Упаковка речей для переїзду. Як упакувати речі при переїзді

У період з 2014 по 2016 рік у Росії істотно знизилися ціни на новобудови, а слідом за ними впали ціни на вторинне житло. Саме в останні три роки люди охочіше стали купувати власне житло, переїжджаючи з знімних квартир в власний будинок.

Переїзд з знімною квартири в власне житло - це не тільки хвилююча подія в житті кожної людини, але і важка логістична завдання, вирішення якої необхідно ретельно обміркувати. Адже якщо підійти до такого заходу без заздалегідь обдуманого плану, можна втратити багато тендітних речей або пошкодити коштовні меблі. Щоб ваші речі переїхали в нове місце в цілості й схоронності, підходите грамотно до питання переїзду. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно упакувати речі при переїзді.

підбираємо упаковку

Якщо театр починається з вішалки, то переїзд починається з підбору упаковки. Давайте розберемо необхідний мінімум пакувальних матеріалів, потрібне при переїзді.

Коробки для упаковки речей

Коробки для упаковки речей

Найголовніше правило - коробок багато не буває. Постарайтеся знайти або купити коробки для переїзду в достатній для ваших речей кількості. Не страшно, якщо залишаться порожні коробки. У складеному вигляді - це всього лише лист гофрокартону, і навіть пачка з 20 штук таких коробок буде займати мінімум простору у вас вдома.

Найзручніше для переїзду використовувати такі коробки:

Різнобарвний скотч

Різнобарвний скотч

Фахівці по переїзду радять використовувати різнокольоровий скотч . Застосування різнобарвного скотчу покликане спростити процес маркування коробок. Використовуйте для кожної кімнати скотч з певним кольором, і ви без зусиль визначите при переїзді, в яку кімнату потрібно віднести дану коробку. У нашому інтернет-магазині гофроупаковки ви знайдете скотч білого, червоного, коричневого, синього і зеленого кольорів різної щільності і ширини.

маркер різнокольоровий

Вище було написано про зручність використання різнобарвного скотчу для маркування речей певної кімнати. Для позначення вмісту всередині коробки використовуйте маркер того ж кольору, що і скотч. Наприклад, ви упакували в коробку посуд з кухні, напишіть червоним маркером про вміст коробки і заклейте клапана червоним скотчем. Кольорове маркування дозволить вам швидко впорядкувати потрібні речі по кімнатах, а напис на стінці гофроящика розповість вам про вміст.

Підготовчий етап

Почніть переїзд з упаковки небитких предметів невеликого розміру: речі, книги, предмети інтер'єру. Наберіться досвіду, а вже потім почніть упаковувати крихкі предмети: посуд, меблі і побутову техніку.

Важливо Важливо!

Зберіть всі важливі речі (документи, гроші, коштовності) в окрему коробку, щоб мати швидкий доступ до них. Для цього найкраще підійде архівний ящик невеликого розміру .

Правило великого пальця

При упаковці речей в картонні коробки, не перевантажуйте їх. Стандартний гофрокороб здатний витримати вагу не більше 15 кг. Як визначити, чи зможе витримати гофрокороб упакований вантаж, якщо під рукою немає ваг? Великим пальцем правої руки штовхніть коробку. Якщо цього зробити не вийшло, необхідно витягнути з неї частину речей.

Крок за кроком: послідовність переїзду

Насамперед «винесемо» вміст шаф. Постільні комплекти, фіранки, пледи, ковдри та інші предмети з тканини великого обсягу можна помістити в поліетиленові мішки. Мішки слід запечатати скотчем, щоб уникнути попадання пилу всередину. Підпишіть вміст мішків, щоб на новому місці швидко знайти предмети першої необхідності: рушники, постільний комплект.

Одяг і взуття, які не вимагають до себе догляду можете теж помістити в поліетиленові пакети або коробки з ручками. Одяг, яка вимагає до себе делікатного поводження, необхідно упакувати в спеціальні коробки для перевезення речей. Ці коробки мають всередині штангу, на яку можна повісити сукні, шуби та інші предмети гардероба.

Упаковка книг і документів при переїзді

Для того, щоб тендітні куточки книг не пошкодилися при транспортуванні, книги необхідно звернути в обгортковий папір стопками. Далі стопки складаємо в коробки з ручками і надійно склеюємо клапани скотчем.

Важливо Важливо!

При перенесенні важких предметів в коробках (зокрема книг) тримайтеся за дно коробки, щоб клапани не розклеїлись під вагою вантажу.

Документи найкраще перевозити в архівних коробках. Вони мають цілісне дно і міцні бічні стінки з 3 шарів гофрокартону. Кращий спосіб зберігання документів вдома - це архівні короба.

Як правильно скласти посуд

Як правильно скласти посуд

Оберніть гострі предмети в обгортковий папір, обмотайте скотчем і помістіть цей згорток у коробку. Так ви уникнете ризику поранитися від гострих предметів при транспортуванні.

Особливу увагу слід приділити упаковці крихких предметів зі скла та кераміки. Скористайтеся повітряно-пухирчастої плівкою або спіненим поліетиленом. Оберніть кожен предмет одним з цих матеріалів і помістіть в картонну коробку. Якщо всередині ящика залишилося вільно простір, то обов'язково заповніть його обгорткового папером або газетою, щоб посуд не «ходила» всередині. Обов'язково напишіть на клапанах гофроящика про вміст, щоб бути акуратніше при навантаженні.

Каструлі, сковорідки і іншу металеву посуд оберніть в пакувальний папір, щоб не пошкодити емаль, і помістіть в сумки.

Упаковка меблів для переїзду

Щоб заощадити місце в вантажному автомобілі і для зручності навантаження меблі краще розібрати. Розбирання предмети оберніть гофрокартоном, а зверху обмотайте їх стрейч плівкою. Так ви гарантовано захистіть лаковані частини від відколів і подряпин. Фурнітуру до розібраним шаф помістіть в мішечок і приклейте скотчем до шафи.

М'які меблі оберніть стрейч плівкою, щоб не порвати обшивку і захистити її від пилу.

Особливу увагу слід приділити дзеркалам і скляним предметів інтер'єру. Кожен з цих предметів потрібно обкласти з двох сторін листами гофрокартону, а зверху обмотати повітряно-пухирчастої плівкою і перетягнути конструкцію скотчем.

Транспортування побутової техніки

Транспортування побутової техніки

Побутову техніку потрібно перевозити в останню чергу. Дуже уважно підходите до питання транспортування цих предметів. Якщо у вас залишилася рідна упаковка, помістіть техніку в неї. При відсутності рідної тари, оберніть велику побутову техніку листами гофрокартону, обмотайте гофрокартон спіненим поліетиленом або бульбашкової плівкою. Конструкцію обв'яжіть скотчем. Для дрібної побутової техніки можна підібрати картонні коробки з нашого каталогу .

Не забудьте розморозити і висушити холодильник мінімум за добу до переїзду.

Сподіваємося, інформація, представлена ​​в цій статті, допоможе вам переїхати в нову квартиру без втрат! :)

Як визначити, чи зможе витримати гофрокороб упакований вантаж, якщо під рукою немає ваг?