселій і жвавій атмосфері, в якій гості не встигають занудьгувати! Сценарії корпоративів складені досвідченими ведучими, які врахували всі до найменший деталей, завдяки чому відпочинок на базі «Квадропрокат» комфортний і захоплюючий.

Команда «Квадропрокат» підготувала безліч різних сценаріїв для проведення корпоративу для жінок. Розваги на корпоративі підібрані спеціально для жінок - вони цікаві, різноманітні і не вимагають особливої ​​витривалості і сили.

У будь-яку програму сценарію входить катання на квадроциклах. Залежно від обраного сценарію учасникам буде запропоновано виконати ряд завдань на квадроциклах.

Залежно від обраного сценарію учасникам буде запропоновано виконати ряд завдань на квадроциклах

Також у нас є тематичні корпоративи в яких учасники зможуть відчути себе:

Перед проведенням корпоративу, всі учасники проходять інструктаж по їзді на квадроциклах. Для забезпечення максимального комфорту учасників в корпоративі бере участь інструктор з водіння квадроциклів, який здійснює допомогу в ряді технічних питань, пов'язаних з управлінням транспортом.

Для проведення корпоративу Ви можете вибрати будь-який з пропонованих нами сценаріїв , Любо запропонувати свій.

Для проведення корпоративу Ви можете вибрати будь-який з пропонованих нами   сценаріїв   , Любо запропонувати свій

Подаруйте жінкам оригінальний подарунок на 8 березня - корпоративне свято на природі!

Звертаємо Вашу увагу: заявки на проведення корпоративів необхідно залишати заздалегідь, в зв'язку з великою кількістю бажаючих, як мінімум за 1-2 тижні.

Що подарувати на 8 березня співробітницям?