Держмито за заміну посвідчення водія: вартість в 2019 році, оплата

 1. Скільки коштує
 2. Реквізити держмита на заміну ВУ
 3. оплата держмита

Держмито за заміну посвідчення водія змінюється щороку, тому важливо своєчасно ознайомитися з новою інформацією. Текст нижче допоможе вам розібратися в таких нюансах, як вартість і допоможе знайти відповідь на питання, де і як оплатити.

Скільки коштує

Держмито за права зростає з кожним роком Держмито за права зростає з кожним роком. У 2017 році, автолюбителі значно відчули підйом цін, в порівнянні з 2016.

Вартість держмита ГИББД за за видачу ВУ на поточний рік:

 • Тимчасовий документ - 800 рублів (термін: 2 місяці).
 • Міжнародні права - 1600 рублів.
 • Держмито на заміну прав (пластикове посвідчення водія) - 2000 рублів.
 • Розмір держмита при заміні прав при оплаті через портал держпослуги - 1400 рублів;
 • Перше отримання і здача іспитів - 6500 рублів.

Оплата проводиться один раз на рік, за загальним фіксованим тарифом, зазначеним вище, тому не потрібно довго шукати, скільки коштує держмито за права в вашому регіоні.

Посвідчення водія видається тільки на пластиковому носії.

Реквізити держмита на заміну ВУ

Дізнатися і отримати квитанцію з потрібними реквізитами вашого відділення ГИБДД, можна отримати звернувшись в ГИБДД або через офіційний сайт:

 1. переходите на сайт http://www.gibdd.ru/gosuslugi/reg/exm/ ;
 2. шукайте свій підрозділ і натискаєте на нього;
 3. вказуєте прізвище, ім'я, по батькові, адреса, номер і серію паспорта і вибираєте вид держмита;
 4. тиснемо друк.

оплата держмита

 • На офіційному сайті ГИББД. Для цього вам необхідно дізнатися реквізити в офісі, при подачі документів, або після успішної здачі іспитів на права.
 • порталу держпослуг . У вас є хороша можливість, оплатити онлайн зі знижкою 30%, проводячи її через даний портал по банківській карті. Зробити це легко, так як в головному меню є можливість пошуку необхідної послуги.
 • У відділенні ДАІ. Якщо ви з якихось причин не можете здійснити оплату держмита за посвідчення водія онлайн, то приходьте в офіс і оплачуйте все готівкою.
 • У мобільному додатку. Зайшовши в будь-який магазин, будь то Google Market або App Store, буде як мінімум п'ять додатків, де можна сплатити держмито. Важливо звернути увагу на офіційний сайт, вказаний в додатку, щоб не віддати гроші шахраям.
 • Через банк. Будь офіційний банк має таку опцію, як оплата держмита. Приходьте з документами в офіс вашого банку і пред'явіть їх менеджеру. Той направить вас на відповідне вікно, і ви зможете готівкою або по карті зробити оплату.
 • Через онлайн-сервіси. В інтернеті кілька офіційних сайтів, де ви можете в режимі реального часу оплатити.

Перед переведенням грошей, уважно ознайомтеся з сайтом, перевірте від якого він сервісу. Зараз багато офіційні сайти, створюють додаткові портали, де людина може виконати якусь функцію. Наприклад, оплату. Завжди є ризик нарватися на шахраїв, будьте обережні.

Сплатити держмито дуже легко і є безліч способів. Не забувайте, що держмито на права - обов'язкова до оплати. В іншому випадку, ви залишитеся без ВУ (посвідчення водія).