У російського хакера вкрали автомобіль Tesla в Москві

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: wikimedia

Фото: wikimedia.org/ Carlquinn / за ліцензією CC BY-SA 4.0

Громадянин Росії та Ізраїлю Владислав Хорохорин, отбивавщій покарання за кіберзлочини в США, звернувся в московську поліцію з проханням знайти викрадений автомобіль, передає Агентство "Москва" .

"Чоловік попросив допомоги в ОВС" Кузьминки ". За словами Хорохоріна, в 2010 році він купив в Німеччині автомобіль Tesla і перевіз його в Росію. Чоловік не став ставити на облік машину в ГИБДД і віддав її своєму знайомому для тюнінгу. У цей час Хорохорин поїхав відпочивати до Ніцци, де його затримала поліція і передала в США для призначення покарання ", - розповіло джерело в правоохоронних органах.

Він також зазначив, що зараз, після семи років ув'язнення в тюрмі, хакер повернувся на батьківщину і вирішив забрати свій автомобіль у знайомого, однак телефон приятеля виявився недоступний.

В даний час машина оголошена в розшук, а московська поліція ініціювала перевірку і встановлює суму збитків.

Владислав Хорохорин в 2013 році був засуджений в США до семи років позбавлення волі. Хакера, відомого під ніком BadB, визнали винним у викраденні інформації про клієнтів західних банків, а також в причетності до розкрадання дев'яти мільйонів доларів з чужих рахунків.

Поділитися в соціальних мережах: