Редакція: Батько дитини Дерябін - Влад Кадоні ?. Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

АленаКліма всі записи автора

Євген Руднєв і Христина Дерябіна до сих пір не можуть доїхати до клініки, щоб здати аналізи і встановити термін вагітності. Щоразу причини, які гальмують процес, різні. Вчора, наприклад, замість того, щоб спокійно вивезти свої речі з квартири за периметром, Женя напився і повернувся на проект напідпитку. Христина, засмучена таким дивним поведінкою майбутнього батька, весь день ходила по Поляні і говорила, що відтепер вона - мати-одиначка, і ніякої Женя їй не потрібен! До того ж, за підрахунками Людмили Валеріївни, мами Євгенія, батьком дитини може виявитися зовсім не Руднєв, а ... Влад Кадоні.

Алена Ашмаріна прийняла рішення розлучитися з Іллею Григоренко. Справа в тому, що в її відсутність хлопець знову проводив час з Камілою Коробейникової. Перевезення «розлучниця» презенти для Іллі - локшина, шоколадка і записка - стали останньою краплею терпіння Олени. Вчора вона вивезла свої речі з кімнати і весь день провела в Віп-будинку. Цієї ночі хлопці намагалися поговорити. Підсумок: слізне визнання Іллі в тому, що «їхні почуття вмирають». Каміла теж страждала і плакала. Дівчина не розуміє, чому він вибирає не її, таку «молоду і красиву», а хворі відносини з Ашмаріна. Дійсно, чому? Як вважаєте?

А Настя Кіушкіна і Олег Бурханов помирилися! Причому, мало хто зрозумів, чому це сталося. Ніяких романтиків і вибачень від хлопця не було, зате Анастасії приснився сон, в якому вони були разом. Того ж вечора хлопці почали цілуватися.

Уваги Олександри Гозіас вистачить на всю чоловічу спальню! Саме там дівчина проводить майже весь свій час. Саші подобається спілкуватися протилежною статтю: то вона мріє про побачення втрьох, то бажає поплавати з усіма в басейні ... Особливу симпатію вона відчуває до Едгара Гаспарова і Іллі Яббарову. Але, чомусь, шльопати себе вона дозволяє Олегу Вовкові ... Кого ж вибере Саша?

Дійсно, чому?
Як вважаєте?
Кого ж вибере Саша?