Іспит в РСЦ

Внутрішній іспит в Автошколі

Перед іспитом в РСЦ (Реєстраційний сервісний центр), в нашій автошколі ми проводимо інструктаж- викладачі розповідають як буде проходити іспит і пояснюють всі особливості та нюанси його здачі. Ви отримаєте практичні рекомендації як успішно здати, з першої спроби, іспити в РСЦ. Після такого тренування Ви будете підготовлені як практично, так і морально.

Щоб краще підготувати абітурієнта до іспиту РСЦ, отримати максимальну практичну і психофізіологічну підготовку ми проводимо внутрішні

іспити, на яких перевіряється: іспити, на яких перевіряється:

 • теоретична підготовка - знання правил дорожнього руху;
 • практична підготовка - водіння автомобіля.

Складання іспиту в РСЦ

Після всього курсу навчання, абітурієнти повинні успішно скласти іспит в Реєстраційному сервісному центрі (РСЦ) - колишнє МРЕВ, вулиця Павла Усенка, 8, Київ, Київська область, 02000, РСЦ №8044

Головний іспит, водіння автомобіля, здають на автодромі РСЦ або на екзаменаційних міських маршрутах. Іспити певних груп призначають на встановлений день. Точну інформацію про місце і час проведення іспитів Ви можете отримати в нашій автошколі. Зазвичай іспити з правил дорожнього руху проходять першій половині дня згідно з графіком роботи зкзаменаціонного центру. На іспит в РСЦ допускаються тільки особи, які досягли 18 річного віку і з успіхом склали всі внутрішні іспити. До складання іспиту в РСЦ певна група абітурієнтів організовано їде в місце проведення іспиту та здає на машинах, на яких і тренувалися учні в автошколі.

На іспит в РСЦ при собі слід мати: паспорт, в якому буде діюча прописка на час здачі іспитів, і звичайно знання На іспит в РСЦ при собі слід мати: паспорт, в якому буде діюча прописка на час здачі іспитів, і звичайно знання! Щоб отримати водійські права Вам потрібно успішно скласти іспити, на яких потрібно пройти теоретичну та практичну перевірку.

Іспит з теорії проводиться на комп'ютерах, на яких будуть питання дотичні правил дорожнього руху. Вам потрібно відповісти на один квиток який состот з 20 питань. Щоб успішно скласти іспит з теорії, Ви можете допустити лише 2 помилки. Всі питання які будуть на іспиті в РСЦ учні автошколи "Навігатор" проходять на теоретичних заняття з викладачами автошколи.

Практична частина проводиться на автодромі РСЦ або на міських дорогах за встановленими маршрутами. Ви складаєте іспит, де практично показуєте свої знання. Майбутній водій повинен їхати по певному маршруту, що містить затверджений набір дорожніх знаків, елементів і дорожні розмітки. Всі учні автошколи "Навігатор" під час практичного навчання вивчають на практиці все маршрути по яким будуть прийматися іспити в РСЦ, незалежно від того, на якому автомобілі учень займається, механіка або автомат, Також майбутні водії автошколи обов'язково проходять навчання на автодромі для здачі іспиту РСЦ .

Екзаменаційний маршрут передбачає наступні завдання, які кандидат у водії зобов'язаний виконати:

Курсанти автошколи "Навігатор" здають іспити з практики на автомобілях, на яких вони навчалися в автошколі, при цьому присутній, безпосередньо в автомобілі, інспектор РСЦ (екзаменатор).

На іспиті в РСЦ

Нарешті настав день іспиту в РСЦ. Випускники нашої автошколи «Навігатор» складають іспит за адресою вулиця Павла Усенка, 8, Київ, Київська область, 02000, РСЦ№8044

подивитись збільшену карту

Починається іспит з теорії о 8:30. Прийти бажано трохи раніше. Перед цим Вас вже підготують до здачі іспитів в автошколі. Коли Вас викликали, слід підійти до екзаменатора і пред'явити паспорт. Без пред'явлення паспорта, до іспиту випускник не допускається. Інспектор каже, на якому комп'ютері Ви складаєте іспит, Ви проходите, сідаєте і, після перевірки Ваших даних, відповідаєте на квиток який Вам видасть комп'ютер у випадковому порядку. Відповівши, Ви звільняєте комп'ютер і виходите і аудиторії. Результат вашого іспиту екзаменатор бачить на своєму екрані і заносить до протоколу. Про результати іспиту Ви дізнаєтеся у інспектора. У разі негативної здачі іспиту, Ви записуєтеся в автошколі на наступний іспит. Ще раз, Ви складаєте іспит через тиждень.

У разі успішної здачі іспит з теорії, то далі Ви здаєте практичний іспит на автодромі РСЦ або по маршруту складання іспиту на вулицях міста. Результат складання цього іспиту може бути такий: якщо Ви успішно здали, Вам до екзаменаційного листа ставлять позначку - «здав», якщо ж не склали іспиту - «не здав».

Автошкола «Навігатор» робить все можливе, що б Ви по закінченню курсу стали відмінним водієм з першокласної підготовкою!

Навчання в автошколі «Навігатор» вважається закінченим після того, як всі учні в водії пред'являть своє вміння водити автомобіль. Якщо все успішно пройдено, то кандидата в водії чекає оформлення посвідчення. У разі не здачі випускником іспитів, ми знову чекаємо в його автошколі, де Ви заново запишетесь на ще один іспит і якщо потрібно, додаткових уроків і занять.

Час проведення іспитів згідно з графіком роботи:

 • Пн. - Зб. з 09:00 до 16:00
 • Вс. - ПН. - Вихідний
 • З 13 до 14 обід (крім четверга)

Прийом іспиту в РСЦ

Інспектори (екзаменатори) приймають іспити виключно у громадян бажаючих отримати посвідчення водія, які при цьому досягли повноліття. Що б отримати посвідчення на керування і водіння транспортним засобом, в індивідуальному порядку, слід мати при собі наступні документи:

 • якщо громадянин здає іспит не в групі, слід мати заяву.
 • документ, що свідчить про те, що учень закінчив акредітірованое навчальний заклад;
 • дві кольорові фотографії громадянина, розміром 3,5х4,5, на матовому (не глянцевий) папері;
 • відповідно встановленого зразка медична довідка, яка свідчить про придатність до керування певними категоріями транспорту.
 • паспорт громадянина, або документ, що його замінює.

Маючи в наявності всі перераховані вище документи, ви допускаєте до Державних іспитів.

Після проходження теоретичного іспиту з ПДР і отримавши позитивний результат, Ваша позитивна оцінка дійсна 3 місяці. Якщо після цього терміну Ви не здається практичну частину іспиту, то через три місяці Вам знову доведеться здавати теорію. Так що затягувати зі здачею теорії не рекомендується.

Якщо випускник автошколи не здасть практичну частину іспиту з третьої спроби, його направляють пройти курс практичного навчання з водіння повторно. Його підтверджують довідкою виданою в автошколі.

Зазвичай іспит проводиться 20 хвилин. В одному квитку передбачено 20 питань по ПДР, на кожен з них дається 1 хвилина на відповідь, оскільки на дорозі довго думати не можна, рішення приймається автоматично, швидко. Вважається, що іспит в РСЦ зданий, якщо кількість допущених помилок не перевищує двох.

Стандартні обов'язкові платежі

Абітурієнти, які склали успішно обидва іспиту, теоретичний і практичний, в день отримання свого водійського посвідчення, оплачують в касі банку в будівлі МРЕО, послуги з виготовлення та видачі прав - 227 грн. + 200 грн автодром

Перейшовши за посиланням можна більш детально ознайомитися з  «Інструкцією про порядок приймання екзаменів» Перейшовши за посиланням можна більш детально ознайомитися з «Інструкцією про порядок приймання екзаменів»

100% випускників Автошколи "Навігатор" іспити в Реєстраційному сервісному центрі здають успішно!