10 причин замовити візитки з ламінуванням

Що таке ламінування візиток? при ламінуванні візитні картки покривають спеціальною плівкою, яка надає запечатаній папері додаткову щільність, зносостійкість і зовнішній лиск.

  1. Ламінація захищає папір від впливу вологи, освіти заломів і забруднень.
  2. До того ж, в залежності від обраної плівки, вона створює додатковий естетичний ефект.

Як роблять візитки з ламінуванням? Для ламінування візиток (в іншому, і іншої поліграфічної продукції) використовують промисловий рулонний ламінатор. У нас, в друкарні «Динамік принт» на Тульській, встановлений ламинатор GMP Surelam III 380. Аркуш паперу з надрукованими на ньому візитками пропускають через нагрівальні вали з плівкою. Завдяки температурі і майстерності фахівця з післядрукарської обробці плівка лягає ідеально рівно і без «зморшок».

На професійних ламінаторах можна виробляти одностороннє і двостороннє ламінування, але візитки зазвичай ламінують з обох сторін.

Який буває ламінація візиток? Ви можете замовити візитки з матовою або глянсовою ламінацією - це питання естетичних уподобань і почуття прекрасного, яке, як відомо, у всіх різне. Але, як правило, для візиток використовують саме матову ламинацию.

3. Глянцевий ламінація надає папері блиск і помітність: кольору з такою ламінуванням здаються ще яскравіше, а плівка відбиває світло.

4. Матова ламінація робить кольору злегка приглушеними і сам стиль візитки більш суворим і стриманим.

5. Крім того, матова ламінація робить візитки приємними на дотик, так як має злегка бархатисту поверхню.

6. І ще важливо - на візитках з матовою ламінацією можна писати і при цьому чорнило не змажуть і не розтечуться.

Ламінація може бути тонкою (32 мкм), середньої (72 мкм) і щільної (125 мкм) - такі щільності плівки, якою можна заламинировать візитки.

7. Ламинация тонкої матовою плівкою на перший погляд залишається практично непомітною, але при цьому заламіноване нею візитки значно довше зберігають акуратний вигляд.

8. Ламінування щільною плівкою робить візитки практично «пластиковими» - деяким клієнтам дуже подобається такий ефект ламінування.

9. Ціна на візитки з тонкої ламінуванням відрізняється від ціни на друк візиток без ламінації не дуже значно. Наприклад, двостороння матова ламінація 32 мкн обійдеться вам всього в + 200 р. до вартості комплекту, а ось плівкою 75 мкн вже + 400 р. до комплекту, але такі візитки будуть і виглядати істотно дорожче.

10. Швидкість виконання замовлення теж зміниться несильно - ви будете очікувати таке замовлення найдовше на один - півтора дня (плівці необхідно охолонути перед різкою).

Швидкість виконання замовлення теж зміниться несильно - ви будете очікувати таке замовлення найдовше на один - півтора дня (плівці необхідно охолонути перед різкою)

Замовити візитки з ламінуванням ви можете у нас в друкарні на Тульської. Ми виконаємо замовлення в найкоротші терміни і запропонуємо вам доставку, якщо вона необхідна.

Читайте також В тренді друк візиток на Touche Cover! і Поліграфічний лікнеп: ламінація (ламінування)

Що таке ламінування візиток?
Як роблять візитки з ламінуванням?
Який буває ламінація візиток?