Купити одяг оптом в секонд хенді Во! Ва! в Санкт-Петербурзі

 1. Побудуй свій бізнес разом з магазинами «ВО! ВА!» Мережа магазинів «ВО! ВА!» Вже давно поставляє малому...
 2. Оптова база секонд хенд
 3. Наші постачальники одягу секонд-хенд
 4. Класи і види одягу секонд хенд оптом
 5. залишки тижні
 6. Ціни на оптову покупку секонд хенд
 7. Як створити свій секонд хенд?
 8. Умови оптового співпраці з нами

Побудуй свій бізнес разом з магазинами «ВО! ВА!»

Мережа магазинів «ВО! ВА!» Вже давно поставляє малому бізнесу речі секонд хенд оптом і допомагають людям по всій Росії відкривати своє прибуткова справа!

» Вже давно поставляє малому бізнесу речі секонд хенд оптом і допомагають людям по всій Росії відкривати своє прибуткова справа

Створити образ для повсякденного життя або святкового приводу, не витративши при цьому всю зарплату, стає приємною тенденцією. І заповзятливі люди у всіх регіонах Росії вже заробляють на цьому. Одягатися дешево, але виглядати при цьому дорого - дуже просто, адже можна купити одяг в секонд хенді. Співвідношення ціни та якості одягу з наших магазинів і складів задовольнить навіть високі вимоги.

Продаж оптом від 100 кг

Якщо ви задумали відкрити власний магазинчик, ми з радістю надамо вам цю можливість. Побудувати надійний і прибутковий бізнес разом з нами дуже просто. Продаж оптового товару здійснюється від 100 кілограмів. У нас своя оптова база секонд хенд, тому наші ціни найнижчі.

Оптова база секонд хенд

У нас працює 2 оптові бази секонд хенд. Один склад знаходиться в Санкт-Петербурзі, другий - у Воронежі. Наявність двох баз дозволяє оптимізувати терміни доставки товару в міста Росії.

Наявність двох баз дозволяє оптимізувати терміни доставки товару в міста Росії

Придбати оптом у нас можна наступні види одягу:

 • куртки;
 • шуби;
 • брюки і джинси;
 • дитячий одяг;
 • взуття;
 • сукні та спідниці;
 • Взуття мікс перероблена - 1 кг / 20 рублів (від 100 кг);
 • Одяг мікс перерабонная - 1 кг / 1 євро (прив'язка до курсу ЦБ, від 100 кг);
 • Одяг дитячий мікс перероблена - 1 кг / 1 євро (прив'язка до курсу ЦБ, від 100 кг).

За бажанням вам нададуть всі групи товарів разом, також можна замовити конкретний вид товару і навіть конкретний вид товару з конкретної країни. Ви переконаєтеся, що у нас найвигідніші ціни на чоловічий та жіночий одяг не тільки в роздріб, а й великими партіями оптом як в Санкт-Петербурзі, так і в регіонах Росії.

Наші постачальники одягу секонд-хенд

Ми привозимо одяг second hand оптом з Європи (в основному, це Бельгія, Голландія, Німеччина і Італія), а також з США. Крім того, можливі поставки з країн Прибалтики, проте основну частину все ж становить три європейські країни Бельгія, Голландія та Німеччина і США.

Одяг оптом з цих країн ми можемо привезти як змішано, так і окремо з конкретної країни за бажанням нашого партнера.

Класи і види одягу секонд хенд оптом

Ми привозимо одяг секонд хенд тільки хорошої якості: класів extra і original. Товар низької якості ми принципово не привозимо взагалі.

залишки тижні

Однак у наших оптових клієнтів є шанс купити оптом якісний одяг секонд хенд максимально дешево. Ми єдина мережа магазинів сеонд хенд в Росії, яка не переміщує товар з магазину в магазин, а відвозить непроданий за тиждень товар на склад. Цей товар називається "переробленим" або "залишками тижня". Це - той же секонд хенд високого класу, привезений нами з Європи і США, але не проданий в наших фірмових магазинах.

Залишки тижні в п'ятницю ми веземо з наших магазинів на оптову базу секонд хенду Во! Ва! і потім продаємо оптом за ціною 1 євро за 1 кг одягу. Таким чином власник бізнесу секонд хенд отримує якісний товар по самій мінімальною ціною на ринку.

Ціни на оптову покупку секонд хенд

 • Одяг мікс перероблена (Залишки тижні) продається за ціною 1 євро за 1 кг (прив'язка до курсу ЦБ, від 100 кг)
 • Взуття мікс продається за ціною 20 рублів за 1 кг (від 100 кг)
 • Новий товар із зазначених вище країн Європи і США продається за ціною від 7 до 25 євро за кілограм.

Як створити свій секонд хенд?

Регулярні поставки нового асортименту дозволять ефективно залучити постійних клієнтів. Це бізнес, який не потребує великих капіталовкладень відразу. Починати можна з перших ста кілограмів. Висока якість зарубіжних брендів гарантує успіх продажів. Секонд хенди «ВО! ВА!» - яскраве тому підтвердження. Замовляючи одяг секонд хенд оптом на нашій базі, ви отримуєте товар, який охоче куплять ваші клієнти. При цьому сервіс та обслуговування і в наших роздрібних точках на високому рівні. Куди зручніше прийти в тепле світле приміщення з акуратно розвішані товаром, ніж бродити по нескінченних ринкових рядах. Пам'ятайте це, облаштовуючи свій магазинчик з одягом, яку ви купили оптом для продажу.

Сьогодні багато хто вибирає одягатися дешево і якісно. Не пропустіть можливість купити одяг секонд хенд оптом в Санкт-Петербурзі або іншому місті Росії для свого бізнесу.

Умови оптового співпраці з нами

Порядок роботи з оптовими клієнтами:

 • Ви телефонуєте нам по телефону або заповнюєте форму зворотного зв'язку на сайті
 • Ми формуємо замовлення по вашим критеріям і побажанням
 • надходить оплата
 • Відбувається відвантаження з наших оптових баз (у залежності від обраних критеріїв замовлення це може бути від тижня по Санкт-Петербурзі і близько двох тижнів по Росії)
Як створити свій секонд хенд?