Ревдінци зможуть подивитися концерт Стаса П'єхи

19 серпня в День міста в Єкатеринбурзі виступить Стас П'єха. А салют прогримить о 22.00. E1.ru пише , Що городяни взяли новина в багнети. У соціальних мережах з'явилися десятки коментарів, які засуджують вибір влади: мовляв, могли б і запитати людей, кого вони хочуть слухати.

294-й день народження Єкатеринбурга святкуватимуть з 5 до 23 серпня. У програмі музичні і гастрономічні фестивалі, виставки, концерти різного роду, легкоатлетичний марафон і багато іншого. Повністю дивіться програму тут.

«Ну ладно хоч не« Гриби », - не приховує сарказму користувач групи порталу E1.ru Олександр Зав'ялов. «Краще б Лепс приїхав», - погоджується з ним Катерина Миронова.

Користувачі назвали П'єху «несучасним» і «ненародним», а також «не місцевим». Згадали 2016 й, коли на площі запалювали уральці ( група «Чайф» ). А хтось і зовсім виступив з думкою, що «люди живуть впроголодь, в лікарнях бардак», тому свята не потрібні.

А хтось і зовсім виступив з думкою, що «люди живуть впроголодь, в лікарнях бардак», тому свята не потрібні

Онук знаменитої Едіти П'єхи Стас - 36-річний співак, випускник проекту «Фабрика зірок» 2004 року. Крім виконавської діяльності, він займається багатьом іншим: озвучує мультфільми, пише вірші, навчає вокалу, бере участь в конкурсах і навіть був довіреною особою Володимира Путіна на виборах в 2012 році (через що йому навіть заборонили в'їзд на Україну). Фото // stas-pjeha.ru

Цікаво, що новина про приїзд в Ревда на День металурга Лади Денс і «Любе», які будуть постарше Стаса, городяни теж сприйняли погано, назвали артистів несучасними і в точності повторили слова сусідів : Мовляв, на свято тепер можна не ходити.

Ревдінскій фотограф і видеограф Олександр Троценко прокоментував репліки земляків так:

- Є стара медійна мудрість: абсолютно не важливо, кого привезеш на масовий захід - забудуть через тиждень або через місяць. Запам'ятовують і обговорюють якраз зовсім інше: номери артистів ДК, лотерею, якісь може конкурси. Як на ювілеї - все пам'ятають хто скільки випив, хто в якому конкурсі брав участь, хто в чому прийшов, але ніхто ніколи не згадає які пісні ставив діджей або співав ведучий - це не важливо.

comments powered by HyperComments