Чому планшет не заряджається, хоча варто на зарядці і не включається

  1. Недобросовісна експлуатація
  2. пошкоджена зарядка
  3. забруднені контакти
  4. Пошкодження ланцюга зарядки
  5. контроль мережі
  6. висновок

Найчастіше користувачі планшетів стикаються з проблемами, коли планшет перестає включатися. Для того щоб дізнатися чому планшет не заряджається хоча варто на зарядці і не включається потрібно розібрати можливі причини. Найчастіше користувачі планшетів стикаються з проблемами, коли планшет перестає включатися

Недобросовісна експлуатація

Саме головна причина, це, швидше за все, неправильна експлуатація пристрою. В такому випадку ми самі у цьому винна. Планшет розрядився, і за відсутністю заряду не може більше включитися, індикатори не пропускають заряд до неї. Для усунення цього можливо звернутися до розбору пристрою, і заряду батареї в обхід індикаторами безпосередньо.

РЕМОНТ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ будь-якої складності дивіться на сайті

пошкоджена зарядка

Друга причина, це несправне зарядний пристрій. Це можна легко дізнатися за допомогою тестера. Зарядки бувають декількох типів, і підрозділяються по подається напрузі. Причому батареї планшетів дуже потужні, і того самого вимагають і від зарядок. Найшвидший спосіб перевірки зарядного пристрою, це підключити планшет до ПК, і дізнатися, чи йде заряд. Так само ознайомтеся зі статтею Ремонт і заміна гнізда зарядки планшета

забруднені контакти

Якщо ж все справно, і зарядний пристрій, і напруга підходить для вашого пристрою, але питання залишається невирішеним, то можливо, що контакти просто забруднилися. Потрібно уважно оглянути гніздо для зарядки, і сам штекер. Підключити і спробувати поворушити його в роз'ємі. Якщо заряд, в якому то положенні починає свій процес, то значить, існують механічні перешкоди, або відігнувся (а в гіршому випадку зламався) один з контактів.

Пошкодження ланцюга зарядки

Найголовнішою причиною є пошкодження ланцюга зарядки. Тобто струм, що подається на пристрій набагато сильніше допустимого інструкцією. Харчування девайса виходить з ладу, і подальше її функціонування практично неможливо. Самостійно усувати таке важко, і на допомогу прийде сервіс-центр.

контроль мережі

Ще однією з причин є те, що нові планшети оснащені контролером мережі. А значить, якщо подається напруга занадто низька, то заряд просто не буде надходити на пристрій. Вихід із цього становища - стабілізатор напруги.

висновок

Якщо нічого з перерахованого вище не відповіло на Ваше питання, чому планшет не заряджається, хоча варто на зарядці і не включається, то, швидше за все причина в самій платі, яка могла відійти від з'єднання з батареєю. Або шлейф дисплея всього-на-всього відійшов від монтажної плати. Якщо Ви ніколи цього не робили, то самому розбирати і перевіряти на акумуляторі краще не варто. Набагато простіше скористатися послугами майстрів.

Читайте схожі статті:

  1. Довго заряджається планшет
  2. Ipad Неможливо зарядити телефон