Як повернути хлопця, якого сама ж кинула?

З одного боку здається, що якщо сама кинула хлопця, його повернути легше, ніж в ситуації, коли ви розлучилися за взаємної згоди або ж, коли він сам тебе кинув. Часто це дійсно так, але не завжди.

Розберися спочатку в тому, навіщо і заради чого ти кидала свого колишнього хлопця. Чи варто було це взагалі робити? Може бути по «заслугах» своїм він отримав? Якщо хлопець довгий час не чув тебе, не розумів, не йшов на поступки, а ти робила зі свого боку все, щоб ваші відносини налагодилися, не дивно, що ти в один момент не витримала і пішла. Зараз ти повинна зрозуміти, що при всій своїй любові до хлопця, не можна до нього повертатися в цій ситуації за своєю ініціативою до нього, так як він не винесе правильних уроків з подій. Витримай хоча б якийсь час. Нехай він подумає. Це час краще з ним взагалі не контактувати: ні спілкуватися, ні слати навіть стікерів і смайликів у повідомленнях, краще не перетинатися, навіть випадково, ніде. Він повинен відчути порожнечу, яка прийшла в його серці на зміну тобі. Він повинен задуматися про своє негідну поведінку, про своє немужские вчинок. Якщо не додумається, значить, і не потрібен він тобі, тому що, повернувши ці відносини, ти отримаєш все те ж саме. Якщо ж він до чогось додумається, нехай і зробить перші кроки назустріч вашої любові. Надай йому можливість відчувати себе тим чоловіком, який домагається свою дівчину, доводить свою любов. Таким чином, ти виховаєш свого хлопця.

Зовсім інша справа, коли ти кинула хлопця, будучи неправий, зробивши цей вчинок на емоціях. Є категорія дівчат-капризуль, які так звикають «топати ніжкою», що роблять це з будь-якого приводу. Вони стають нестерпними. Їх хлопцям, які продовжують терпіти своїх примхливих дівчат, можна за життя ставити пам'ятник. Тільки при всій своїй вірності і правильності, рано чи пізно, такому хлопцеві все це набридне і він перестане тебе повертати, якщо ти його з капризу кинула в тисяча перший раз, і навіть коли ти його будеш намагатися повернути, він навряд чи зважиться повернутися, так як втомився від таких відносин.

Перш ніж продовжити читання радимо подивитися наступне відео:

Однак все це не означає, що не потрібно нічого робити в цій ситуації. Головне, що мусиш робити, це не вибудовувати методику повернення коханого хлопця, а зайнятися собою, попрацювати над своєю примхливою натурою. Це буде дуже непростий процес, але якщо ти сильно любиш і твій хлопець тобі потрібен як повітря, то ти зробиш все можливе, щоб змінитися. Перш ніж намагатися повернути хлопця, ти повинна бути впевнена, що твої колишні капризи не спливуть в вашому з ним спілкуванні. Потренуйся на близьких - родичів, друзів. Спілкуючись з ними, стримуй себе, чи не вередуй і питай їх кожен раз, стала ти терпляче, стриманіше, чи не так ти примхлива як раніше. Всякий раз, коли тобі захочеться проявити свій характер, облягай себе, карай і поступово одвикнеш. Знущатись над собою можна, відмовивши собі в чомусь для себе важливе, цікаве або смачне. Зробиш щось не те - не з'їси цукерку, наприклад. Головне, що в результаті таких маніпуляцій, ти придбав свою головну «цукерку» - свою кохану людину.

Чи варто було це взагалі робити?
Може бути по «заслугах» своїм він отримав?