Як зробити водяну баню для використання в домашніх умовах

У кулінарних рецептах часто згадується термін «водяна лазня»

У кулінарних рецептах часто згадується термін «водяна лазня». Будь-яка господиня відповість на питання «що таке водяна баня?» Не замислюючись: каструлька в каструльці!

Водяною банею називається пристрій, в якому той чи інший продукт нагрівається через «посередника» - киплячу воду. Такі системи застосовуються не тільки на кухні: існують апарати промислового призначення.

Такі системи застосовуються не тільки на кухні: існують апарати промислового призначення

Водяна баня для лабораторії є конструкцією з водою, в яку поміщається колба або пробірка з речовиною.

Такі пристрої використовуються не тільки для нагрівання, але і для термостатування вмісту ємностей в процесі проведення лабораторних досліджень (або аналізів).

вода при нормальному атмосферному тиску вище 100 градусів не нагрівається, що дозволяє організувати автоматичний контроль температури нагрівання випробуваного речовини.

Але не всі дослідження протікають при максимальних температурах нагріву. У багатьох випадках потрібно нагріти речовину до невеликої температури. У таких випадках використовуються електричні водяні лазні, оснащені системою автоматичного регулювання нагріву.

Існує ще один вид лабораторних водяних бань: роторний нагрівач. Завдяки ротора, колба, вміщена в ємність з водою, рівномірно обертається. Цей прийом забезпечує рівномірний прогрів і більш активне випаровування речовини.

Лабораторні лазні, як і всі промислове обладнання, коштують недешево: від 20 тисяч рублів (найпростіша конструкція) до 140 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (наприклад, пристрій, оснащений шейкером).

Мармит з водяним підігрівом теж можна сміливо віднести до загону промислових водяних бань. Вони являють собою ванну, сконструйовану під стандартні розміри гастрономічних ємностей.

За місткості ці ванни можуть бути розраховані на одну або кілька ємностей з готовими стравами. Використовуються такі пристрої в ресторанах, кафе, харчоблоках медичних установ і т.д.

Нагрівання води до заданої температури в мармитах проводиться найчастіше за допомогою електричних ТЕНів. Їжа, поміщена в марміт, що не підгорає і не пересихає. Смакові якості страв зберігаються без будь-яких змін.

Коштують марміти недорого, але, як правило, гастроємності вони не комплектуються.

Наприклад, марміт потужністю 1,4 кВт обійдеться покупцеві в 15500 рублів, а потужністю 3,6 кВт - в 21 тисячу рублів.

Найбільш популярними пристроями, що працюють за принципом водяної бані, є підігрівачі дитячих сумішей.

Всі вони оснащені регуляторами температури, які пильно стежать за постійністю температури нагріву води.

Правда, розміри їх дозволяють підігріти або пляшечку, або баночку з дитячим харчуванням: посуд великих розмірів в них просто не поміститься.

Водяні лазні цього типу коштують від 1200 до 3000 рублів.

При використанні водяної бані необхідно бути вкрай обережним, щоб не обпектися парою. А ви знаєте як відбувається процес кипіння води , В які етапи? Це корисно знати та й просто цікаво!

Чи знаєте ви, що буває алергія на морську воду? Як вона проявляється і що робити, щоб її уникнути можна прочитати ось тут , Бережемо наше здоров'я!

Розтопити шоколад для кулінарних потреб можна тільки на водяній бані: прямого контакту з нагрівальними елементами він не переносить.

У продажу є спеціальні маленькі пристрої, призначені для цієї делікатної процедури. Зокрема, водяна баня Матінокс.

Вона являє собою посудину, що складається з внутрішньої і зовнішньої оболонок. Простір між ними заповнений водою. Діаметр судини становить всього 16 см, а його висота - 12,5 см.

Кілька більший розмір має водяна баня фірми de Buyer. Її діаметр дорівнює 17 см, а висота (зовнішня) - 15 см.

Пристрій має напівсферичне дно, для стеження за рівнем води передбачений візуальний пластиковий індикатор.

Така водяна баня дуже зручна для виконання наступних операцій:

  • приготування заварних кремів, соусів;
  • підігрівання перших і других страв;
  • упревания каш з різних круп і т.д.

Коштує цей «агрегат» всього 1500 рублів.

Таке загадкова назва носить широка невисока каструля, щільно закривається кришкою.

У цю каструлю, на чверть заповнену водою і встановлену на варильної поверхні, поміщаються каструльки меншого діаметру з соусами, супами та іншими стравами.

Призначена Бенмарі для страв, які повинні подаватися до столу гарячими.

Призначена Бенмарі для страв, які повинні подаватися до столу гарячими

Що робити, якщо бути володарем водяній лазні не поталанило? Досвідчені господині надходять дуже просто: вони беруть дві каструльки, в одну наливають воду, а іншу поміщають всередину першої.

Виходить водяна баня, за яку не доведеться платити ні рубля. Але все не так просто: тут є деякі нюанси, які обов'язково треба враховувати, щоб замість смачного соусу не одержати серйозні опіки парою.

1. Якщо водяна баня потрібна тільки для того, щоб підігріти якусь страву або приготувати відвар з трав, і цей процес не вимагає періодичного помішування, то в принципі неважливо, яке буде співвідношення діаметрів каструль.

На дно зовнішньої каструлі укладається дерев'яна підставочка або просто складена в кілька разів серветка (тканинна), на яку і встановлюється внутрішня ємність з продуктом.

Процес контролюється по годинах, внутрішня ємність з готовим продуктом витягується тільки після припинення паротворення води.

2. Якщо рецептом передбачені які-небудь дії з продуктом, що стоять на водяній бані (наприклад, збивання білків або регулярне помішування продукту), то до підбору каструль треба підходити відповідально:

верхня каструля повинна мати максимально округлене дно і встановлюватися в зовнішню ємність таким чином, щоб між ними не було зазору.

В іншому випадку проробляти різні маніпуляції з підготовлюваної масою буде дуже небезпечно, та й просто фізично неможливо: пар і бризки окропу не дозволять утримати руки в робочій зоні.

Для ролі внутрішньої ємності найкраще підходять миски з закругленими стінками;

між днищами верхньої і внутрішньої каструль повинен залишатися зазор хоча б сантиметра в чотири;

бажано, щоб зовнішня і внутрішня ємності мали ручки;

Вже п'ята частина жителів Європи використовує водяні матраци, це дуже корисні для здоров'я пристосування. А ви знаєте, чому в магазині потрібно водяний матрац купити , А не просто пройти повз, що ви отримуєте за ваші гроші?

Цікава стаття про душ Шарко, його користь для схуднення, відгуки, ціна на дану процедуру ось тут , Зробіть вашу зовнішність чарівною!

Водяна баня для духовки влаштовується дещо по-іншому:

  • у велику ємність наливається вода до половини її висоти;
  • туди ж поміщається решітка;
  • на решітку встановлюється менша ємність;
  • в залежності від рецепту, ємності залишають відкритими або закривають харчовою фольгою. Іноді потрібно щільно закрити внутрішню ємність, а зовнішню залишити відкритою. У цьому випадку теж може використовуватися фольга;
  • висота зовнішньої ємності повинна бути більше або дорівнює двом третім висоти внутрішньої форми. При цьому слід зазначити, що занадто високі зовнішні форми погіршують температурний режим всередині споруди;
  • внутрішня форма повинна бути цілісною. Якщо доводиться користуватися рознімної формою, то її попередньо треба добре укутати фольгою;

Не всякий матеріал підходить для пристрою водяної бані в духовці. Ємності, виготовлені з тонколистової сталі, мають занадто велику тепловіддачею, а скло навпаки тепло проводить погано.

Найкращим варіантом є посуд з товстого алюмінію.

Ще один важливий момент: якщо в духовці готується страва на водяній бані, не можна різко розорювати її дверцята і стояти прямо перед нею.

Таким чином можна паром ошпарити руки і обличчя. Правильні дії - стоячи збоку від духовки, обережно і повільно відкривати дверцята.

Будь-яка господиня відповість на питання «що таке водяна баня?
Чи знаєте ви, що буває алергія на морську воду?
Що робити, якщо бути володарем водяній лазні не поталанило?