Водійські медкомісія СПб

Чергова водійська медкомісія СПб тел 983-61-72

983-61-72

У Санкт-Петербурзі пройти водійську медкомісію, завдяки великій кількості медичний центрів не складає великих труднощів. Отримати водійські медичну довідку можна зробити практично в будь-який день, хіба що 1 і 2 січня це буде важко, а в інші дні, у вас не повинно виникнути ніяких труднощів.

Єдиною бюрократичної складністю при проходженні водійських комісії СПб, як і в інших регіонах, це необхідність надання медичних довідок з державних або муніципальних наркологічних і психоневрологічних диспансерів знаходяться за місцем проживання або місцем перебування громадянина. Особливістю Санкт-Петербурга є його повна порайонна укомплектованість державними наркологічні і психоневрологічними диспансерами, що входять до державної системи охорони здоров'я, проте також є і муніципальні психоневрологічні і наркологічні диспансери, які знаходяться при деяких водійських комісіях, до діяльності яких виникали великі питання у правоохоронних органів, були гучні суди, позбавлення права керування деяких водіїв в судовому порядку і відмови в прийнятті тако их довідок водійських довідок СПб, про що ви можете прочитати на сторінках інтернет ЗМІ Фонтака , доктор Пітер та інших засобів масової інформації СПб, тому ми настійно рекомендуємо починати проходити водійську медкомісію СПб в державних наркологічних і психоневрологічних диспансерах СПб.

Водійські медкомісія СПб телефон 983-61-72 режим роботи з 10 год до 20 годин
Водійські медкомісія СПб телефон 983-61-72 режим роботи з 10 год до 20 годин

Водійські медкомісія СПб телефон 983-61-72 режим роботи з 10 год до 20 годин

Про те, як пройти водійську медкомісію СПб громадянину яка не має реєстрації в СПб ми докладно розповіли в статті нашої водійських медкомісії СПб в Приморської районі на Комендантському 12 . Якщо у вас виникли будь-які питання про проходження водійської медичної комісії в СПб ви можете уточнити їх у нас по телефону 342-90-35.

Громадянин, який має на руках медичні довідки від психіатра і нарколога може пройти водійську медкомісію в будь-якому зручному йому медичному центрі.

Також на нашому сайті ви можете дізнатися:

- питання відповідь водійська комісія СПб 2017 водійська медична довідка СПб

- які вимоги поширюються на кандидатів у водії, водіїв наказ мінздарава

- яких лікарів необхідно пройти при водійських медкомісії в СПб

- де поміняти права в СПб.

В даний час почастішали випадки виявлення підроблених водійських медичних довідок СПб. Що б не стати жертвою шахраїв і не стати фігурантом кримінальної справи, рекомендуємо звертатися тільки до офіційних водійські медичні комісії СПб. Пам'ятайте все водійські меддовідки СПб негайно реєструються в інформаційній базі ЄІС «Медсправка», по якій ГИБДД і виявляє підроблені медичні довідки.

Запрошуємо вас в наш медичний центр для проходження водійської медкомісії СПб . Ціна водійських медкомісії 700 рублів - 1000 рублів (знижка для студентів, пенсіонерів та інших пільгових категорій громадян).

Ціна водійських медкомісії 700 рублів - 1000 рублів (знижка для студентів, пенсіонерів та інших пільгових категорій громадян)

Графік роботи нашої водійських медкомісії СПб будні дні години роботи оформлення водійських медичних довідок СПб з 11 до 19 годин.