4 правила для створення відео-резюме

Зростаюча конкуренція на ринку праці штовхає претендентів на пошуки нових способів залучення уваги роботодавців до своїх резюме. Один з ефективних інструментів виділитися серед інших кандидатів - відео-резюме. В Америці таким підходом до пошуку роботи мало кого здивуєш, а ось в Україні практика створення коротких роликів-презентацій тільки набирає популярність, що грає на руку кандидатам. Багато хто помилково вважає, що це складно. Насправді, в створенні відео-резюме все простіше, ніж здається, і в цій статті ми розповімо основні правила, якими слід керуватися при створенні ролика.

Насправді, в створенні відео-резюме все простіше, ніж здається, і в цій статті ми розповімо основні правила, якими слід керуватися при створенні ролика

доречність

Відео-резюме - відмінний спосіб виділити свою кандидатуру серед інших, але не для всіх фахівців він однаково гарний. Тому, перш ніж приступити до створення ролика, варто добре подумати, чи буде доречно таке резюме для тієї вакансії і компанії, на яку ви претендуєте. Якщо це компанія, де цінується нестандартний підхід до поставлених завдань, то ваш ролик - це відмінний шанс отримати запрошення на співбесіду.

креативність

Мабуть, найголовніший і важливе питання при створенні власної відео-презентації - це «про що розповісти?». Тут все просто. Напишіть невелике есе про себе в довільній формі. Не потрібно намагатися переказати ваше текстове резюме - це роботодавець може прочитати. Краще наведіть приклади цікавих завдань над якими ви працювали і розкажіть про те, як нестандартно вам вдалося їх вирішити. Можна також поділитися своєю думкою про тенденції в сфері в цілому. В есе можна згадати про свої хобі та навіть пожартувати на професійні теми, але не надто захоплюйтеся: ваша основна задача - розкрити себе як професіонала.

стислість

Коли ви закінчили роботу над текстом для ролика - засічіть час і прочитайте те, що у вас вийшло в слух. Ваша відео-презентація повинна бути від 30 сек. до 1,30 хв. Звичайно, редагувати власний тест складно, але це потрібно зробити, інакше ризикуєте, що, відео додивляться до кінця, а можливо, навіть не включать через велику хронометражу.

органічність

Отже, коли робота над текстом завершена - можна приступати безпосередньо до зйомок. Перше, що необхідно продумати - відеоряд. Найпростіший варіант - це ви за своїм робочим столом або під час прогулянки в парку. Однак, як і у випадку з написанням тексту, все залежить від вашої фантазії і доречності. Крім того, якщо у презентаційній промові у вас є приклади робіт, які можна продемонструвати - сміливо вставляйте їх в ролик. Ще один важливий момент - це ваше вимова. Текст краще вивчити напам'ять, а не читати з листочка. Не полінуйтеся і звіртеся зі словником, чи правильно ви ставите наголоси в специфічних словах.

Коли ваше відео готове - завантажте його на Youtube, після чого розмістіть ролик і текстове резюме на сайті « Робота в Харкові ».

Коли ваше відео готове - завантажте його на Youtube, після чого розмістіть ролик і текстове резюме на сайті «   Робота в Харкові   »

Далі - розішліть інформацію про себе зацікавив вас роботодавцям. А тримати своє резюме в ТОПі ви можете за допомогою послуги VIP-резюме . Бажаємо вам удачі в пошуках роботи!

© 2017 «Робота в Харкові»
При передруці матеріалів гіперпосилання на сайт « Робота в Харкові »Обов'язкове.