ЗМІ: син Чайки буде експортувати горілку в Китай

Чи можна назвати продаж алкоголю перспективним бізнесом на китайському ринку? Як розповідають місцеві журналісти, жителі КНР з довірою ставляться до закордонної продукції Чи можна назвати продаж алкоголю перспективним бізнесом на китайському ринку

Фото: Олександр Рюмін / ТАСС

Компанія молодшого сина прокурора Чайки займеться продажем російського алкоголю в Китай. як повідомляють «Ведомости» , У First Russian Cross-Border International Trading або, скорочено, FRC чотири акціонера. Їм же належать частки в російському ТОВ «Русский експорт». Зокрема, у Ігоря Чайки 41%.

Як пише видання FRC і «Русский експорт» - взаємопов'язані компанії. Перша відповідає за операції в Китаї, друга - в Росії. Представник компанії підтвердив плани експортувати алкоголь в Китай. Ліцензія видана до 19 липня 2019 року.

Компанія «Русский експорт» за участю Ігоря Чайки була зареєстрована в березні. Її основна діяльність - оптова торгівля зерном, насінням та кормами для сільськогосподарських тварин, оптова торгівля чаєм, какао, кави та іншими товарами. Продаж алкоголю - це цілком перспективний бізнес на китайському ринку, вважає незалежний алкогольний експерт Андрій Ткемаладзе.

В останні півтора року в Китаї наростає популярність саме російської продукції. В очах жителів Піднебесної: Росія одно екологія. Ось що Business FM розповів російський журналіст в Китаї Костянтин Щепин:

У той же час, за словами гендиректора Центру досліджень регіонального та федерального ринків алкоголю Вадима Дробиз, в минулому році Росія відправила до Китаю не більше 2% виробленого алкоголю.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Чи можна назвати продаж алкоголю перспективним бізнесом на китайському ринку?
Ru в ваші джерела новин?