Автошкола «Навігатор» ★★★ | Ласкаво просимо на сайт Автошколи Києва «Навігатор»

Все це забезпечує не тільки викладач, але і всі інші аспекти нашої автошколи, наприклад організація навчального курсу, а так само повагу, хороше, привітне і доброзичливе ставлення до наших учням. Ми також наголошуємо на важливості роботи в команді, тим самим виховуючи командний дух. Хоча індивідуальні заняття ми також заохочуємо, але для нас природно командна робота приносить кращі результати. У нашому колективі немає співробітників, які власні інтереси ставлять вище за все.

Чому Автошкола «Навігатор»?

До недавнього часу автомобіль був розкішшю а не засобом пересування, без якого, сучасна ділова людина, не може обійтися. Зараз же ситуація карденально змінюється. Уже сьогодні дуже багато хто бажає навчитися водити машину і бути водіями. Але отримати права і навчиться добре водити дві абсолютно різні речі. Вся справа в підході при навчанні водіння автомобіля. Наша Автошкола «Навігатор» - школа, яка починає навчання з самого простого рівня навчання керуванням автомобіля, мотоцикла і закінчує заняття придбанням скоєних навичок водіння автотранспортним засобом. Автошкола навчає всім базовим навичкам водіння і надає фундаментальні знання про керування транспортним засобом. Продовжуючи заняття в Автошколі «Навігатор», Ви удосконалює свої навички і поглибите знання на курсах контраварійного, а також екстремального водіння.

Після закінчення навчання в автошколі Ви отримаєте посвідчення водія, після здачі іспиту в ДАІ, на право керування автотранспортним засобом відповідним категорії «А» або «В». Після закінчення навчання в автошколі Ви отримаєте посвідчення водія, після здачі іспиту в ДАІ, на право керування автотранспортним засобом відповідним категорії «А» або «В»

Ступені навчання і отримання водійських прав

Викладачі з теорії, які дають основні знання, що стосується автомобіля і дорожнього руху. Наші викладачі мають колосальний досвід і стаж роботи в авто-сфері, і в часності дорожнього руху. Викладачів оцінили абітурієнти та випускники автошколи Києва, а також і представники МВС, коли вони запрошували викладачів читати лекції на тему «Проблеми та методи вирішення організації дорожнього руху», а також розробляти квитки для здачі іспитів майбутніх водіїв.

Викладачі з водіння: Найголовніше, що потрібно знати що б навчиться водити, а також отримати навички дають наші і висококваліфіковані інструктори, майстри практичного Викладачі з водіння: Найголовніше, що потрібно знати що б навчиться водити, а також отримати навички дають наші і висококваліфіковані інструктори, майстри практичного   навчання автошколи «Навігатор» навчання автошколи «Навігатор». Всі викладачі автошколи мають атестаційні посвідчення - посвідчення, які підтверджують статус професіонала виробничого навчання. Інструктори часто проходять планові перевірки, переатестації і постійно перебувають під ретельним увагою адміністрації автошколи. Інструктор гарантовано проводить навчання з учнем - абітурієнтом виключно індивідуально, що б дати максимальні навички з управління та водіння.

Автомобілі автошколи: Автошкола «Навігатор» має в своєму розпорядженні навчальними автомобілями світових виробників, як з механічною коробкою перемикання передач, так і з автоматичною КПП (МКПП, АКПП). Всі машини автошколи спеціально обладнані сертифікованими дублюючими педалями для навчання і оформлені відповідним чином в ДАІ. Під час проведення практичних іспитів в ДАІ автомобілі, на яких навчалися водити учні, беруть участь з ними. Здача практичного іспиту дозволяється на автомобілях як механічної так і автоматичною КПП.

Програми навчання в Автошколі

Програми для навчання складені враховуючи початкові навички учня. Навчальні програми в Автошколі «Навігатор» відрізняються кількістю годин, які дані для проходження практичних занять, а також часом проведення занять з теоретичного вивчення правил дорожнього руху. Термін проходження навчання не залежить від програми, яку Ви вибрали і він триває 2 місяці. Ми намагаємося враховувати Ваші побажання дотичні часу і відповідно складаємо індивідуальний графік занять. Також ми надаємо індивідуальне або мінімальної групою (так зване VIP навчання по 3-5 чоловік), навчання з теорії. Практичні заняття проводяться виключно за індивідуальною програмою навчання, відповідно до графіка занять який складається виключно за Вашими побажаннями. Програми для навчання складені враховуючи початкові навички учня

Вартість 100% навчання в Автошколі «Навігатор»

У вартість включено абсолютно ВСЕ платежі і витрати пов'язані з проходженням навчання та отримання прав. Ціна за навчання в автошколі на 100% є повною і остаточною сумою зазначеної на сайті Автошколи «Навігатор». В автошколі відсутні приховані сплати і додаткові грошові збори з учнів. Всю інформацію, яку ми підносимо, доступна, відкрита і зрозуміла для всіх, хто хоче вчитися водінню автомобіля або мотоцикла. Ми робимо хороші знижки, якщо ви захочете продовжити удосконалити свої навички на курсах екстремального або контр - аварійного водіння. Також, існують знижки при групових заняттях, стабільно проводяться різні подарункові акції, а також є можливість зменшувати вартість навчання завдяки отриманню заохочувальних бонусів.

Іспит в РСЦ

Іспит проходить в групі, яку ми складемо з учнів. На іспиті в РСЦ Автошкола «Навігатор» надає навчальні машини, на яких абітурієнти автошколи вчилися водити. Іспит можна здавати на навчальному автомобілі, як на механіці так і на автоматі. Це дозволяє Вам полегшити Ваше навчання та складання іспиту. Також, якщо є таке бажання, можете Іспит проходить в групі, яку ми складемо з учнів проходити іспит самостійно. Після чого, Ви отримаєте всі документи з печатками про закінчення автошколи, здавши успішно іспит.

Екстремальне - контраварійне водіння

Напевно, кожен водій зі стажем побував в аварійній ситуації і знає що це таке. Хоча як же так, маючи водійські права, великий досвід і блискучі навички водій потрапив в аварійну ситуацію? Для того, що б, не потрапляти надалі в такі ситуації, а для водіїв, які ще не відчули всю «красу» аварійних ситуацій, ми пропонуємо пройти курси школи вищої водійської майстерності Автошколи «Навігатор». Заняття і навчання направлено на вдосконалення набутих навичок і отримання відповідного досвіду. Насправді, необхідність навчання у вищій школі з кожним роком все зростає і зростає, тому рекомендуємо пройти курси і водити на рівні «вищого пілотажу». Автошкола Київ. Екстремальне - контраварійне водіння це не бездумне розвага і не просто водіння на свіжому повітрі, це навчання, яке проходить в спеціальних екстремальних ситуаціях. Після таких курсів ризик потрапляння в не приємно ситуацію колосально знизиться і ваші близькі зможуть, не турбується з приводу аварійних ситуацій.

Автошкола для Жінок «Навігатор»

Для найпрекрасніших половинок людства - наших милих дам, дівчат і жінок, в автошколі розроблена програма «Авто Леді», на якій, Всі учасниці дорожнього руху будуть відчувати себе впевнено і захищено. Автошкола Київ.

Додаткове водіння з досвідченим інструктором (автоінструктор)

Ви не впевнені у Ваших можливостях керувати автомобілем, хоча тільки закінчили автошколу? Ви тільки збираєтеся піти на курси водіння? Ми рекомендуємо вибрати досвідченого інструктора Автошколи «Навігатор», з яким Ви зможете займатися в зручний для Вас час і по відповідному графіку індивідуально. Під час занять з інструктором Ви можете відпрацьовувати ті прийоми водіння, що не виходять у вас або в яких Ви не впевнені. Відпрацювання складних для Вас маневрувань, парковка, рух заднім ходом та інше допоможе Вам швидко і ефективно навчиться керувати автомобілем. Заняття в автошколі в індивідуальному порядку допоможуть Вам позбутися від страху водіння, від проблем з управлінням автомобіля і Ви зможете отримувати колосальне задоволення від водіння автомобілем.

Заняття в автошколі в індивідуальному порядку допоможуть Вам позбутися від страху водіння, від проблем з управлінням автомобіля і Ви зможете отримувати колосальне задоволення від водіння автомобілем

Чому Автошкола «Навігатор»?
Хоча як же так, маючи водійські права, великий досвід і блискучі навички водій потрапив в аварійну ситуацію?
Ви тільки збираєтеся піти на курси водіння?