Що робити, якщо відібрали удачу: змови, молитви і стави щоб повернути везіння

 1. Попросити захисту у святих
 2. скористатися рунами
 3. Втратити невдачу на перехресті
 4. Позбутися неприємного подарочка
 5. Відкрити нові дороги
 6. Уберегти себе від подальших замахів

Удача здається таким ефемерним поняттям, що багато людей навіть не замислюються про те, що без везіння вони б не добилися таких великих успіхів Удача здається таким ефемерним поняттям, що багато людей навіть не замислюються про те, що без везіння вони б не добилися таких великих успіхів. Іноді достатньо всього одного шансу, щоб життя круто повернулася в кращу сторону, тому прихильність Фортуни - це не порожній звук, і сварка з цієї норовливої ​​дамою може сильно відгукнутися з плином часу.

Однак якщо одні люди забувають про свою удачу, то інші, навпаки, готові прибрати до рук чужі успіхи. У справу йдуть і чорна магія, і руни, змови. Тому так важливо бути у всеозброєнні, якщо на горизонті з'явилася людина з недобрими намірами. Варіантів, як повернути удачу і гроші в будинок, досить багато, і кожен може знайти той, що підходить його віросповіданням і принципам.

Попросити захисту у святих

Тут працює принцип плюса і мінуса: якщо змова був зроблений темними силами, то просити допомоги потрібно у святих. Двері храмів відкриті завжди, тому слід купити образ Діви Марії і запалити церковні свічки перед її іконою. Свята відгукнеться на молитву про допомогу і обов'язково відведе чуже чаклунство, головне, не забути подякувати її за заступництво.

скористатися рунами

Незважаючи на те що стави відносяться до язичництва, на яке багато релігій дивляться косо, саме по собі це чаклунство не рахується істинно темним. Такий варіант підходить для тих, хто задумався, як повернути удачу, вкрадену іншою людиною, заодно давши цій людині повчальний клацання. Ставши може здатися дуже об'ємним, зате працює швидко і в усіх сферах відразу, на зарядку знадобиться день-два.

 1. Перший ставши створює ефект відображення, повертаючи невдачу, накладену на людину, назад тому, хто зазіхнув на чужий успіх.
 2. Друга комбінація рун здійснює зворотний повернення. Вона відбирає присвоєне везіння і віддає колишнього господаря.
 3. Третій ставши служить дверима, яка пропускає струми магії між двома людьми. Відмітка в ньому означає людину, що повертає собі везіння, щоб ніхто не перехопив.

Така побудова рун особливо припаде до смаку тим, хто хоче відновити справедливість і при цьому покарати кривдника , Щоб неповадно було людям життя псувати.

Втратити невдачу на перехресті

Простий і дієвий метод, який не потребує особливої ​​підготовки Простий і дієвий метод, який не потребує особливої ​​підготовки. Все, що знадобиться - це регресний місяць і перехрестя. Головне, щоб дороги були пішими, а не проїзними, тому що відібрав удачу людина, а не машина або мотоцикл, тому і енергія повинна бути від людських переміщень.

Знайшовши потрібний перехрестя, слід дочекатися безлюдній хвилинки, повернутися через праве плече сім разів, на кожному оберті примовляючи, щоб невдача залишилася там, де крутяться. «Загвинтивши» таким чином чуже заклинання в землю, можна повертатися додому. Говорити з ким-небудь до тих пір, поки не буде пересічений рідний поріг, забороняється, так само як і озиратися.

Позбутися неприємного подарочка

Найлегше удачу відібрати, скориставшись заговореним предметом. Наклавши заклинання на сувенір, пляшку вина або навіть на цукор до чаю, такий подарунок вручають жертві і чекають результату. Якщо після якогось свята почалася смуга невдач, то потрібно перевірити свої засіки. Найчастіше змови на гроші і везіння творять на якісь символічні предмети, такі, як грошове дерево.

Крім того, кривдник може підкинути щось небажане в чужу сумку або гаманець, тому потрібно періодично перевіряти свої речі на предмет неприємних сюрпризів. Якщо в косметичці виявилося чуже дзеркало - в справу йде обмова на красу. Виявилася монета в кишені, де зроду монет не було - краще викинути від біди подалі.

Після того як вдалося позбутися речі, потрібно відновити витрачену енергію. Можна сходити до церкви, випити святої води або запалити навколо себе кілька церковних свічок. Незайвим буде попросити допомоги у свого охоронця або святого-покровителя.

Відкрити нові дороги

Якщо змову дуже вже сильний і ніяк не виходить повернути удачу, відібрану чаклунством, то можна показати своєму везінню нові дороги Якщо змову дуже вже сильний і ніяк не виходить повернути удачу, відібрану чаклунством, то можна показати своєму везінню нові дороги. Для ритуалу потрібно проточна вода, замок, який недавно купили і ще не використовували, три тонкі свічки з червоного воску і трохи меду.

Увійшовши до будинку, куплений замок потрібно відімкнути, покласти разом з ключами близько запалених свічок і вимовити змову:

Покажи, річка, мілини світлі, броди таємні, всі підходи твої, все містки! Щоб глибокої води не боятися мені (ім'я того, хто творить змова), щоб минули біди чорні, щоб дорога була до мене ласкава, щоб печалі-тривоги згинули. Посади, річка, лиху долю в залізних кліть, не забудь ключем вірним замкнути!

Мені (ім'я того, хто творить змова) - мед та ласощі, всім лиходіям - дёгтю в пащу. І буде так на віки вічні. Амінь!

Слова слід повторювати весь час, поки горять свічки. Ледве вогники згаснуть, замок потрібно замкнути і намазати медом для фортеці, а потім киньте в проточну воду. Щоб змову подіяв напевно, відправте за замком слідом кілька монет: духи будуть милостивіше. Ключі носіть з собою і нікому не віддавайте.

Уберегти себе від подальших замахів

Щоб потім не думати, як повернути свою удачу, якщо її забрали, то краще слідувати деяким правилам:

 • Дізнатися, хто може забирати везіння. Якщо суперник несподівано запрошує в гості, де наполегливо пригощає пирогом, або давній ворог підносить дорогий подарунок, то краще не випробовувати долю. Їжа та презент, швидше за все, будуть заговорённимі.
 • Придбати захисний амулет. Один з поширених способів відібрати чужу удачу - навести на людину краднік. Таку магію складно виявити, адже вона твориться по фотографії або по карті з ім'ям жертви, зате відбити нехитрий чаклунство може звичайний талісман з рунами.

Поради здаються простими, але вони дійсно відведуть від людини те, що забрало б у нього щастя і спокій.