Нічний клуб Челябінська запідозрили в організації стриптизу для дітей

Челябінський нічний клуб запідозрили в організації вечірки, на якій виднілися танці біля жердини з елементами стриптизу Челябінський нічний клуб запідозрили в організації вечірки, на якій виднілися танці біля жердини з елементами стриптизу. Глядачами шоу були діти, тому інцидентом зацікавилася прокуратура.


СоцFAQ. Педофілія в стилі фешн.

Як повідомляє прес-служба Уповноваженого з прав дитини при президенті Росії Павла Астахова, за даним фактом вже розпочато перевірку, ініційована наглядовим відомством.

Про те, що подібні інциденти мали місце бути в ході "пінних вечірок", батьки школярів дізналися з інтернету, де були викладені фотографії 13-річних школярок, танцюючих і роздягаються біля жердини, пише KM.RU .

Однак власник клубу Garage Underground категорично спростовує всі пред'явлені звинувачення. За його запевненням, неповнолітні перебували в його закладі до 22:00, тобто до "комендантської години". Підліткам, як каже власник, алкоголь і сигарети не продавали, а в програмі клубу були виключно дитячі ігри та конкурси. Що ж стосується відвертих знімків, то, за словами адміністрації, одяг на юних відвідувачів промокла через пінної вечірки, тому на фотографіях видно оголені частини тіл.

У той же час в регіональний апарат Уповноваженого з прав дітей жодної скарги від батьків не надходило. До слова, подібні вечірки проводяться в вищезгаданому клубі вже більше шести місяців. Ці заходи навіть отримали свою назву - School party.

Павло Астахов вже доручив южноуральской омбудсмену Маргариті Павлової втрутитися в ситуацію і з'ясувати, що ж насправді відбувалося в Garage Underground, пише РІА "Новий регіон "." Ми тримаємо ситуацію на контролі. Результати перевірки будуть повідомлені в найкоротші терміни. Якщо в даному закладі виявляться порушення законодавства, будуть прийняті серйозні заходи щодо адміністрації клубу ", - наводить" Урал-Пресс-Інформ " слова Астахова.

Читайте найактуальніше в рубриці "Події"