Марк Комісарів з майстер-класом на конференції «Алгоритми успіху»

25 листопада в Києві за підтримки RIA.com відбудеться четверта конференція «Алгоритми успіху 25 листопада в Києві за підтримки RIA

25 листопада в Києві за підтримки RIA.com відбудеться четверта конференція «Алгоритми успіху».

Хочете навчитися ефективно вирішувати проблеми, управляти своїми фінансами, вивести бізнес на новий рівень і підвищити ефективність життя в цілому?

На четвертій конференції «Алгоритми успіху» у вас буде прекрасна можливість перейти в абсолютно нову якість життя. Кожен учасник зможе знайти майстер-клас по своїм інтересам: «Бізнес», «Покликання і Розвиток», «Відносини», «Фінанси».

Спеціальним гостем четвертої конференції «Алгоритми успіху» стане Марк Комісарів з майстер-класом «Пряма інформаційне сприйняття - крок в майбутнє».

Марк Комісарів - Президент фонду "Blind Care Foundation", автор методики щодо активізації Центру Прямого Інформаційного сприйняття в мозку людини, 18 років практичної роботи з навчання дітей та дорослих ІнфоВіденію в 24 країнах Європи, Азії, Америки та Австралії.

Керівник науково-дослідних робіт з вивчення явища Прямого Інформаційного сприйняття. Автор книг «Дивлячись на світ широко закритими очима» (Книга перша і Книга друга).

На конференції Марк розповість про ІнфоВіденіе - можливості отримання мозком будь-якої інформації з зовнішнього світу безпосередньо, минаючи традиційні органи чуття.

Разом з гостем ви зможете відповісти на такі питання: «Чим керується людина, приймаючи рішення?», «Наскільки точні ці рішення?», «Наскільки фатальні можуть бути наслідки неправильних рішень?».

Не пропустіть четверту конференцію «Алгоритми успіху» 25 листопада!

Організатор конференції портал https://websmart.center/

Реєструйся прямо зараз, дорогу здолає той, хто йде: http://web.algoritm.biz.ua/

Тут ви можете ознайомитися з інформацією як пройшла минула конференція: https://websmart.center/read-news/69

Хочете навчитися ефективно вирішувати проблеми, управляти своїми фінансами, вивести бізнес на новий рівень і підвищити ефективність життя в цілому?
Разом з гостем ви зможете відповісти на такі питання: «Чим керується людина, приймаючи рішення?
», «Наскільки точні ці рішення?
», «Наскільки фатальні можуть бути наслідки неправильних рішень?