Майнінг ефіру - як почати Майні ефіріум в 2018 році

 1. Майнінг ефіріума
 2. Що потрібно для Майнінг ефіріума
 3. Способи Майнінг ефіру
 4. Через домашній комп'ютер
 5. Спеціальне обладнання
 6. Відкрите
 7. Оренда на хмарних Майнінг
 8. Майнінг Ethereum на відеокарті
 9. Варіант 1 + DwarfPool
 10. Варіант 2 + Coinotron
 11. Пули для Майнінг ефіріума 2018
 12. Калькулятор Майнінг ефіру
 13. Скільки можна заробити

Не встигла вийти  криптовалюта  на кріптоарену, як відразу спровокувала безліч питань про те, наскільки ліквідний Майнінг ефіріума і які основні технічні аспекти видобутку валюти Віталіка Бутеріна

Не встигла вийти криптовалюта на кріптоарену, як відразу спровокувала безліч питань про те, наскільки ліквідний Майнінг ефіріума і які основні технічні аспекти видобутку валюти Віталіка Бутеріна. Ще під час проведення ІСО проект зумів залучити значні суми з 6-ма нулями, а його вартість з моменту появи зуміла вирости в 6 разів.

Сьогодні Ефіріум переживає не найкращі часи, як і інші побратими, але видобуток не зупиняється. Детально про те, як це відбувається - кажу з вами, дорогі читачі.

Майнінг ефіріума

Що цікаво, але Майнінг ефіру виникла не паралельно з виникненням самого токена. Минуло трохи більше року, як хмарний Майнінг для цієї валюти став активно експлуатуватися. У більшості випадків це пов'язано з тим, що ефір схожий на біткоіни :

 • Працюють на відкритому коді;
 • Застосовується децентралізована мережа.

Але, мабуть, загальна позиція - ні ефіріум, ні біткоіни не мають емітента, тобто не випускаються під контролем будь-кого чого-небудь.

Майнінг ефіріума корисний не тільки для золотошукачів, але ще і для розвитку самої системи розумних контрактів, а оскільки емісія не обмежена - використовувати потужності можна тривалий час.

Майнінг ефіру з урахуванням принципу узгодження монети може проходити не тільки в промислових зонах, але і в домашніх умовах. Зрозуміло, що відкриває нові моменти для новачків і робить цю криптовалюта більш доступною для кожного.

Що потрібно для Майнінг ефіріума

Якщо ви жодного разу в житті не стикалися з придбанням технічних потужностей для видобутку крипти, зокрема ефіріума, тоді я з радістю розповім вам про важливі принципових моментах для того, щоб зібрати не конструктор, а професійну ферму в домашніх умовах. Перш за все, необхідно передбачити безперебійну роботу, як технічної складової самого комп'ютера, так і забезпечити вихід в мережу на належному рівні і швидкості.

По-друге, це покупка самих відеокарт, за допомогою яких, власне, і відбувається Майнінг ефіру. У звичайній квартирі 4-6 девайсів запросто можна розмістити, але з кожним днем ​​питання ліквідності та ефективності цього процесу стає більш відкритим. Необхідно враховувати те, що процесори будуть працювати в постійному режимі завантаженості, тому важливо передбачити наявність сильного вентилятора, а, якщо мова йде про домашніх умовах, тоді ще і системи кондиціонування повітря. Список must have для Майнінг ефіру:

 1. Персональний комп'ютер з ОЗУ мінімум 4 Гб.
 2. Стабільне та послугу високошвидкісного Інтернету з'єднання (мабуть, найдорожчий тариф від провайдерів).
 3. Графічні відеокарти з пам'яттю «чим більше, тим краще».
 4. Підготовлений програмний софт.

Я б настійно рекомендувала відмовитися від виконання комп'ютером для Майнінг ефіру інших завдань, зокрема ігор, переглядів фільмів, виходу в мережу. Нічого зайвого: ні програм, ні файлів. Загалом, спрацьовує правило: все зайве видалили, максимальний обсяг пам'яті встановили, найпотужніший вентилятор теж не завадить.

Способи Майнінг ефіру

З урахуванням основного капіталу для витрат на покупку спеціальної техніки, а також місць розміщення комплексу, залучення фахівців або використовуючи тільки самостійні зусилля, різне за потужностями обладнання виділяють 4 основних способи, які дозволяють добувати ефіріум. Кожен з них має свої переваги і недоліки, які найбільш типово можна представити у вигляді таких ключових позицій:

 • Тимчасові витрати;
 • вартість;
 • Професійні вміння користування технікою;
 • Імовірність видобутку блоку з монеткою.

Але при цьому Майнінг ефіру не виглядає, як щось позамежне і не доступне, за що окрема подяка його творцям. Пропоную розглянути нюанси кожного. Зазначу, що такі різні способи видобутку ефіру - це, свого роду, революція, особливо в порівнянні з суворою і тривалою технологією видобутку битка, що пояснюється також тим, що ефір не тільки крипта, він і середовище розумних-контрактів.

Тому можна рекомендувати тим, хто вірить і пробував добувати ефір в домашніх умовах, знає, що і як, знайти країну, де комунальні послуги недорогі, перевести потужності (або купити їх там) і насолоджуватися здобиччю нових монет. А паралельно, крім домашнього Майнінг, можна працювати і з хмарними басейнами.

Через домашній комп'ютер

Істотний плюс - не вимагає величезних вкладень, вам достатньо мати звичайний більш-менш потужний комп'ютер з хорошою відеокартою. Далі необхідно було підключитися до мережі Ethereum і добувати монетки. Якщо на початку шляху крипти це було і вигідно, і є, то з часом подібні витрати стали великими, а монети видобувається повільніше.

За фактом, добути ефір можна навіть за допомогою смартфона або планшета, але наскільки це ефективно? Хотілося б позначити й те, що соло-Майнінг ефіру вимагає грамотного підходу в організації домашньої ферми, а тому, часом, потребує і консультаціях фахівців, зокрема під час установки і запуску ресурсу. Офіційної статистики про те, скільки людей в домашніх умовах Майні ефір немає, але я схиляюся до того, що їх відсоток мінімальний.

Спеціальне обладнання

Буквально пару тижнів вся світова громадськість читає новини про запуск нового ASIC-процесора, який може стати універсальною моделлю для багатьох крипт, але поки немає інформації про те, що все таки вдалося створити подібне, та й годі й шукати даних про вартість, а також про те , коли ж це чудо-техніки для видобутку ефіру потрапить в продаж. Та й спеціалізованих ASIC-процесорів для Майнінг ефіріума також досі немає, а все тому, що ETH використовує складний, хитромудрих механізм, ніж його старший брат ВТС, і тому за спеціальне обладнання прийнято вважати звичайні видюхи, зрозуміло з солідними технічними показниками. Деякі вітчизняні розробники вже займаються впровадженням мультіклеточного чіпа, який помітно спростить механізм видобутку монети; він надійде на ринок в середині поточного року.

Відкрите

Використовуючи процесор відеокарт, можна все-таки отримати прибуток, але не таку велику, як би хотілося. Хочу звернути увагу, що сьогодні найбільш часто купують бюджетні Gigabyte і Radeon і більш дорогі NVIDIA. До речі, як правило, обладнання замовляється в Німеччині, Польщі і Голландії, тому у вартість ще додайте послуги на пересилку.

Одна з найбільш головних проблем - це перегрів відеокарти під час Майнінг ефіру, оскільки деякі виробники, створюючи свій гаджет, не думали, що його будуть використовувати настільки інтенсивно і в таких цілях. Тому вибираючи відеокарту, настійно рекомендую вивчити або поцікавитися у дистриб'ютора безпосередньо, яку технологію контролю температури використовує той чи інший гаджет. І світ знає безліч цікавих історій про те, як школярі влаштовували вдома ферми і заробляли солідні капітали на Майнінг ефіру, в кілька разів перевищують дохід батьків. Головне: захотіти, підібрати працездатні видюхи, встановити їх і запустити програмну видобуток.

Відеокарта для манінга ефіріума Nvidia вийшла на ринок вже в моделі 20 покоління. Девайс дозволяє давати 50 Mh / s в мережі ефіріума, коли прямі конкуренти забезпечують тільки 30 Mh / s. Вартість GeForce наближається до позначки 80 тис. Рублів.

Оренда на хмарних Майнінг

Ідеальний варіант для тих, хто не хоче купувати технічну частину, а дотримується правила, що краще довірити Майнінг ефіріума того, хто в цьому розбирається набагато більше, ніж сам: причому не тільки в самій технології, що дозволяє зібрати ферму, але її запустити, оцінити окупність , передбачити все необхідне для роботи і видобутку ефіру. Важливий момент, що отримуєте прибуток в автоматичному режимі, не встановлюєте будинку обладнання, яке не підбираєте його за технічними характеристиками, що не вирішуєте питання з охолодженням і провітрюванням. Кожен хмарний пул пропонує свої умови для інвесторів, і можна підібрати найбільш підходящі.

Істотний мінус - не можна бути впевненим в тому, чи дійсно маєте справу зі справжнім пулом, а не профанацією. Тому перед тим, як визначитися з майданчиком для Майнінг ефіру колективним віддаленим способом, я б порекомендувала:

 • Дізнатися, що знає мережу про ту чи іншу компанію;
 • Отримати більше інформації про тих, хто вже з нею співпрацював або співпрацює;
 • Перевірити назва в списках провальних ІСО.

Відгуки в соціальних мережах і на професійних форумах також не варто відкидати.

Майнінг Ethereum на відеокарті

У випадку з манінгом біткоіни, витрати на забезпечення манінга ефіріума не такі великі, і як я вже говорила, можна використовувати ПК поліпшеної версії в домашніх умовах. Зрозуміло, що час видобутку блоку також різні, але і курс монети теж не ідентичний. Оскільки перегрів процесора - справа досить часте, то краще спочатку вкластися в якісне обладнання, особливо, якщо для вас Майнінг - ключове завдання для використання конкретного ПК. Пропоную вам базові вимоги до технічної базі:

 1. Рекомендується встановлювати операційну систему Windows 7 або хоча б не нижче.
 2. Я б зробила ставку на чисту вінду без додаткових наворотів і програм, щоб потім швидше в разі чого перенести весь софт.
 3. Обсяг відеоадаптера повинен бути не менше 4 Гб, якщо менше - немає ніякої економічної вигоди самостійно добувати ефір.
 4. Максимальна швидкість обробки даних досягається, якщо встановити драйвера останніх версій.
 5. Купуючи материнську плату, робіть ставку на ті моделі, які можна збільшувати за рахунок впровадження додаткових відеокарт, а не тільки однієї. Подібний підхід дозволить помітно збільшити потужності.

Варіант 1 + DwarfPool

Незважаючи на те, що Майнінг ефіру не так складно і витратно, як біткоіни, все одно це дійсно складна система. Для початку вам необхідний пул, а також можна наперед підготувати ефіріум гаманець , А як з ним працювати - вже в готовому матеріалі. Зазначу, що це може бути, як фірмовий, так і ті, які підтримують базову технологію. DwarfPool - це фактично сервер, діяльність якого спрямована на розподіл нагороди між учасниками, розгадати блок. Принцип досить простий - як тільки на рахунку накопичується монета - ви можете її відразу відправити в своїй гаманець. Важливий момент - не потрібна реєстрація. А детальніше про роботу протоколу DwarfPool - на офіційному сайті.

Варіант 2 + Coinotron

Оскільки пулів зараз величезна безліч (тільки і встигаєш стежити на спеціалізованих форумах і каналах в Телеграм) за їх появою, можна розглянути ще один - Coinotron. Для того щоб почати роботу, в каталозі «Порти» вибираємо ефіріум, і бачимо ключові показники по ньому. Тут вам необхідна програма для Майнінг ефіріума, яка доступна за посиланням. Після того, як ви завантажили архів і його розпакували, створюємо файл Start за такою технологією:

 1. Відкриваємо елементарний текстовий документ;
 2. Вводимо в нього фразу ethminer -G -S coinotron.com:3344 -O ganesapreview.wall: 2 (замінюємо на свій особистий Воркер і пароль);
 3. Натискаємо «Зберегти як» «start.bat». Зробивши всі ці дії, можна приступати до Майнінг ефіріума, і насолоджуватися, як поступово накопичується ціла монета.

Пули для Майнінг ефіріума 2018

З урахуванням постійної добиваемості монети, збільшення кількості тих, хто хоче отримати прибуток у вигляді криптовалюта, соло-Майнінг поступово став нерентабельним і витратним. Ще плюс варто враховувати той факт, що можна купити дороге обладнання і так і не розгадати блок. Саме тому вже кілька років прийнято і набагато ефективніше об'єднуватися в пули, щоб і витрати скоротити, і виробничі потужності збільшити. Технологія по спільному видобутку крипти і надалі розподілі прибутку помітно підвищує ефективність Майніг і полегшує витратний процес. У підсумку - все отримують профіт: і організатори, і інвестори.

ETHpool як найперший пул для видобутку ефіріума був завантажений на 20% від всієї потужності системи, і працює тільки зі своїми старими клієнтами. Якщо ви не в їх числі - тоді Minergate, основною фішкою якого є мультивалютність.

Для зручності підбору найбільш відповідного варіанту - кращі пули, за моєю версією, зібрані для порівняння і роботи.

DwarfPool

Пропонує пропорційний гонорар в розмірі 1% від вкладень. Головний аспект в роботі - видобуває ефір безпосередньо на біржу, досить тільки встановити обмінний гаманець. Не вимагає реєстрації і не стягує комісій за транзакцію, а крім цього надає автопереключеніе видобутку монети 6 разів на добу. Важливий момент - має російськомовний інтерфейс, а крім цього надає часто оновлювану статистику.

EthPool

Адміністрація стверджує, що працює з серверами в Азії, Америці і Європі і пропонує отримати прибуток від Майнінг після кожних 10 підтверджень. Плата становить 1%. Серед плюсів - підтримка роботи для власників пристроїв на Windows і Linux. Мінуси - майданчик не підтримує російськомовну версію і не завжди швидко оновлює дані про добутих блоках і іншу важливу статистику.

EtherMine

Потужності розташовуються в США, Китаї та Європі. Адміністрація пропонує оперативно оновлювану статистику роботи. Пропонує плату за кожен видобутий блок в розмірі 1%, але при цьому можна вибрати мінімальний настроюється поріг виплат. Серед мінусів - немає підтримки російської мови. Робота відбувається на дотриманні повної анонімності. На сьогодні на базі пулу працюють понад 130 тис. Майнер ефіріума.

CoinoTron

Важливий момент, що пул пропонує виплати кожні 2 години. Для зручності аналізу роботи є оновлювана статистика. Здобуті ефіріуми розподіляються пропорційно. Працює з багатьма криптовалюта, зокрема безпосередньо ETH, ETC LTC, VIA, DASH, FTC, VTC. Серед мінусів - немає російськомовної підтримки. Підвищена безпека підтверджується через двухфакторную аутентифікацію.

Калькулятор Майнінг ефіру

Цей онлайн-інструмент - хороший помічник, якщо ви не можете визначитися з тим або іншим напрямком в видобутку монети. Традиційно в представлені поля ви вводите дані і програма розраховує вам витрати на видобуток однієї монети, і знаючи курс на біржі або обміннику, завжди можна розрахувати, наскільки ефективно і доцільно займатися Майнінг ефіру. Сьогодні не важко буде знайти відповідний сервіс, який відрізняються наявністю деяких полів для введення, а я найчастіше користуюся саме цим калькулятором. Фактично, на собівартість впливають такі параметри:

 • Вартість електроенергії;
 • Технічні показники потужності комп'ютера;
 • Зношуваність технічної бази.

( Перейти на калькулятор ).

Скільки можна заробити

Ніхто вам не зможе сказати конкретну цифру, яку можна заробити, займаючись Майнінг ефіріума в домашніх умовах. Все залежить від серії параметрів, починаючи від технічних потужностей вашого ПК, а також від регіону, де ви живете і цін на електроенергію. Але, якщо ви вибираєте варіант роботи на хмарному пулі, то адміни спочатку уточнюють умови співпраці та інвестування: тобто ви наперед знаєте, яка частка в разі розгадки блоку потрапить вам на спеціалізований гаманець. Потрібно розуміти, що сам процес Майнінг ефіру тісно пов'язаний і з показниками курсів на біржах і обміннику, адже деякі не накопичують заощадження, а все, що добули, відразу обмінюють на іншу крипту або фіат оперативно через онлайн-обмінники або торгу на біржі.

Низька швидкість видобутку, досить дороге обладнання - тільки додають мінусів до вирішення займатися видобутком ETH самостійно. Саме тому багато хто вибирає або хмарні пули, або об'єднуються в колективні ферми. Але, думаю, це не пік розвитку Майнінг ефіру, він на мою думку, досягне з виходом на ринок універсальної розробки від Bitmain - супер відеокарти. А я традиційно хочу побажати вам, щоб ваші витрати на Майнінг окупилися подальшим інвестуванням або трейдингом цієї криптовалюта.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)  Чат телеграм  вКонтакте

За фактом, добути ефір можна навіть за допомогою смартфона або планшета, але наскільки це ефективно?